Kategoriler
Genel

Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız

Covid, yüksek kalp atış hızı, vücut ısısını arttırmak, ağır nefes almak nedeniyle yaşlılara ölümcül olabilir.

Covid sırasında yaşlıları genç popülasyondan izole etmek en iyisidir çünkü gençler Covid'i daha iyi idare ederler.

Neredeyse her erkek kadın ve çocuğun Covid'e hasta olacağı kesindir. Çocuklar neler olduğunu bilmedikleri için iyi yapacaklar. Finansal stres ve olanları işleme yeteneği nedeniyle yetişkinler daha kaba olacaktır. Sözlerini bilmek sonsuza dek değişmek üzere acı verici olabilir. Yaşlılar bazen Covid'i iyi idare edebilirler. Diğer zamanlarda çok kötü sağlık nedeniyle ve tüm yaşamlarını bilmemek umutsuzluğa düşebilecekleri bir yalandı. Bu nedenle Covid sırasında yaşlıları genç erişkinlerden ayırmanız gerekir. Çocuklar yaşlılarla birlikte bırakılabilir ve bunun yaşlıları daha iyi hissettirdiği gösterilmiştir. Diğer tüm yetişkinler bir ila iki hafta boyunca evde kalmalı, Covid ise insanlığı çekirdeğine taşıyor. Patlamış mısırın hazır olmasını isteyebilirsiniz ve bazı insanların midelerinde üzüntü ve hastalık nedeniyle tuvalet kağıdına ve dokulara ihtiyacı olacaktır. Covid sırasında yetişkinler çoğunlukla dinlenecek veya film izleyeceklerdir. Bu film çok uzun ve çok üzücü olacak ve Covid'in hastalığını hissetmenize neden olacak. Bu film bittiğinde, Covid kurbanları hastalık, üzüntü ve acı hissedecekler. Yetişkinler, yaşlılara ve çocuklara izledikleri filmi açıklarken en iyi kararlarını kullanmaya teşvik edilir. Zaman almak ve filmin sadece küçük parçalarını ortaya çıkarmak ve yaşlıların ve çocukların duyduklarına nasıl tepki verdiklerini görmek. Vahiyler arasındaki boşluk gereklidir. Film hakkında soruları olan diğer yetişkinler en yakın komplo teorisyeni ile konuşmaya teşvik edilir. Bu komplo teorisyeni Covid filmini izledikten sonra biraz şaşırtabilir, ancak filmin temelleri üzerinde iyi bir kavrayışa sahip olmaları muhtemeldir, çünkü uzun yıllardır farklı olası arsalar üzerinde çalışmaktadırlar. Ne yazık ki, insanların çok küçük bir yüzdesi Covid sırasında bu filmi izledikten sonra hayatlarını bitirmeyi seçecek. Gereksiz ve son derece talihsiz. Bu insanlar yaşamayı seçerse yıllarca tedaviye ihtiyaç duyacaklar. İnsanlar yüzyıllar boyu bu Covid filmi hakkında konuşacaklar. Dünyanın gördüğü en büyük ama en trajik film olacak. Tüm dünyayı hasta edecek.

“Dünyanın dört bir yanındaki covid öfkeleri nedeniyle önümüzdeki birkaç hafta boyunca hepimiz hasta olacağız” için 14 yanıt

Sinop merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz valla çok güzel, şukuladım 18-03-2020 21:47:12

Çankırı merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım 21-03-2020 00:33:12

Aksaray merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkat çekici, tebrikler 01-04-2020 07:04:48

Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-04-2020 09:10:15

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler 05-04-2020 21:19:43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir