Sahip olmadığınızda haklarınız elinizden alınacak kadar ‘gerekli’ olan aşılar işe yaramıyor. Ve hükümete güvenmeyen diğer insanları bulabileceğim tek yer burası. Benim çözümüm, Covid’i gerçekten ortadan kaldırabilecek açık kaynaklı bir aşı. İşte ilk fikirlerimden bazıları.

1. Vücudu Covid’in hücreleri enfekte etmek için kullandığı proteinlerden daha fazlasını üretmeye zorlayan, böylece virüsü durduran ve vücuda kendini savunması için daha fazla zaman veren bir formül.
  2. Vücuda zararsız, ancak virüsü yok eden bir patlama veya asit oluşturmak için Covid ile reaksiyona giren bir kimyasal.
  3. Hızlı hareket eden, yüksek ısıya sahip, dolaşım sistemi çevresinde hücreleri geçirmeyen ancak yine de virüsleri yok eden bir hız ve sıcaklıkta dolaşan bir nesne.

…PT_MadScientist tarafından gönderildi
[comments]

21 Comments

1. Karabük dan kimler var. Dünyanın yeni bir aşıya ihtiyacı var. . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ali – 205

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyanın yeni bir aşıya ihtiyacı var. ” çok güzel. Merhabalar siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 28

3. Niğde merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 13-08-2021 01:02:17

4. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-08-2021 22:57:19

6. Bu konu : ” Dünyanın yeni bir aşıya ihtiyacı var. ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha iyi, teşekkürler , banu – 315

7. Mrb web siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

8. Balıkesir merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten vallaha mükemmel, sağolun 24-08-2021 07:18:31

9. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Yozgat merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 26-08-2021 20:21:43

11. Slm paylaşımınız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Dünyanın yeni bir aşıya ihtiyacı var. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 473

13. Batman merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-09-2021 00:18:08

14. Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-09-2021 22:07:12

15. Bu konu : ” Dünyanın yeni bir aşıya ihtiyacı var. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , emin – 94

16. Bolu dan kimler var. Dünyanın yeni bir aşıya ihtiyacı var. . Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 2

17. Mardin dan kimler var. Dünyanın yeni bir aşıya ihtiyacı var. . Merhaba sayfa vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 41

18. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 24-09-2021 17:50:00

Write A Comment