Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor?

Son zamanlarda havada uçan işaretsiz siyah helikopterlerin sayısındaki büyük artışı fark eden var mı? Dünyanın her yerinde insanlar, bu helikopterlerin tuhaf alanlarda dolaştığını, tuhaf davrandıklarını ve başka türlü göze çarpan bir rahatsızlık olduğunu bildiriyorlar. Gecenin ortasında bile, helikopterler genellikle yere indiğinde, sanki dünyadaki büyük şehirlerin çoğunda mahallelerin üzerinden saatlik devriye uçuyor gibi.

Buna ek olarak, çoğu yerel alt dizin (benimki de dahil olmak üzere), helikopterlerin şehirlerde yaygın olması gibi bir dizi kötü bahane kullanarak, helikopterler hakkında soru soran herhangi bir gönderiyi yasaklamış veya otomatik olarak gizlemiş görünüyor; açıkçası, ama BU yaygın değiller.

Ne yaptıkları hakkında bir fikri olan var mı? Kilidi “kıran” insan grupları mı arıyorsunuz? Suçluları mı avlamak? Veya daha uğursuz bir şey? Düşüncelerimizi paylaşalım.

“Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor?” üzerine 50 yorum

1. Sinop merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-09-2020 00:35:29

2. Nevşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 18-09-2020 09:17:57

3. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 21-09-2020 17:22:44

4. Malatya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:19:13

5. Gümüşhane merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-10-2020 13:04:13

6. Niğde merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 13:04:22

7. Samsun dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Selamlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 154

8. Bayburt dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Mrb paylaşımınız inanılmaz güzel, tebrikler , Hasan – 498

9. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-10-2020 18:53:36

10. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım 30-10-2020 21:34:38

11. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 290

12. Ankara dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Merhaba herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 191

13. Erzincan dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Selam herkese sayfa cidden iyi, face de paylaştım , ali – 437

14. Muğla dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 320

15. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 66

16. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 180

17. Bursa dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Selam sayfa yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 187

18. Bolu dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 397

19. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 397

20. Balıkesir dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Selam web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 438

21. Zonguldak dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Slm sayfa inanki çok güzel, teşekkürler , ali – 75

22. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla iyi, tebrikler , ali – 360

23. Muğla merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler 15-01-2021 21:25:31

24. Manisa merkezden ben Emine. Mrb web siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım 18-01-2021 17:54:39

25. Ardahan dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Mrb web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 375

26. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 305

27. Hatay dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 463

28. Sinop merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-02-2021 12:54:20

29. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 396

30. Bu konu : ” Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 220

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link