Yıllarca gerçeği aradıktan sonra insanların neden böyle olduklarını merak ettikten sonra

hepsi mantıklı

Bu dünyanın tanrısı olan şeytan, inanmayanların zihnini kör etmiştir.

Ama müjdemiz saklanırsa, kaybolanlar onlara saklanır: Bu dünyanın tanrısı, inanmayanların zihinlerini kör etti, yoksa Tanrı’nın görüntüsü olan Mesih’in görkemli müjdesinin ışığı onlara parlamalıdır.

Hıristiyanlar düşman değil

Author

36 Comments

1. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, saolun 23-04-2021 13:26:59

2. Bu konu : ” Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 219

3. Amasya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, saolun 24-04-2021 00:04:42

4. Bu konu : ” Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 440

5. Ankara merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-04-2021 02:21:43

6. Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

8. Mrb bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 272

10. İstanbul dan kimler var. Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 455

11. Gümüşhane merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 11-05-2021 10:26:10

12. Van dan kimler var. Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde . Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 460

13. Gümüşhane dan kimler var. Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde . Merhaba siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 183

14. Hatay merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, şukuladım 20-05-2021 00:19:06

15. Slm paylaşımın harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

16. Konya merkezden ben hatice. Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-05-2021 11:27:40

17. Selamlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

18. Giresun merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-06-2021 10:24:49

19. Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız inanılmaz çok güzel, saolun 09-06-2021 17:18:41

20. Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, teşekkürler

21. Selam siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

22. Bu konu : ” Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Hasan – 471

23. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-06-2021 18:05:02

24. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

25. Aksaray merkezden ben gaye. Selam sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım 23-06-2021 00:17:52

26. Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa cidden hoşuma gitti, şukuladım 25-06-2021 06:43:17

27. Hakkari dan kimler var. Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde . Slm siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 265

28. Rize merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-06-2021 21:58:37

29. Siirt dan kimler var. Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim iyi, sağolun , gaye – 131

30. Bu konu : ” Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 492

31. Karaman merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız valla çok güzel, face de paylaştım 17-07-2021 17:50:20

32. Muş merkezden ben hatice. Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 25-07-2021 02:31:58

33. Bolu dan kimler var. Dünyanın bir hivemind olduğunu ve İsa’nın çıkış yolu olduğunu, tam tersi olmadığını öğrendiğinizde . Mrb web siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ali – 218

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link