Bir makaleden, geçen akşam küçük bir asteroidin gittiğini, büyüklüğündeki herhangi bir nesnenin daha önce kaydedildiğinden daha yakın olduğunu okudum. Ve dünya nesnesi izleme programının yakınında devam eden önemli bir program var, ancak bunu kaçırdılar, ya da makalede anlattılar. Bağlantıyı paylaşmayacağım, ama bu bana kendi kendimi düşündürdü: eğer dünyayı değiştiren bir asteroit dünyayı etkilemek için bir projeksiyondaysa ve sadece etkilemekle kalmayıp, gezegende önemli bir değişikliğe neden olmak için yüksek bir kesinlik olarak kabul edilirse, hatta söylenebilir mi? Dünyanın bu virüs bokunu, bunun ana etkisi olan karışık politik mücadele ile nasıl ele aldığını görünce, hala açıklanamayan ekonomik hasar, bize bu kadar varoluşsal bir şey olduğu konusunda uyarılır mıyız?

Author

122 Comments

1. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

2. Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-05-2020 21:58:31

3. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-05-2020 01:22:20

4. Selamlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Kilis merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım 06-05-2020 06:46:07

6. Yozgat merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 06-05-2020 16:56:21

7. Tokat merkezden ben Aylin. Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 07-05-2020 19:24:10

8. Muğla merkezden ben ahmet. Slm sayfan harbiden iyi, teraziye tıkladım 10-05-2020 00:10:01

9. Selamın aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

10. Van merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-05-2020 00:40:51

11. Bartın merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım harbiden güzel, tebrikler 13-05-2020 11:46:20

12. Afyon merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:12:37

13. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi yeminle iyi, face de paylaştım 14-05-2020 08:54:03

15. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:54:06

16. Antalya merkezden ben Emine. Selamlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:54:09

17. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler

18. Çorum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 08:54:23

19. Yozgat merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inan ki çok iyi, tebrikler 14-05-2020 08:54:26

20. Muş merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:54:29

21. Merhabalar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

22. Uşak merkezden ben banu. Selam paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:54:35

23. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

24. selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

25. Amasya merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın ciddiyim iyi, tebrikler 30-05-2020 02:57:04

26. Kastamonu merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 07-06-2020 09:26:06

27. Bitlis merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa inanki çok güzel, sağolun 07-06-2020 23:31:54

28. Aksaray merkezden ben ali. Merhabalar siteniz valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-06-2020 01:15:51

29. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

30. İstanbul merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, saolun 29-06-2020 01:34:59

31. Kars merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-07-2020 08:00:20

32. Artvin merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler 07-07-2020 11:26:26

33. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

34. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok iyi, saolun 12-07-2020 18:48:41

35. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

36. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

37. Selamlar web siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

38. Antalya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, saolun 24-07-2020 04:29:34

39. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 24-07-2020 22:49:49

40. Slm web siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

41. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

42. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten harbiden iyi, facebookta paylaştım 05-08-2020 16:59:26

43. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

44. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım

45. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, tebrikler

46. selam arkadaşlar siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

47. Selamlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

48. Nevşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 12-08-2020 21:19:24

49. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

50. Merhaba sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

51. Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, tebrikler

52. Kırklareli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-09-2020 04:16:43

53. Kayseri merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-09-2020 07:49:23

54. Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun

55. selam arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

56. Manisa merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 09-10-2020 20:18:55

57. Bilecik merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, saolun 22-10-2020 11:04:49

58. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 173

59. Batman merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun 15-11-2020 01:20:00

60. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 238

61. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki çok güzel, teşekkürler , emin – 461

62. Selamlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

63. Batman dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . selam arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ali – 229

64. Malatya dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . Selamlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 134

65. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Slm sayfan valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 196

66. Merhabalar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

67. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki mükemmel, sağolun , ziya – 451

68. Eskişehir dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 313

69. Burdur dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . Selamın aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 14

70. Selamlar web siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

71. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

72. Amasya merkezden ben memo. Slm siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 05-01-2021 08:27:47

73. Uşak merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 09-01-2021 01:36:00

74. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

75. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, teşekkürler , Aylin – 390

76. Adıyaman merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım 22-01-2021 01:51:05

77. Rize merkezden ben ali. Merhaba paylaşım vallaha billaha iyi, saolun 26-01-2021 15:49:17

78. Kocaeli dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 178

79. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

80. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 88

81. Kars dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . Selam bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 60

82. Tekirdağ dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . Selam herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 336

83. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 104

84. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 346

85. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 297

86. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan harbiden iyi, teşekkürler 07-03-2021 16:40:31

87. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 426

88. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 308

89. Batman merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 23-03-2021 10:10:42

90. Kocaeli dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . Selam herkese siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 338

91. Bursa dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . Merhaba herkese web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 96

92. Tunceli dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . selamun aleyküm sayfa inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 140

93. Aydın dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 160

94. Selam sayfa vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

95. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 123

96. Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

97. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 285

98. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 69

99. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 498

100. Selamlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

101. Ardahan merkezden ben mehmet. Slm paylaşım vallaha hoşuma gitti, tebrikler 18-05-2021 19:29:07

102. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, şukuladım , ali – 46

103. Mrb sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

104. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden iyi, linkedinde paylaştım , emin – 213

105. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler , Emine – 83

106. Bu konu : ” Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 211

107. Bilecik dan kimler var. Dünyayı değiştiren felaketler konusunda, eğer bir asteroid dünyaya gidiyor olsaydı, uzmanlar bize söyler miydi? . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 120

108. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link