Dünyanın sonu

Merhaba arkadaşlar,

İnternette ve televizyonda işimden daha iyi bir araya getirilecek şeyler olduğunu biliyorum, tüm cevaplara sahip olduğumu iddia etmiyorum ve karşılaştığınız sonuçlar benimki ile aynı olmayabilir.

Ancak “komplo teorisi” bulgularımı iyi yapılandırılmış bir tartışmaya dönüştürmek için gerçekten çok çalıştım ve sadece zamanla daha iyi hale geliyorum, en son çalışmam “dördüncü” bence şimdiye kadar en iyisi

Bakıp bana ne düşündüğünüzü söylerseniz çok sevinirim, belki büyüleyici bulursunuz, belki yapmazsınız, ama yaparsanız; Alçakgönüllülükle sorduğum tek şey, kalbimin derinliklerinden aktardığın, bunun gerçek olduğuna inanıyorum.

Onları gördüyseniz, bana burada veya kanalımda bir satır atmayı düşündüğünüzü söyleyin, beni dünya çapında sansürledikleri için içeriklerimi YouTube’dan çıkarmak için çalışıyorum, ancak bu kimseyi şok etmemeli bu çalışma çizgisinde.

Ona boşuna JewTube demiyorlar.

Teşekkürler!

Benim kanalım:

Vahiy İçin Bir Işık

Bölüm 1.1- Şeytan Gürcistan’a Gitti

Bölüm 1.2 – Harfler ve Sayılar Nedir

Bölüm 1.3 Illuminati Onaylandı

Dördüncüsü: Son Sadece Başlangıçtır

“Dünyanın sonu” üzerine 48 yorum

1. Yozgat merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 11:03:17

2. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 23-09-2020 11:08:04

3. Edirne merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa vallaha iyi, saolun 02-10-2020 09:13:45

4. Konya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:44

5. Ardahan merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım 12-10-2020 17:16:07

6. Yalova merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:21:27

7. Karabük merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, face de paylaştım 02-11-2020 00:22:53

8. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, saolun , Gürbüz – 120

9. Osmaniye dan kimler var. Dünyanın sonu . Selam herkese sayfa süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 144

10. Karabük dan kimler var. Dünyanın sonu . Mrb bu web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 65

11. Muğla dan kimler var. Dünyanın sonu . Slm siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 464

12. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Mrb sayfa valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 45

13. Siirt dan kimler var. Dünyanın sonu . Selam herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 73

14. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , ziya – 86

15. Gümüşhane merkezden ben . Selamlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 22-12-2020 08:48:18

16. Muş merkezden ben . Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 19:41:04

17. Tokat merkezden ben Aylin. Selam web siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 10-01-2021 20:18:24

18. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 307

19. Yalova merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 00:43:42

20. Burdur dan kimler var. Dünyanın sonu . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 46

21. Niğde merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 20-01-2021 06:09:12

22. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız valla çok güzel, facebookta paylaştım 22-01-2021 00:16:29

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Dünyanın sonu . Merhaba herkese sayfa inanki güzel, sağolun , Hasan – 260

24. Balıkesir dan kimler var. Dünyanın sonu . Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 15

25. Çanakkale dan kimler var. Dünyanın sonu . Merhaba bu web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım , emin – 258

26. Tunceli dan kimler var. Dünyanın sonu . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 242

27. Tunceli dan kimler var. Dünyanın sonu . merhaba arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, saolun , Emine – 338

28. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 245

29. Nevşehir dan kimler var. Dünyanın sonu . Selam herkese siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 404

30. Bartın merkezden ben ahmet. Mrb sayfa ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-02-2021 17:10:58

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link