Son zamanlarda havada uçan işaretsiz siyah helikopterlerin sayısındaki büyük artışı fark eden var mı? Dünyanın her yerinde insanlar, bu helikopterlerin tuhaf alanlarda dolaştığını, tuhaf davrandıklarını ve başka türlü göze çarpan bir rahatsızlık olduğunu bildiriyorlar. Gecenin ortasında bile, helikopterler genellikle yere indiğinde, sanki dünyadaki büyük şehirlerin çoğunda mahallelerin üzerinden saatlik devriye uçuyor gibi.

Buna ek olarak, çoğu yerel alt dizin (benimki de dahil olmak üzere), helikopterlerin şehirlerde yaygın olması gibi bir dizi kötü bahane kullanarak, helikopterler hakkında soru soran herhangi bir gönderiyi yasaklamış veya otomatik olarak gizlemiş görünüyor; açıkçası, ama BU yaygın değiller.

Ne yaptıkları hakkında bir fikri olan var mı? Kilidi “kıran” insan grupları mı arıyorsunuz? Suçluları mı avlamak? Veya daha uğursuz bir şey? Düşüncelerimizi paylaşalım.

Author

83 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

2. Sinop merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-09-2020 00:35:29

3. Isparta merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun 18-09-2020 04:43:18

4. Nevşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 18-09-2020 09:17:57

5. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 21-09-2020 17:22:44

6. Selam herkese sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

7. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

8. Malatya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:19:13

9. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

10. Gümüşhane merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-10-2020 13:04:13

11. Niğde merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 13:04:22

12. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Samsun dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Selamlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 154

14. İzmir merkezden ben . Slm sayfan inan ki dikkatimi çekti, sağolun 16-10-2020 09:39:41

15. Bayburt dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Mrb paylaşımınız inanılmaz güzel, tebrikler , Hasan – 498

16. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-10-2020 18:53:36

17. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım 30-10-2020 21:34:38

18. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 290

19. Ankara dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Merhaba herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 191

20. Erzincan dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Selam herkese sayfa cidden iyi, face de paylaştım , ali – 437

21. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

22. Muğla dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 320

23. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 66

24. Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Merhabalar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

26. Selam web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

27. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 180

28. Bursa dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Selam sayfa yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 187

29. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 397

30. Mersin merkezden ben banu. Slm siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 30-12-2020 18:13:05

31. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 397

32. Balıkesir dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Selam web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 438

33. Zonguldak dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Slm sayfa inanki çok güzel, teşekkürler , ali – 75

34. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla iyi, tebrikler , ali – 360

35. Muğla merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler 15-01-2021 21:25:31

36. Manisa merkezden ben Emine. Mrb web siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım 18-01-2021 17:54:39

37. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

38. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

39. Ardahan dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Mrb web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 375

40. Selamlar sayfa ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

41. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 305

42. Hatay dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 463

43. Bursa merkezden ben mehmet. Selam sayfanız inanılmaz iyi, teşekkürler 08-02-2021 07:25:26

44. Sinop merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-02-2021 12:54:20

45. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

46. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 396

47. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 220

48. Selam herkese siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

49. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

50. Ağrı dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, sağolun , Emine – 136

51. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , memo – 168

52. Slm web siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım

53. Aksaray merkezden ben hatice. Selam sayfanız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 10-04-2021 21:28:46

54. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 307

55. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

56. Sivas merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 02-05-2021 13:57:45

57. Karaman dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Selamlar siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 167

58. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten vallaha güzel, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:23:08

59. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa süper ötesi güzel, teşekkürler

60. Bingöl dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 272

61. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 399

62. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfa inan ki hayran edici, tebrikler

63. Rize merkezden ben Emine. Slm siten inanki hayran edici, sağolun 06-06-2021 21:52:13

64. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . selamun aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 311

65. Sinop merkezden ben emin. Merhabalar sayfa harbiden çok güzel, teşekkürler 17-06-2021 19:55:33

66. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden güzel, teşekkürler , emin – 231

67. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

68. Elazığ merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-07-2021 10:13:34

69. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-07-2021 07:22:42

70. Amasya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfanız cidden iyi, linkedinde paylaştım 10-07-2021 14:35:42

71. Burdur dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Slm sayfanız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 75

72. Kütahya merkezden ben memo. Selamlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, tebrikler 15-07-2021 19:19:27

73. Aydın merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız valla dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-07-2021 19:25:30

74. Sinop dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok iyi, saolun , gaye – 106

75. Batman dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Merhaba bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 92

76. Merhabalar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

77. Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, tebrikler 01-08-2021 03:58:17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link