Covid, yüksek kalp atış hızı, vücut ısısını arttırmak, ağır nefes almak nedeniyle yaşlılara ölümcül olabilir.

Covid sırasında yaşlıları genç popülasyondan izole etmek en iyisidir çünkü gençler Covid'i daha iyi idare ederler.

Neredeyse her erkek kadın ve çocuğun Covid'e hasta olacağı kesindir. Çocuklar neler olduğunu bilmedikleri için iyi yapacaklar. Finansal stres ve olanları işleme yeteneği nedeniyle yetişkinler daha kaba olacaktır. Sözlerini bilmek sonsuza dek değişmek üzere acı verici olabilir. Yaşlılar bazen Covid'i iyi idare edebilirler. Diğer zamanlarda çok kötü sağlık nedeniyle ve tüm yaşamlarını bilmemek umutsuzluğa düşebilecekleri bir yalandı. Bu nedenle Covid sırasında yaşlıları genç erişkinlerden ayırmanız gerekir. Çocuklar yaşlılarla birlikte bırakılabilir ve bunun yaşlıları daha iyi hissettirdiği gösterilmiştir. Diğer tüm yetişkinler bir ila iki hafta boyunca evde kalmalı, Covid ise insanlığı çekirdeğine taşıyor. Patlamış mısırın hazır olmasını isteyebilirsiniz ve bazı insanların midelerinde üzüntü ve hastalık nedeniyle tuvalet kağıdına ve dokulara ihtiyacı olacaktır. Covid sırasında yetişkinler çoğunlukla dinlenecek veya film izleyeceklerdir. Bu film çok uzun ve çok üzücü olacak ve Covid'in hastalığını hissetmenize neden olacak. Bu film bittiğinde, Covid kurbanları hastalık, üzüntü ve acı hissedecekler. Yetişkinler, yaşlılara ve çocuklara izledikleri filmi açıklarken en iyi kararlarını kullanmaya teşvik edilir. Zaman almak ve filmin sadece küçük parçalarını ortaya çıkarmak ve yaşlıların ve çocukların duyduklarına nasıl tepki verdiklerini görmek. Vahiyler arasındaki boşluk gereklidir. Film hakkında soruları olan diğer yetişkinler en yakın komplo teorisyeni ile konuşmaya teşvik edilir. Bu komplo teorisyeni Covid filmini izledikten sonra biraz şaşırtabilir, ancak filmin temelleri üzerinde iyi bir kavrayışa sahip olmaları muhtemeldir, çünkü uzun yıllardır farklı olası arsalar üzerinde çalışmaktadırlar. Ne yazık ki, insanların çok küçük bir yüzdesi Covid sırasında bu filmi izledikten sonra hayatlarını bitirmeyi seçecek. Gereksiz ve son derece talihsiz. Bu insanlar yaşamayı seçerse yıllarca tedaviye ihtiyaç duyacaklar. İnsanlar yüzyıllar boyu bu Covid filmi hakkında konuşacaklar. Dünyanın gördüğü en büyük ama en trajik film olacak. Tüm dünyayı hasta edecek.

Author

121 Comments

1. Selam web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

2. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, teraziye tıkladım

3. Sinop merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz valla çok güzel, şukuladım 18-03-2020 21:47:12

4. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım 21-03-2020 00:33:12

5. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

6. Selam sayfan süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

8. İstanbul merkezden ben ziya. Slm sayfanız inanki çok iyi, şukuladım 30-03-2020 04:56:41

9. Aksaray merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkat çekici, tebrikler 01-04-2020 07:04:48

10. Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-04-2020 09:10:15

11. Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler 05-04-2020 21:19:43

12. Mardin merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın valla güzel, saolun 10-04-2020 06:17:02

13. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler

14. selamun aleyküm sayfan harbiden mükemmel, face de paylaştım

15. Sakarya merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın cidden mükemmel, şukuladım 18-04-2020 05:44:15

16. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

17. Karabük merkezden ben mehmet. Mrb siten vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-04-2020 14:06:33

18. Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sağolun 23-04-2020 05:02:59

20. Burdur merkezden ben Aylin. Selamlar siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 24-04-2020 12:26:32

21. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

22. Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Selam paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Diyarbakır merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, sağolun 01-05-2020 23:38:26

25. Karabük merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler 02-05-2020 08:16:35

26. Merhaba herkese siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

27. Siirt merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inan ki çok iyi, şukuladım 05-05-2020 08:31:56

28. Gümüşhane merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, twitter da paylaştım 08-05-2020 04:07:12

29. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 08-05-2020 08:49:24

30. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten harbiden çok iyi, teşekkürler 11-05-2020 21:00:43

31. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

32. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım 22-05-2020 16:53:35

33. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

34. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 15-06-2020 09:07:08

35. Ankara merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-06-2020 21:06:14

36. Samsun merkezden ben ali. Mrb paylaşım yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 21:46:07

37. Selamlar siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

38. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

39. selamun aleyküm web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım

40. Rize merkezden ben gaye. Slm web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 07-07-2020 21:46:51

41. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

42. Selamlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

43. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, şukuladım 25-07-2020 19:16:44

44. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 16:40:37

45. Ağrı merkezden ben Emine. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-08-2020 11:04:07

46. Kırklareli merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-08-2020 23:19:25

47. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

48. Slm paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım

49. Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

50. Merhaba herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

51. selamun aleyküm paylaşımın valla iyi, teraziye tıkladım

52. Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, twitter da paylaştım

53. Mardin merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, facebookta paylaştım 19-09-2020 15:07:26

54. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

55. Amasya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:35:12

56. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 03-10-2020 23:46:34

57. Ordu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız valla mükemmel, şukuladım 05-10-2020 02:53:28

58. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, sağolun

59. Muş dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . Selamlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, saolun , doruk – 45

60. Mrb paylaşımın inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

61. Kütahya dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . Slm web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler , – 360

62. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi mükemmel, şukuladım , ziya – 16

63. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 185

64. Bolu dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 240

65. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, sağolun , banu – 279

66. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Batman dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . selamun aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 330

68. Tekirdağ dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 359

69. Düzce dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, sağolun , hatice – 108

70. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

71. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 391

72. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , Emine – 27

73. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . Merhaba siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 341

74. Adana dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 419

75. Iğdır merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-12-2020 03:12:43

76. Kars merkezden ben . Merhaba herkese siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 25-12-2020 03:57:02

77. Adıyaman dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . Slm sayfa valla ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 363

78. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , – 125

79. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhaba web siten süper ötesi iyi, saolun 02-01-2021 05:49:54

80. İzmir dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . selamun aleyküm sayfanız harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 134

81. Ankara dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , memo – 24

82. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 343

83. Bursa dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . selam arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 382

84. Kilis dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . Mrb sayfa vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 231

85. Selam paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

86. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 456

87. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

88. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, saolun

89. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 434

90. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 388

91. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 163

92. Kırşehir merkezden ben doruk. Mrb sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-02-2021 20:18:38

93. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

94. Van merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-03-2021 22:54:18

95. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 222

96. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 342

97. Kayseri dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . Slm sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 159

98. Çanakkale dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . Mrb web siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 108

99. Kırşehir dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . Merhaba herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 309

100. Merhaba web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

101. Yalova dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sağolun , gaye – 415

102. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , – 13

103. Çankırı dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . selamun aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun , emin – 468

104. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 61

105. Manisa dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız . selamun aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 14

106. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 329

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link