Bu tek başına Birleşik Devletler değil. Bu tamamen saçma fenomen, tüm dünyada yaşanıyor.

Sadece tek bir yalan ve onu yaymak için propaganda, dünyayı kontrol etmek için ihtiyacınız olan tek şey. Oyların bütünlüğünden daha önemli olan “oy hakkı” diye bir şey yoktur. Posta oyları belgelerdir. Hükümetler belgeleri tahrif edebilir. Oyunuzu postaladığınızda atılmış olarak sayılacağına dair hiçbir garantiniz yok. Oy pusulasının sandığa girmesini izlemediniz. Oylama makineleri de aptalca bir kavramdır.

Gerçek demokratik seçim, merkezi olmayan sandık merkezlerinde gerçek insanların sandıklara oy pusulalarını koymasını izleyen gözlemciler tarafından destekleniyor. Ülkeniz size opak bir süreç gösteriyorsa, bu demokratik değildir. Sandığın sandığa girmesini istediğiniz gibi izlemediyseniz, oy hakkınızdan vazgeçtiniz. Gözlemciler her oy pusulasının gerçek bir insan tarafından desteklendiğini izlememişlerse, bu bir seçim değildir.

Merkezi olmayan ve gerçek insanlar tarafından desteklenen, gerçek insanlardan oluşan bir komplo gerektiren demokratik bir seçimi tahrif edemezsiniz. Bununla birlikte, yalnızca postayla oy vererek ve milyonlarca sahte oy göndererek bir seçimi tahrif edebilirsiniz, yalnızca gözlemlenmesi gerekmeyen birkaç kişi gerekir.

Covid-19’un tek bir amacı vardır. Aşı yaptırmamak, nüfusunu azaltmamak, başka bir amaçla değil, posta yoluyla seçmen yüzdesini artırmak ve insanları bunu yapmaya ikna etmek. Bu kadar. İnsanlar bir şeyin yanlış olduğunu hissettiler ama ne olduğunu anlamadılar. Durum bu. İnsanlar medyanın neden tek tek varlıklar tarafından kontrol edildiğini merak ediyor, işte bu. “Oy hakkı” yalanını sürdürmek.

Bu insanlar demokrasinin anlamlarını çarpıtmayı başardılar. Oy kullanma hakkının, bir vatandaş olarak hükümetinizi sorumlu tutmanın hakkınızdan daha önemli olduğuna, size onu destekleyen gerçek insanları göstererek ikna etmeyi başardılar. Sizi, bir şekilde oyunuzu postalamanıza izin veren bir “oy hakkı” nın varlığına ikna etmeyi başardılar, böylece varlıklarını tamamen uydurulmuş kağıt parçalarıyla meşrulaştırmalarına izin verdiler.

Tahrif bile edilemeyen bu yozlaşmış, soyut yalan, dünyada yanlış olan her şeyin merkezinde yer almaktadır. Bu yalanın güzelliği, çürütmenin imkansız olmasıdır – “oy kullanma haklarını” elinizden alırsanız, insanları “haklarından mahrum bıraktığınız” için sizi utandıran kuduz köpeklerini serbest bırakırlar. Bu, özgür olmanın ne anlama geldiğini söyleyen bir yalanla desteklenen özgürlük yanılsamasıdır. Seçimlerin “sizi temsil etmek” anlamına geldiği ne anlama geliyor? Hükümetinizin sizi gerçekten “temsil ettiğini” düşünüyor musunuz? İngiltere kraliçesi bile İngiltere’yi “temsil ediyor”. Hükümetiniz sizi temsil etmiyor, kağıt parçalarını temsil ediyor.

Hükümet sizi seçimlerdeki düşmanın, “dışarıda temsil edilmeye” çalışan vatandaşlarınız, “seçmen dolandırıcılığı” olduğuna ikna etmeyi başardı. HAYIR – seçimlerdeki rakip senin hükümetin. Irksal temsil ve cinsiyet temsili ve bunun temsili ve bunun temsili hakkında gevezelik ederek sizi birbirinize karşı kışkırtıyorlar. Sizi hile yapmaya çalışanın yurttaşlarınız olduğuna ikna ettiler, ama öyle onları. Seçimlerinizin güvenli olduğu söylendiğinde, sanki seçimlerinizin güvenliği ulusal bir gururmuş gibi veya güvenli bir seçim yapmadığınız için utanmanız gerekiyormuş gibi, size hakarete uğrayarak karşılık vermeniz için eğittiler. Utanmalılar.

Oy verme hakkınızı açıkça koruduklarını görebileceğiniz opak bir süreç yarattılar (eminim oyunuz sayıya giriyor), ancak hükümetin sürdürdüğü sahtekarlıkla sular altında kaldığında sayı anlamsız. Dolandırıcılık kanıtı olmadığı yalanı tekrarlıyorlar. Tabii ki yok, tüm kontrolünüz sadece onu aramaktan kaçınmaya dayanıyor! Gerçek bir seçimde, hükümetin “seçmen dolandırıcılığı” olmadığına dair “araştırmalarına” güvenmenize gerek yoktur, süreç yeterince şeffaftır, çünkü bunu gerektirecektir. gerçek insan bunun bir parçası olmak. Her şeye kadir hükümetin sizden, küçük adamdan, dolandırıcılık kanıtı sunmanızı istemesi tamamen saçma. Size meşru olduklarını kanıtlamalıdırlar, siz onlara gayri meşru olduklarını kanıtlamazsınız – ve seçimlerin tüm amacı budur!

Bu 2020 ABD seçimi gözlerimi açtı. Aslında gerçek bir seçime sahip bir ülkede yaşıyorum (gerçek insanlar tarafından desteklenen ve gerçek insanlarla elle sayılan) ve medyanın, Facebook’un ve Twitter’ın sürdürdüğü yalanları duyduğumda tamamen şaşırdım. Burada seçimlerin gerçek anlamlarını açıklıyorlar: Zorbalığı önlemek ve gerçek nefes alan insanlarla hükümetinizi sorumlu tutmak. Ülkenizde hala normal seçimler varsa ve posta veya oylama makineleriyle oylama yapmaya çalışıyorlarsa, bunu tam bir düşmanca ele geçirme olarak düşünmelisiniz.

Bu metni almanız ve gerekli herhangi bir yolla bunun farkındalığını yaymanız gerekiyor. İnsanları bu yalanın doğasına ve gerçek demokrasinin anlamına maruz bırakmalısınız. İnsanların gerçek seçimlerin var olduğunun farkında olmalarına ihtiyacınız var ve bunlar sandıklara gerçek kişiler tarafından izlenen ve gerçek kişiler tarafından sayılan gerçek insanlar tarafından destekleniyor ve her kişinin çok az sorumluluğu var, her seçim yerinin sorumlu olduğu oy sayısı çok az çünkü ve sonuçları değiştirecek herhangi bir komplo gerçekleşemez çünkü birçok gerçek insan yalan söylemek zorunda kalır ve bazı sayım odalarına erişiminiz reddedilir.

Author

16 Comments

1. Çanakkale dan kimler var. Dünyayı kontrol etmek için tek bir yalana ihtiyacınız var: demokratik seçimlerin amacı nedir? Halkı “temsil etme” yalanını pekiştirmek için medyayı kontrol ediyorlar. HAYIR – hükümetinizin size gerçek insanlar tarafından desteklendiğini gösterebilmesi için. . Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 228

2. Selam herkese siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

3. Selam paylaşımınız valla güzel, face de paylaştım

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dünyayı kontrol etmek için tek bir yalana ihtiyacınız var: demokratik seçimlerin amacı nedir? Halkı “temsil etme” yalanını pekiştirmek için medyayı kontrol ediyorlar. HAYIR – hükümetinizin size gerçek insanlar tarafından desteklendiğini gösterebilmesi için. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 62

5. Bu konu : ” Dünyayı kontrol etmek için tek bir yalana ihtiyacınız var: demokratik seçimlerin amacı nedir? Halkı “temsil etme” yalanını pekiştirmek için medyayı kontrol ediyorlar. HAYIR – hükümetinizin size gerçek insanlar tarafından desteklendiğini gösterebilmesi için. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 422

6. Giresun dan kimler var. Dünyayı kontrol etmek için tek bir yalana ihtiyacınız var: demokratik seçimlerin amacı nedir? Halkı “temsil etme” yalanını pekiştirmek için medyayı kontrol ediyorlar. HAYIR – hükümetinizin size gerçek insanlar tarafından desteklendiğini gösterebilmesi için. . Merhabalar siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ahmet – 489

7. Bu konu : ” Dünyayı kontrol etmek için tek bir yalana ihtiyacınız var: demokratik seçimlerin amacı nedir? Halkı “temsil etme” yalanını pekiştirmek için medyayı kontrol ediyorlar. HAYIR – hükümetinizin size gerçek insanlar tarafından desteklendiğini gösterebilmesi için. ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz çok güzel, şukuladım , – 251

8. Bilecik dan kimler var. Dünyayı kontrol etmek için tek bir yalana ihtiyacınız var: demokratik seçimlerin amacı nedir? Halkı “temsil etme” yalanını pekiştirmek için medyayı kontrol ediyorlar. HAYIR – hükümetinizin size gerçek insanlar tarafından desteklendiğini gösterebilmesi için. . Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 391

9. Bu konu : ” Dünyayı kontrol etmek için tek bir yalana ihtiyacınız var: demokratik seçimlerin amacı nedir? Halkı “temsil etme” yalanını pekiştirmek için medyayı kontrol ediyorlar. HAYIR – hükümetinizin size gerçek insanlar tarafından desteklendiğini gösterebilmesi için. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 389

10. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” Dünyayı kontrol etmek için tek bir yalana ihtiyacınız var: demokratik seçimlerin amacı nedir? Halkı “temsil etme” yalanını pekiştirmek için medyayı kontrol ediyorlar. HAYIR – hükümetinizin size gerçek insanlar tarafından desteklendiğini gösterebilmesi için. ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 293

12. Uşak dan kimler var. Dünyayı kontrol etmek için tek bir yalana ihtiyacınız var: demokratik seçimlerin amacı nedir? Halkı “temsil etme” yalanını pekiştirmek için medyayı kontrol ediyorlar. HAYIR – hükümetinizin size gerçek insanlar tarafından desteklendiğini gösterebilmesi için. . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , memo – 459

13. Bingöl dan kimler var. Dünyayı kontrol etmek için tek bir yalana ihtiyacınız var: demokratik seçimlerin amacı nedir? Halkı “temsil etme” yalanını pekiştirmek için medyayı kontrol ediyorlar. HAYIR – hükümetinizin size gerçek insanlar tarafından desteklendiğini gösterebilmesi için. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 60

14. Bolu dan kimler var. Dünyayı kontrol etmek için tek bir yalana ihtiyacınız var: demokratik seçimlerin amacı nedir? Halkı “temsil etme” yalanını pekiştirmek için medyayı kontrol ediyorlar. HAYIR – hükümetinizin size gerçek insanlar tarafından desteklendiğini gösterebilmesi için. . Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 236

15. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link