Dünyadan çıkmak için bir uzay şirketine yatırım yapın. Ayrıca uzay şirketinin çalışmaması durumunda toprağı kazmak için sıkıcı bir şirkete yatırım yapın. Muhtemelen bir güneş enerjisi şirketine de yatırım yapın. Belki internet için uydulara yatırım yapabilir ve sonunda bilgisayarları insan beyninin bir parçası haline getirebiliriz.

56 Comments

1. Karaman dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Selamın aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 85

2. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 29

3. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, saolun

4. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 73

5. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 169

6. Karaman dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Merhabalar sayfan harbiden hayran edici, şukuladım , banu – 190

7. Muş dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Merhabalar web siteniz inan ki mükemmel, tebrikler , Emine – 109

8. Bingöl merkezden ben . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-08-2021 15:21:58

9. Mersin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, tebrikler 08-08-2021 15:24:48

10. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 173

11. Şanlıurfa dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 314

12. Selam paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 90

14. Ağrı dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Merhabalar siteniz cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 283

15. Afyon merkezden ben gaye. Selam web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 08-08-2021 15:30:57

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 246

17. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 436

18. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 28

19. Selam web siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

20. Yozgat dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Selam web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 256

21. Yalova merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım 08-08-2021 15:37:28

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 321

23. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 425

24. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 08-08-2021 15:42:18

25. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 209

26. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. Selam sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım , – 332

27. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 274

28. Gaziantep dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Merhaba web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 362

29. merhaba arkadaşlar siten inanki çok güzel, teşekkürler

30. Ardahan dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 109

31. selamun aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler

32. Kastamonu dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Merhaba siteniz gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 307

33. Hatay dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 165

34. İstanbul merkezden ben Aylin. Selam web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım 08-08-2021 17:01:27

35. Batman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 08-08-2021 21:00:28

36. Düzce merkezden ben . Selam herkese sayfan cidden hayran edici, teşekkürler 08-08-2021 23:35:20

37. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 499

38. Bitlis dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, saolun , ali – 454

39. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 139

40. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

41. Bingöl dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Selamlar paylaşımınız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 469

42. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle güzel, teraziye tıkladım , doruk – 467

43. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 429

44. Bu konu : ” Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 446

45. Uşak dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , – 378

46. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, face de paylaştım 27-08-2021 10:57:29

47. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 27-08-2021 19:14:43

48. selamun aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

49. Uşak dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Selam web sitesi cidden çok güzel, tebrikler , banu – 462

50. Bayburt merkezden ben banu. Mrb web siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım 02-09-2021 20:15:45

51. Sakarya dan kimler var. Dünyanın bir felaketle karşı karşıya kalacağını bilseydin ve dünyadaki tüm paraya sahip olsaydın . Merhaba herkese sayfa yeminle dikkat çekici, tebrikler , – 394

52. Çorum merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, teşekkürler 16-09-2021 20:08:57

Write A Comment