Dünyanın sonu

Merhaba arkadaşlar,

İnternette ve televizyonda işimden daha iyi bir araya getirilecek şeyler olduğunu biliyorum, tüm cevaplara sahip olduğumu iddia etmiyorum ve karşılaştığınız sonuçlar benimki ile aynı olmayabilir.

Ancak “komplo teorisi” bulgularımı iyi yapılandırılmış bir tartışmaya dönüştürmek için gerçekten çok çalıştım ve sadece zamanla daha iyi hale geliyorum, en son çalışmam “dördüncü” bence şimdiye kadar en iyisi

Bakıp bana ne düşündüğünüzü söylerseniz çok sevinirim, belki büyüleyici bulursunuz, belki yapmazsınız, ama yaparsanız; Alçakgönüllülükle sorduğum tek şey, kalbimin derinliklerinden aktardığın, bunun gerçek olduğuna inanıyorum.

Onları gördüyseniz, bana burada veya kanalımda bir satır atmayı düşündüğünüzü söyleyin, beni dünya çapında sansürledikleri için içeriklerimi YouTube’dan çıkarmak için çalışıyorum, ancak bu kimseyi şok etmemeli bu çalışma çizgisinde.

Ona boşuna JewTube demiyorlar.

Teşekkürler!

Benim kanalım:

Vahiy İçin Bir Işık

Bölüm 1.1- Şeytan Gürcistan’a Gitti

Bölüm 1.2 – Harfler ve Sayılar Nedir

Bölüm 1.3 Illuminati Onaylandı

Dördüncüsü: Son Sadece Başlangıçtır

“Dünyanın sonu” üzerine 13 yorum

1. Yozgat merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 11:03:17

2. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 23-09-2020 11:08:04

3. Edirne merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa vallaha iyi, saolun 02-10-2020 09:13:45

4. Konya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:44

5. Ardahan merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım 12-10-2020 17:16:07

6. Yalova merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:21:27

Yorum yapın