Sen elitsin, ben elit. BİZ, sevgi ve irade ile donanmış en büyük iyiyiz. Yüreğimizde daha büyük iyilik için niyetleri olan bizleriz. ONLAR, gizlice zirveye çıkmayı başaran ve sadece korkaklarının içeri girmesine izin veren açgözlü sapıklardan başka bir şey değiller.

Senden daha iyi değiller, aldatma ne olursa olsun güç sende.

Daima sev ve başarılı ol, sahip olduğumuz tek silah olabilir ama en ölümcül olanıdır.

…EffTheRealLife tarafından gönderildi
[comments]

34 Comments

1. Gaziantep dan kimler var. Dur. arıyor. Onlar. elitler. . Slm sayfa valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 166

2. Bu konu : ” Dur. arıyor. Onlar. elitler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , doruk – 152

3. Bu konu : ” Dur. arıyor. Onlar. elitler. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 465

4. Antalya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım 19-07-2021 05:24:55

5. Selamlar paylaşım inan ki güzel, teraziye tıkladım

6. Zonguldak merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-07-2021 07:44:57

7. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun

8. Bu konu : ” Dur. arıyor. Onlar. elitler. ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 250

9. Adıyaman dan kimler var. Dur. arıyor. Onlar. elitler. . Merhabalar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 73

10. Antalya dan kimler var. Dur. arıyor. Onlar. elitler. . Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 245

11. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

12. Kocaeli dan kimler var. Dur. arıyor. Onlar. elitler. . Selamın aleyküm siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 263

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Dur. arıyor. Onlar. elitler. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 292

14. Bartın dan kimler var. Dur. arıyor. Onlar. elitler. . Mrb paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 209

15. Kayseri merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, sağolun 28-07-2021 03:29:09

16. Konya dan kimler var. Dur. arıyor. Onlar. elitler. . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, şukuladım , gaye – 420

17. Selamlar bu web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” Dur. arıyor. Onlar. elitler. ” çok güzel. Slm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 186

19. Mrb web siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

20. Selam sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

21. Gürbüz Reply

Erzurum dan kimler var. Dur. arıyor. Onlar. elitler. . Mrb paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 444

22. Merhaba herkese paylaşım valla iyi, facebookta paylaştım

23. Bu konu : ” Dur. arıyor. Onlar. elitler. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 306

24. Bu konu : ” Dur. arıyor. Onlar. elitler. ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha iyi, şukuladım , hatice – 14

25. Bilecik merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 17:02:33

26. Erzincan dan kimler var. Dur. arıyor. Onlar. elitler. . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 152

27. Bu konu : ” Dur. arıyor. Onlar. elitler. ” çok güzel. Mrb siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 460

28. Merhaba web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

29. Ordu dan kimler var. Dur. arıyor. Onlar. elitler. . selamun aleyküm paylaşımın valla çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 329

30. Bingöl merkezden ben . selamun aleyküm siten valla çok güzel, facebookta paylaştım 13-09-2021 04:31:25

Write A Comment