Kategoriler
Genel

Dünyanın gidişinden korkuyorum

Başlangıçta 2012’de dünyanın bittiği teorileriyle korkmaya başladım, ancak bugünkü kadar inanmıyordum. 2015 yılında terör saldırıları daha sıklaştı ve daha da derinleşirse ve bundan korkmaya başladım. Şimdi oldukça sık oluyor. Telefonlarımızı dinleyen hükümetleri duyduğumda da korktuğumu, alexas’ı dinlediğimi hissettim. Donald seçildikçe Twitter’ı fark edene kadar tarafsızydım.

En kötü yıllardan biri bu yıl oldu. Noel’de 2. dünya savaşında bir ailenin filmini ve nasıl acı çektiklerini izledim. Bir hafta sonra, WW3 tehditleri trend oldu. Beni bu şekilde yakalaması beni ilgilendiriyordu. Sonra Çin protestoları yapıldı, gaz bombaları atıldı ve polis hayatları için savaşıyordu. Polis memurları saldırıya uğradı, koronavirüs kilitlendi, ben de varlığın yok olduğunu düşündüğümde, dünyanın kendisinin geleceği sevmediğini düşünüyordum.

“Dünyanın gidişinden korkuyorum” için 8 yanıt

Ankara merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, teraziye tıkladım 25-07-2020 14:44:53

Konya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok güzel, sağolun 25-07-2020 14:46:16

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten inanki iyi, face de paylaştım 30-07-2020 05:17:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir