Merhaba arkadaşlar,

İnternette ve televizyonda işimden daha iyi bir araya getirilecek şeyler olduğunu biliyorum, tüm cevaplara sahip olduğumu iddia etmiyorum ve karşılaştığınız sonuçlar benimki ile aynı olmayabilir.

Ancak “komplo teorisi” bulgularımı iyi yapılandırılmış bir tartışmaya dönüştürmek için gerçekten çok çalıştım ve sadece zamanla daha iyi hale geliyorum, en son çalışmam “dördüncü” bence şimdiye kadar en iyisi

Bakıp bana ne düşündüğünüzü söylerseniz çok sevinirim, belki büyüleyici bulursunuz, belki yapmazsınız, ama yaparsanız; Alçakgönüllülükle sorduğum tek şey, kalbimin derinliklerinden aktardığın, bunun gerçek olduğuna inanıyorum.

Onları gördüyseniz, bana burada veya kanalımda bir satır atmayı düşündüğünüzü söyleyin, beni dünya çapında sansürledikleri için içeriklerimi YouTube’dan çıkarmak için çalışıyorum, ancak bu kimseyi şok etmemeli bu çalışma çizgisinde.

Ona boşuna JewTube demiyorlar.

Teşekkürler!

Benim kanalım:

Vahiy İçin Bir Işık

Bölüm 1.1- Şeytan Gürcistan’a Gitti

Bölüm 1.2 – Harfler ve Sayılar Nedir

Bölüm 1.3 Illuminati Onaylandı

Dördüncüsü: Son Sadece Başlangıçtır

Author

74 Comments

1. Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

2. Yozgat merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 11:03:17

3. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Slm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 23-09-2020 11:08:04

6. Hatay merkezden ben Aylin. Slm web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 30-09-2020 03:51:26

7. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa vallaha iyi, saolun 02-10-2020 09:13:45

8. Konya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:44

9. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

10. Ardahan merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım 12-10-2020 17:16:07

11. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

12. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:21:27

13. Selam paylaşım vallaha billaha güzel, face de paylaştım

14. Karabük merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, face de paylaştım 02-11-2020 00:22:53

15. Slm paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Selamlar paylaşımın cidden çok iyi, linkedinde paylaştım

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, saolun , Gürbüz – 120

18. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Slm siten cidden hayran edici, şukuladım , ziya – 244

19. Osmaniye dan kimler var. Dünyanın sonu . Selam herkese sayfa süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 144

20. Karabük dan kimler var. Dünyanın sonu . Mrb bu web sitesi valla dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 65

21. Muğla dan kimler var. Dünyanın sonu . Slm siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 464

22. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Mrb sayfa valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 45

23. Edirne dan kimler var. Dünyanın sonu . Merhaba web sitesi inanki mükemmel, teşekkürler , doruk – 420

24. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Dünyanın sonu . Selam herkese paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 73

25. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , ziya – 86

26. Gümüşhane merkezden ben . Selamlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 22-12-2020 08:48:18

27. Muş merkezden ben . Merhabalar web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 19:41:04

28. Sakarya dan kimler var. Dünyanın sonu . Mrb paylaşımınız gerçekten iyi, sağolun , ahmet – 203

29. Selamlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler

30. Tokat merkezden ben Aylin. Selam web siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 10-01-2021 20:18:24

31. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 307

32. Yalova merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 00:43:42

33. Burdur dan kimler var. Dünyanın sonu . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 46

34. Niğde merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 20-01-2021 06:09:12

35. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız valla çok güzel, facebookta paylaştım 22-01-2021 00:16:29

36. Kahramanmaraş dan kimler var. Dünyanın sonu . Merhaba herkese sayfa inanki güzel, sağolun , Hasan – 260

37. Balıkesir dan kimler var. Dünyanın sonu . Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 15

38. Çanakkale dan kimler var. Dünyanın sonu . Merhaba bu web sitesi inanki güzel, twitter da paylaştım , emin – 258

39. Tunceli dan kimler var. Dünyanın sonu . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 242

40. Tunceli dan kimler var. Dünyanın sonu . merhaba arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, saolun , Emine – 338

41. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, şukuladım

42. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

43. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 245

44. Nevşehir dan kimler var. Dünyanın sonu . Selam herkese siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 404

45. Bartın merkezden ben ahmet. Mrb sayfa ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-02-2021 17:10:58

46. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

47. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Merhaba sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 286

48. Kırşehir dan kimler var. Dünyanın sonu . Mrb web siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 342

49. Adıyaman merkezden ben . Merhaba sayfa valla dikkat çekici, şukuladım 08-03-2021 04:12:55

50. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

51. merhaba arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

52. Amasya dan kimler var. Dünyanın sonu . Merhaba bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 416

53. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 83

54. Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran edici, saolun

55. Slm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

56. Selam web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 238

58. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 20:02:12

59. Balıkesir merkezden ben emin. Selamlar paylaşım cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 23:14:36

60. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 268

61. Aksaray merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun 08-05-2021 06:31:57

62. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 435

63. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

64. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 168

65. Bu konu : ” Dünyanın sonu ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, saolun , – 465

66. Selam herkese bu web sitesi valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Manisa dan kimler var. Dünyanın sonu . merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 430

68. Merhabalar siteniz inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

69. Çanakkale dan kimler var. Dünyanın sonu . Merhabalar sayfan harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 113

70. Ordu merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2021 09:25:20

71. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link