Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor?

Tanrı yok derseniz, insanlar bu konuda sorun değil.

Q’nun gerçek olduğunu söylerseniz, insanlar bunu kabul eder.

Uzaylıların aramızda yaşadığını söylersen, insanlar bununla iyi

Elvis’in hala yaşadığını söylersen, insanlar bununla iyi

Ay’a iniş numarası yaptıklarını söylerseniz, insanlar bu konuda sorun değil.

Dünya Düzdür derseniz, insanlar ZİHİNSEL olur !!!!

“Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor?” üzerine 25 yorum

1. Amasya dan kimler var. Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? . Merhabalar paylaşımın inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 314

2. Ağrı merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-11-2020 10:28:21

3. Bu konu : ” Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? ” çok güzel. Selam web siten gerçekten hoşuma gitti, saolun , ali – 296

4. Artvin dan kimler var. Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? . selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, saolun , gaye – 454

5. Bu konu : ” Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, tebrikler , – 187

6. Iğdır dan kimler var. Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? . Selam siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 106

7. Eskişehir merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 06:42:46

8. Yozgat dan kimler var. Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? . Merhabalar siten inanılmaz güzel, sağolun , banu – 272

9. Bu konu : ” Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , memo – 474

10. İstanbul dan kimler var. Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? . Slm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 289

11. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa valla çok iyi, linkedinde paylaştım 18-12-2020 02:15:27

12. Bu konu : ” Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 411

13. Bu konu : ” Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 182

14. Bayburt dan kimler var. Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? . Merhaba sayfan gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 164

15. Erzincan dan kimler var. Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? . Mrb sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 435

16. Bu konu : ” Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 158

17. Kastamonu dan kimler var. Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? . Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 413

18. Bingöl dan kimler var. Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? . Selam herkese siten vallaha billaha güzel, teşekkürler , Hasan – 413

19. Malatya dan kimler var. Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? . Selamın aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 145

20. Bu konu : ” Dünya’nın Düz olduğunu söylemek neden bu kadar aşırı bir spor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 270

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link