Korktukları şey bu, aşıya bakıp içine koydukları şeyi bulabilecek biri.

Şimdi, aşı zararsızsa, herkesin neyin ne olduğunu kontrol etmesine izin verebileceklerini düşünebilirsiniz.

Ama bekle diyorsun. Ya birisi aşıyı alıp satmak için kopyalarsa?

Birincisi, aşı hala devlet memuru düzeyinde yapılabilir ve aşı orijinal yaratıcılardan satın almalarını sağlayabilir. Öyleyse bir şirket bunu iyi yarattığı gibi geçirmek isterse, patent yasaları, avukatlar vb. Vardır.

Tüm bunlar normal bir dünyada mantıklı geliyor, ancak şimdiye kadar anladığınız gibi, bağımsız araştırmacıların lanet aşıya bakmasını istemiyorlar.

Beş sente bahse girerim, Avrupa ve ABD’de aşıya izin veren devlet kurumları, aşıyı görmediler veya içindekini test etmediler bile. Aşının istenen parametrelerde olduğunu kanıtlamak için bazı sayılarla birlikte bazı mükemmel verileri var. Ve mali ve politik baskı.

Onaylandı

Lanet aşıyı çalıp bağımsız bir laboratuvara götürecek birine ihtiyacımız var.

Hangi ülkede olursanız olun, aşıya yakınsanız veya doktor, sağlık çalışanı veya askeri personel olduğunuz için aşıya erişiminiz varsa, o lanet aşıyı alın ve bu diktatörlüğe karşı savaşan hukuk ekipleriyle iletişime geçin. Bütün batı ülkelerinde bu gruplar var, medya onları görmezden geliyor ama orada iyi vakit geçiriyorlar.

Bir kahramana ihtiyacımız var, ona şimdi ihtiyacımız var, insanlara aşıyı getirecek ve kötülükle savaşmamıza yardım edecek birine ihtiyacımız var.

Author

20 Comments

1. Gaziantep merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 23-12-2020 05:58:44

2. Balıkesir dan kimler var. Dünyanın her yerindeki askeri güçler, aşıyı teslim etme lojistiği ile görevlendirilmiştir. Çalmaya yönelik girişimler olabileceği için diyorlar. Aslında birisinin onu çalmasından korkuyorlar ama diğerlerinden önce aşı yapmıyorlar, çünkü bağımsız bir laboratuvara götürebilir ve içeride ne olduğunu kontrol edebilir. . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 327

3. Erzurum dan kimler var. Dünyanın her yerindeki askeri güçler, aşıyı teslim etme lojistiği ile görevlendirilmiştir. Çalmaya yönelik girişimler olabileceği için diyorlar. Aslında birisinin onu çalmasından korkuyorlar ama diğerlerinden önce aşı yapmıyorlar, çünkü bağımsız bir laboratuvara götürebilir ve içeride ne olduğunu kontrol edebilir. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 301

4. Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

5. Bu konu : ” Dünyanın her yerindeki askeri güçler, aşıyı teslim etme lojistiği ile görevlendirilmiştir. Çalmaya yönelik girişimler olabileceği için diyorlar. Aslında birisinin onu çalmasından korkuyorlar ama diğerlerinden önce aşı yapmıyorlar, çünkü bağımsız bir laboratuvara götürebilir ve içeride ne olduğunu kontrol edebilir. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla hoşuma gitti, sağolun , ziya – 198

6. Aksaray dan kimler var. Dünyanın her yerindeki askeri güçler, aşıyı teslim etme lojistiği ile görevlendirilmiştir. Çalmaya yönelik girişimler olabileceği için diyorlar. Aslında birisinin onu çalmasından korkuyorlar ama diğerlerinden önce aşı yapmıyorlar, çünkü bağımsız bir laboratuvara götürebilir ve içeride ne olduğunu kontrol edebilir. . Selam paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 448

7. Tekirdağ merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız valla hayran edici, teraziye tıkladım 20-01-2021 16:15:34

8. Gürbüz Reply

Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Tokat dan kimler var. Dünyanın her yerindeki askeri güçler, aşıyı teslim etme lojistiği ile görevlendirilmiştir. Çalmaya yönelik girişimler olabileceği için diyorlar. Aslında birisinin onu çalmasından korkuyorlar ama diğerlerinden önce aşı yapmıyorlar, çünkü bağımsız bir laboratuvara götürebilir ve içeride ne olduğunu kontrol edebilir. . selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 239

10. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 05-02-2021 18:00:33

11. Siirt dan kimler var. Dünyanın her yerindeki askeri güçler, aşıyı teslim etme lojistiği ile görevlendirilmiştir. Çalmaya yönelik girişimler olabileceği için diyorlar. Aslında birisinin onu çalmasından korkuyorlar ama diğerlerinden önce aşı yapmıyorlar, çünkü bağımsız bir laboratuvara götürebilir ve içeride ne olduğunu kontrol edebilir. . Selamlar web siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 402

12. Aksaray merkezden ben Hasan. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 10-02-2021 07:08:11

13. Batman dan kimler var. Dünyanın her yerindeki askeri güçler, aşıyı teslim etme lojistiği ile görevlendirilmiştir. Çalmaya yönelik girişimler olabileceği için diyorlar. Aslında birisinin onu çalmasından korkuyorlar ama diğerlerinden önce aşı yapmıyorlar, çünkü bağımsız bir laboratuvara götürebilir ve içeride ne olduğunu kontrol edebilir. . selamun aleyküm siteniz yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 343

14. Merhaba herkese sayfan valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Dünyanın her yerindeki askeri güçler, aşıyı teslim etme lojistiği ile görevlendirilmiştir. Çalmaya yönelik girişimler olabileceği için diyorlar. Aslında birisinin onu çalmasından korkuyorlar ama diğerlerinden önce aşı yapmıyorlar, çünkü bağımsız bir laboratuvara götürebilir ve içeride ne olduğunu kontrol edebilir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, sağolun , ali – 317

16. Bu konu : ” Dünyanın her yerindeki askeri güçler, aşıyı teslim etme lojistiği ile görevlendirilmiştir. Çalmaya yönelik girişimler olabileceği için diyorlar. Aslında birisinin onu çalmasından korkuyorlar ama diğerlerinden önce aşı yapmıyorlar, çünkü bağımsız bir laboratuvara götürebilir ve içeride ne olduğunu kontrol edebilir. ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla çok iyi, saolun , ali – 288

17. Bu konu : ” Dünyanın her yerindeki askeri güçler, aşıyı teslim etme lojistiği ile görevlendirilmiştir. Çalmaya yönelik girişimler olabileceği için diyorlar. Aslında birisinin onu çalmasından korkuyorlar ama diğerlerinden önce aşı yapmıyorlar, çünkü bağımsız bir laboratuvara götürebilir ve içeride ne olduğunu kontrol edebilir. ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 137

18. İstanbul dan kimler var. Dünyanın her yerindeki askeri güçler, aşıyı teslim etme lojistiği ile görevlendirilmiştir. Çalmaya yönelik girişimler olabileceği için diyorlar. Aslında birisinin onu çalmasından korkuyorlar ama diğerlerinden önce aşı yapmıyorlar, çünkü bağımsız bir laboratuvara götürebilir ve içeride ne olduğunu kontrol edebilir. . Selam bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 273

19. Balıkesir merkezden ben memo. Merhaba sayfanız valla iyi, sosyal medyada paylaştım 06-03-2021 21:28:46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link