Yani sistemi hepimizi boka batırmak için kurdular, ama bu kadar zengin cevap verdiğinizde? Alacağın tek cevap evet çok zengin ve bu her Otorite için geçerli {tanrı dahil} bu sistemi kendi yararları ve eğlenceleri için kurdular, her zaman bu şekilde oldu

Gönderen … Attk111
[comments]

Author

33 Comments

1. Düzce dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . Slm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, saolun , gaye – 4

2. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 423

3. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 10:19:39

4. Artvin merkezden ben memo. Slm paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 10:20:40

5. Gürbüz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . selamun aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 207

6. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

7. Ankara merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 10:42:22

8. Ağrı merkezden ben ali. Slm web siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-02-2021 10:42:25

9. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan valla güzel, linkedinde paylaştım 09-02-2021 13:52:59

10. Malatya dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . Selam paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, saolun , banu – 232

11. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok iyi, tebrikler , Hasan – 411

12. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, şukuladım , emin – 210

13. İstanbul dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . Merhabalar sayfa vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 198

14. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 125

15. Mersin merkezden ben doruk. Selamlar siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-03-2021 21:10:27

16. Slm siteniz inanki mükemmel, twitter da paylaştım

17. Mrb paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım

18. Düzce dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 429

19. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 435

20. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 121

21. Osmaniye dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . Selamlar web sitesi inanki dikkat çekici, saolun , gaye – 139

22. Yalova dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . selam arkadaşlar siten inan ki güzel, face de paylaştım , ali – 301

23. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 146

24. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , memo – 492

25. Rize merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 26-04-2021 16:37:44

26. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

27. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki hayran edici, face de paylaştım , doruk – 175

28. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle hoşuma gitti, sağolun , doruk – 268

29. Bursa dan kimler var. Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği . Selam herkese paylaşımın vallaha güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 151

30. Eskişehir merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz valla çok güzel, sağolun 01-06-2021 11:21:30

31. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 88

32. Bu konu : ” Dünyayla ilgili sorun ve bunun düzen ve kaos hakkında nasıl görünmesi gerektiği ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 366

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link