Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor?

Son zamanlarda havada uçan işaretsiz siyah helikopterlerin sayısındaki büyük artışı fark eden var mı? Dünyanın her yerinde insanlar, bu helikopterlerin tuhaf alanlarda dolaştığını, tuhaf davrandıklarını ve başka türlü göze çarpan bir rahatsızlık olduğunu bildiriyorlar. Gecenin ortasında bile, helikopterler genellikle yere indiğinde, sanki dünyadaki büyük şehirlerin çoğunda mahallelerin üzerinden saatlik devriye uçuyor gibi.

Buna ek olarak, çoğu yerel alt dizin (benimki de dahil olmak üzere), helikopterlerin şehirlerde yaygın olması gibi bir dizi kötü bahane kullanarak, helikopterler hakkında soru soran herhangi bir gönderiyi yasaklamış veya otomatik olarak gizlemiş görünüyor; açıkçası, ama BU yaygın değiller.

Ne yaptıkları hakkında bir fikri olan var mı? Kilidi “kıran” insan grupları mı arıyorsunuz? Suçluları mı avlamak? Veya daha uğursuz bir şey? Düşüncelerimizi paylaşalım.

“Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor?” üzerine 16 yorum

1. Sinop merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-09-2020 00:35:29

2. Nevşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 18-09-2020 09:17:57

3. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 21-09-2020 17:22:44

4. Malatya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:19:13

5. Gümüşhane merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-10-2020 13:04:13

6. Niğde merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 13:04:22

7. Samsun dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Selamlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 154

8. Bayburt dan kimler var. Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerdeki yerleşim bölgelerinin üzerinde uçan helikopterler, haklarındaki sansür yazılarını alt sıraya koyuyor – gerçekte neler oluyor? . Mrb paylaşımınız inanılmaz güzel, tebrikler , Hasan – 498

9. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-10-2020 18:53:36

Yorum yapın