Selam. Peki ya dünyanın sonu geliyorsa? Ya bir durgunluğun başlangıç ​​aşamalarındaysak? Gaz fiyatları arttı, PANDEMİDEYİZ, gıda küresel olarak yıllardır olduğundan daha pahalı. Bu ayın sonunda sona eren müsamaha nedeniyle yakında bir konut piyasası çöküşü olasılığı var. Ya bir durgunluk sonun başlangıcıysa?

…Ladybug_717 tarafından gönderildi
[comments]

21 Comments

1. Kastamonu merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 20-07-2021 04:38:13

2. Bu konu : ” Durgunluk, Dünyanın Sonu, İKİSİ? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 273

3. Bingöl merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım 20-07-2021 13:35:04

4. Kayseri merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın vallaha iyi, facebookta paylaştım 22-07-2021 14:03:19

5. Kilis dan kimler var. Durgunluk, Dünyanın Sonu, İKİSİ? . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, sağolun , emin – 137

6. Kastamonu dan kimler var. Durgunluk, Dünyanın Sonu, İKİSİ? . Selam herkese paylaşımınız vallaha iyi, şukuladım , gaye – 387

7. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

8. Ardahan merkezden ben banu. Selam paylaşımınız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 01-08-2021 04:07:53

9. Selam paylaşım gerçekten güzel, face de paylaştım

10. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

11. Bu konu : ” Durgunluk, Dünyanın Sonu, İKİSİ? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , – 466

12. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Mrb siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

14. Şanlıurfa dan kimler var. Durgunluk, Dünyanın Sonu, İKİSİ? . Selamlar paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 484

15. Manisa dan kimler var. Durgunluk, Dünyanın Sonu, İKİSİ? . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 148

16. Adana dan kimler var. Durgunluk, Dünyanın Sonu, İKİSİ? . Merhabalar paylaşımın ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 339

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Durgunluk, Dünyanın Sonu, İKİSİ? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 270

18. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-09-2021 01:20:58

19. Bu konu : ” Durgunluk, Dünyanın Sonu, İKİSİ? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden iyi, sağolun , – 132

20. Bu konu : ” Durgunluk, Dünyanın Sonu, İKİSİ? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 267

21. Slm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment