20. yüzyılın ortalarından bu yana, tüm etnik grupların işlevsel olarak birbirinin yerine geçebilir olduğu efsanesini ileri sürmek için büyük bir komplo var. Kimsenin sana bu yalanı satmasına izin verme. Asla kanıtlanmadı. Bunu destekleyecek kanıtınız varsa kanıtlanmamış varsayım sonra sizi yorumlarda aşağıya göndermeye davet ediyorum.

“İyi adam” olmanın ne zararı olduğunu ve tüm grupların aynı olduğunu varsaymanın ne zararı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Sorun şu ki, bu varsayım altında çalıştığımızda, aşırı başarılı grupları cezalandırmak. Başarılarını hak edilmeyen ayrıcalığa bağlıyoruz ve Düşük performans gösteren azınlıklara yer açma fırsatlarını sınırlandırmak. Kanıtlanmamış bir varsayıma dayanarak tüm bir grubu cezalandırmak adil değildir.

Her neyse, bu denizaltı ne kadar rahatsız edici olursa olsun gerçeğin peşinde koşmaya adanmıştır. Peki, uygarlığımızı modern bir efsane etrafında inşa ettiğimiz gerçeği hakkında ne düşünüyorsunuz?

37 Comments

1. Muş merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 24-04-2021 22:04:13

2. Selam sayfa harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

3. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler

4. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 374

5. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok iyi, tebrikler

6. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. Merhaba sayfa valla iyi, sağolun , Hasan – 214

7. Karaman merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-05-2021 09:25:29

8. Artvin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 02-05-2021 05:07:43

9. Selam siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 206

11. Gümüşhane dan kimler var. Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? . Selamlar web siten valla çok güzel, saolun , mehmet – 384

12. Tekirdağ dan kimler var. Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? . Selam web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Emine – 372

13. Çankırı dan kimler var. Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? . Mrb siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 257

14. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 75

15. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 326

16. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

17. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım

18. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran edici, teşekkürler

19. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

20. Kırklareli merkezden ben . Selamlar siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 08-06-2021 17:07:18

21. Ağrı merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 08-06-2021 22:47:55

22. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 217

23. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-06-2021 22:16:29

24. Afyon dan kimler var. Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? . selamun aleyküm web siteniz inanki güzel, face de paylaştım , doruk – 494

25. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 411

26. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim iyi, tebrikler , mehmet – 307

27. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , Emine – 252

28. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 357

29. Sivas dan kimler var. Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? . Merhabalar web sitesi valla mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 399

30. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , banu – 494

31. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 225

32. selam arkadaşlar siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

33. Bu konu : ” Dur ve düşün. Tüm etnik grupların aynı zeka kapasitesine sahip olduğunu nereden biliyoruz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden çok güzel, sağolun , Gürbüz – 489

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link