Yani sistemi hepimizi boka batırmak için kurdular, ama bu kadar zengin cevap verdiğinizde? Alacağın tek cevap evet çok zengin ve bu her Otorite için geçerli {tanrı dahil} bu sistemi kendi yararları ve eğlenceleri için kurdular, her zaman bu şekilde oldu

Gönderen … Attk111
[comments]

Author

15 Comments

1. Düzce dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . Slm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, saolun , gaye – 4

2. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 423

3. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 10:19:39

4. Artvin merkezden ben memo. Slm paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 10:20:40

5. Şanlıurfa dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . selamun aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 207

6. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

7. Ankara merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 10:42:22

8. Ağrı merkezden ben ali. Slm web siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-02-2021 10:42:25

9. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan valla güzel, linkedinde paylaştım 09-02-2021 13:52:59

10. Malatya dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . Selam paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, saolun , banu – 232

11. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok iyi, tebrikler , Hasan – 411

12. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, şukuladım , emin – 210

13. İstanbul dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . Merhabalar sayfa vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 198

14. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 125

15. Mersin merkezden ben doruk. Selamlar siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-03-2021 21:10:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link