Yıllarca gerçeği aradıktan sonra insanların neden böyle olduklarını merak ettikten sonra

hepsi mantıklı

Bu dünyanın tanrısı olan şeytan, inanmayanların zihnini kör etmiştir.

Ama müjdemiz saklanırsa, kaybolanlar onlara saklanır: Bu dünyanın tanrısı, inanmayanların zihinlerini kör etti, yoksa Tanrı’nın görüntüsü olan Mesih’in görkemli müjdesinin ışığı onlara parlamalıdır.

Hıristiyanlar düşman değil

Author

10 Comments

1. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, saolun 23-04-2021 13:26:59

2. Bu konu : ” Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 219

3. Amasya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, saolun 24-04-2021 00:04:42

4. Bu konu : ” Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 440

5. Ankara merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-04-2021 02:21:43

6. Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

8. Mrb bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 272

10. İstanbul dan kimler var. Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 455

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link