https://theoligarchkings.wordpress.com/2020/04/25/media-models-and-masters-who-is-to-blame/

“Ustalar (buradaki ve Almanya, Fransa vb. Ve Amerika’daki politikacılar) paniğe kapıldılar. Burada bir nedenden ötürü İngiltere’de Imperial College’a ve Profesör Neil Ferguson OBE’nin çalışmalarına döndüler. ABD de tavsiyesini aldı! Kendisi baş danışmanlarından ve ayrıca DSÖ ve AB üyesidir. Bu bir duraklama olabilir. İlginç bir şekilde, bir bilim adamı için modeli hiçbir zaman hakem değerlendirilmemiştir ve sonuçlarının incelenmesini haklı çıkarmak için kullandığı veri setlerine izin vermemiştir. Her iki gerçek de politikacıları onlara çok fazla ağırlık vermeye dikkat etmemeliydi.

Ve ihtiyaç vardı, çünkü Ferguson’un formu var.

1996’da sığır hastalığı ve insan kökenli kuzeni vCJD ile ilgili BSE (Sığır Süngerimsi Ensefalopati) felaketi vardı. Herkes bu ikisi arasında övgüye değer bir bağlantı olduğunu biliyor ve bu tarihin en büyük ve en pahalı gıda korkusunu başlattı. Bakan Stephen Dorrell, John Patteson ve Ferguson’un 500.000’den milyonlara kadar değişen ve kararlı bir şekilde hareket eden sığır etinden ölümlerin tahminlerini takip etti. Sonuç olarak birçok yaşlı ineği yakmak için 83 milyar £ kamu parası harcandı. Sonraki yıllarda sanayiye ve İngiltere ekonomisine olan maliyetler bundan çok daha fazla olmuştur. Sonunda Hükümeti bile tüm bu saçmalıklardan şüphe etmeye iten başlıca sebep, aslında hiçbir epidemiyolojik kanıt bulunmamasıydı. 1996’da bile hayaliydi. Sonunda Prof Roy Anderson ve ekibi (yep bu Fergusson) 400.000’den vCJD’den ölmesi muhtemel olan tahminlerini revize ettiler mi? 40.000’e mi? Hayır! Sadece 40’a. http://www.warmwell.com Diğer araştırmacılarla çalışma yapan Dr.Azra Ghaninin yazdığı gibi, “Sonuçlarımız vCJD salgınının sadece 40 vakanın en iyi tahminiyle azalmaya devam edeceğini gösteriyor”. Şimdiye kadarki en pahalı gaf. https://web.archive.org/web/20140429192225/http://www.warmwell.com/2may18brooker.html

Yine de hiçbir bok Ferguson’a yapışmamış gibi görünüyor. ”

“2005 yılında Ferguson, Bird Flu ile tekrar denedi. Dünya çapında 200 milyon kişi ölebilir! 2003’ten 2009’a kadar altı yıl içinde İngiltere’de 285 yerine. Bunu nasıl bu kadar yanlış yaptı?

Doğal olarak 2009 yılında tekrar Guardian’a sol kanatlı bir İngiliz gazetesini seçtiği Domuz Gribi’ni anlatmak için tekrar hayatta kalıyor, dünyanın üçte birine bulaşacak. https://www.theguardian.com/world/2009/may/12/swine-flu-report-pandemic-predicted Ölüm aralığının% 0.3 -% 1.5 arasında olduğunu ve 65.000’in öldüğünü tahmin etti. Sonunda sadece 457’si domuz gribinden öldü ve ölüm oranı 0.026. Daha fazla insan merdivenlerden düşerken ölüyor.

Ferguson, burada ve Atlantik boyunca Tamiflu’da milyarlarca para harcamamızın nedeninin büyük bir parçasıydı. ”

Author

95 Comments

1. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler

2. Düzce merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran edici, saolun 08-05-2020 15:01:08

3. Bolu merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-05-2020 00:37:29

4. Zonguldak merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 09-05-2020 08:59:12

5. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam web siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-05-2020 19:08:37

6. selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

7. Selamlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

8. selamun aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

9. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

10. Selam web siteniz valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. Bingöl merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:31:14

12. Mardin merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz valla çok güzel, saolun 14-05-2020 08:31:27

13. İzmir merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:31:31

14. Malatya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, saolun 14-05-2020 08:31:36

15. Bartın merkezden ben doruk. Mrb sayfanız süper ötesi güzel, şukuladım 18-05-2020 10:06:43

16. Slm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

17. Isparta merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız valla mükemmel, tebrikler 26-05-2020 02:06:52

18. Bolu merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi yeminle güzel, facebookta paylaştım 26-05-2020 12:24:55

19. Trabzon merkezden ben banu. Selam herkese siteniz valla hayran edici, sağolun 05-06-2020 21:51:15

20. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

21. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

22. Afyon merkezden ben Aylin. Selamlar siten süper ötesi iyi, saolun 12-06-2020 19:01:48

23. Erzincan merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım 15-06-2020 14:54:35

24. Bayburt merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-06-2020 19:50:22

25. Selamlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

27. Merhaba herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, sağolun

28. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Slm web siten inanki dikkat çekici, saolun 08-07-2020 16:07:26

29. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten vallaha güzel, linkedinde paylaştım 14-07-2020 22:55:21

30. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, saolun

31. Mersin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-07-2020 13:04:59

32. Aksaray merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa harbiden mükemmel, sağolun 29-07-2020 06:35:05

33. Isparta merkezden ben ali. Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-08-2020 16:21:51

34. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

35. Konya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 09-08-2020 14:07:43

36. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun 11-08-2020 16:54:04

37. Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

38. Merhabalar siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

39. Slm web siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım

40. Merhabalar siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

41. Selam paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Selam herkese paylaşımın inanki çok güzel, facebookta paylaştım

43. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten vallaha çok güzel, şukuladım 18-09-2020 18:39:36

44. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, saolun 23-09-2020 07:49:28

45. Isparta merkezden ben Aylin. Selam sayfan inanılmaz mükemmel, tebrikler 30-09-2020 22:23:46

46. Selam sayfan inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

47. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 04-10-2020 01:33:15

48. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

49. Artvin merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 23-10-2020 06:20:07

50. Çankırı merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 03-11-2020 15:42:07

51. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi çok iyi, sağolun , – 128

52. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla güzel, teşekkürler , emin – 379

53. Amasya dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . Merhabalar web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 317

54. Mersin dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . Merhaba herkese web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım , doruk – 413

55. Rize dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, şukuladım , mehmet – 172

56. Slm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

57. Nevşehir dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , gaye – 335

58. Yalova dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . merhaba arkadaşlar web siten valla güzel, face de paylaştım , Emine – 335

59. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 97

60. selamun aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım

61. Gaziantep merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 29-12-2020 15:26:13

62. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 267

63. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 354

64. Manisa dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . Mrb sayfa inanki mükemmel, sağolun , – 254

65. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım , ahmet – 131

66. Tekirdağ merkezden ben emin. Merhaba herkese web siten inanki dikkat çekici, saolun 23-01-2021 03:56:20

67. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 412

68. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 480

69. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki güzel, face de paylaştım , hatice – 16

70. Isparta dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . selamun aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 55

71. Mrb sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

72. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , banu – 331

73. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 43

74. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . Slm sayfanız inan ki hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 407

75. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 318

76. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 291

77. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. Selamlar siten vallaha iyi, tebrikler , hatice – 309

78. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , – 30

80. Adana merkezden ben banu. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 07-04-2021 10:37:40

81. Kastamonu dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . Merhaba web siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 276

82. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Mrb siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 20-04-2021 03:15:23

83. Kars dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . Merhaba paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun , emin – 493

84. Bu konu : ” Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 476

85. Siirt dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . Selam herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 240

86. Elazığ dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . selamun aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 380

87. Trabzon dan kimler var. Dünyayı Kilitleyen “Ferguson Modeli” nin Kod İncelemesi: Kodlarının incelemeye dayanamayacağını biliyorlar, bu yüzden profesyoneller bunu düzeltme şansına sahip olana kadar sakladılar, ancak on yıllık amatör hobi programlamasının verdiği zarar çok geniş Microsoft’un bile düzgün çalıştıramayacağını söyledi. . selamun aleyküm sayfanız cidden çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 400

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link