Dünyanın boyutsal değişimi

tldr; The Ancient Secret of the Ancient Secret of Life of Life, Volume 2 adlı kitaptan alıntılar. Bu bölüm, Dünya’nın yaklaşmakta olan boyutsal değişimini açıklıyor. Gönderinin sonundaki Pdf bağlantısı, Sayfa 429.

“Bu galaksideki gezegenlerde, normalde jeomanyetik alanlar önce zayıflamaya başlar ve sonra düzensiz hale gelir, gezegendeki uygarlık çökmeye başlar ve sonunda son aşama girilir. Son aşama genellikle iki yıldan fazla sürmez ama neredeyse her zaman En az üç ay. Bu aşamada medeniyet çözülmeye başlar ve sadece hayatta kalmak son derece tehlikeli hale gelir.Medeniyeti yerinde tutan tüm sistemler parçalanır ve kaos hüküm sürer. Bu, Mormon dini gibi çoğu dinin yaşadığı dönemdir. Dördüncü boyuta fiilen geçiş yapmadan önceki üçüncü boyutta hala Dünya’da olduğumuz dönemdir.Daha sonra boyut değişiminin başlamasından önce beş veya altı saatlik bir dönem vardır. tuhaf zaman, dördüncü boyut üçüncü boyuta sızmaya başladığında. Bunun geldiğini bilmek gerçekten yardımcı oluyor. Geçiş gerçekten başladığında, hiç şüphe olmayacak. lor ve çoğu insan bilincinin dışında olan form. Bu noktadan itibaren Dünya’nın üçüncü boyutunu terk ettik. Genellikle gezegenin ekseni bu zamanda kayacaktır, ancak bunu bilmeyeceğiz çünkü kelimenin tam anlamıyla yeni bir uzay-zaman boyutunda olacağız. Bunun nasıl olabileceğine dair her zaman başka olasılıklar vardır, ancak bu normaldir. Boşluktan geçerek, Dünyanın dördüncü boyutuna gireceğiz. Hayat dramatik bir şekilde değişecek. Yükseliş, diriliş ve nihai ölüm bu aşamadan önce gerçekleşecek. Yeni dünyaya doğum başlamış olacak. Aşağıdaki senaryo, genel olarak evrende boyutsal bir değişimin meydana gelme şeklini detaylandırmaktadır, ancak Dünya istisnai bir durumdur. İlk önce normal bir geçişten bahsedeceğim, sanki bu olacakmış gibi, ancak kendi geçişimiz daha anormal bir şeye yol açabilir ve neredeyse kesinlikle yol açacaktır. “

“Bu aşamaya fiziksel düzeyde hazırlanacak olsaydık, en az iki yıl sürecek şekilde yerdeki bir deliğe yiyecek ve erzak koyardık. Ancak, bu yer altı kalesine vardiya başladığında girersek, gelmezdik. Neden? Çünkü boyutsal değişim bizi Dünya’nın bilincinin yeni bir boyutuna, üçüncü boyutun, normal dünyamızın var olmayacağı bir yere götürecek. Geçiş başladığında, üçüncü boyut dünya ortadan kalkacak, yani Bir deliğe yiyecek ve erzak koymak ve her şey bittikten sonra ortaya çıkıp her zamanki gibi yaşama devam etmeyi beklemek mümkün değil. Nüfusumuzun büyük bir kısmı bunu son zamanlarda Y2K problemi beklentisiyle yaptı. Bunu yapmakta yanlış bir şey yok, ama bunun sizi kurtaramayacağı anlaşılmalıdır. Daha yüksek boyutlarda hiçbir fiziksel hazırlık size yardımcı olmayacaktır. “

“Neredeyse kesin olarak gerçekleşecek olan diğer fenomen, Lucifer’in yarattığı ve içinde yaşadığımız gerçekliğin doğasıyla ilgilidir. Orijinal Gerçeklik, her şey diğer her şeyle ilahi düzende olacak şekilde yaratılmıştır. Ama Lucifer’in gerçekliğinde Teknoloji sentetik malzemeler yaptı.Doğada bulunmayan bu malzemeler dördüncü boyuta geçemeyecek, oluşturuldukları elementlere geri dönecekler. Bir sonrakine sentetik bir malzeme göndermek mümkün. boyutudur, ancak bozulmadan kalması için özel bir enerji alanı gerektirir. Dahası, bu sentetik malzemeler bir denge spektrumuna sahiptir. Cam gibi bazıları doğadan çok uzak değildir. Cam sadece erimiş kumdur. Ancak diğer malzemeler uzaktadır. kaldırıldı, modern plastiklerimiz gibi çok daha dengesiz. Bu, bazı sentetik nesnelerin, kararlılıklarına bağlı olarak, bu beş ila altı saatlik süre içinde diğerlerinden daha hızlı eriyeceği veya parçalanacağı anlamına gelir. plastikten ve diğer oldukça dengesiz malzemelerden yapılmıştır, bu nedenle kesinlikle kullanılamaz olacaktır. Eviniz bile muhtemelen birçok dengesiz malzemeden yapılmıştır ve çoğu zaman parçalanacak ve kısmen parçalanacaktır. Modern evlerin çoğu bu aşamada güvensiz olacaktır. “

https://klatraum.gacrux.uberspace.de/wordpress/klartraum/Ancient-Secret-of-the-Flower-of-Life-vol2.pdf

“Dünyanın boyutsal değişimi” üzerine 11 yorum

1. Van merkezden ben doruk. Merhaba siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 09-09-2020 13:17:52

2. Mersin merkezden ben banu. Selam sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 12-09-2020 07:59:54

3. Hatay merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 12-09-2020 14:05:36

4. Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok güzel, saolun 19-09-2020 03:40:05

5. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-10-2020 07:28:14

Yorum yapın