Bunun anlamı, kilitlemeyi başlatan ya da başlatacak olan herhangi bir ülkenin yeni Tek Hükümet kontrolü altında olmasıdır. Referans için, Kanada bir kukla ve Trudeau bir Mançurya adayı … Başka hangi ülkelerin küresel bankacılık ve ekonomi elitinin gündemine düştüğünü görmek ilginç olacak. Güçlü iradeli, tavizsiz bir lider gerekir .. Bulunması nadirdir.

Author

64 Comments

1. Amasya merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 16-09-2020 06:16:20

2. Adıyaman merkezden ben doruk. Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:25:14

3. Selam paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

4. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten valla hayran edici, şukuladım 02-10-2020 13:24:45

5. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 13:24:59

6. Elazığ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 13:25:07

7. Eskişehir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, şukuladım 11-10-2020 15:52:58

8. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . selam arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 41

9. Ankara dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 410

10. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, sağolun

11. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım

12. Muğla dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 13

13. Sinop dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 411

14. Tekirdağ dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, face de paylaştım , hatice – 451

15. Hakkari dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . Selamlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 483

16. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 449

17. Merhaba herkese siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

18. Rize dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 248

19. Ağrı dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 120

20. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . Selamlar siten cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 89

21. Eskişehir merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, saolun 29-01-2021 10:37:22

22. Bingöl merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-02-2021 23:25:00

23. Tokat merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım 15-02-2021 03:06:36

24. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 474

25. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler

26. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha iyi, saolun , Aylin – 41

27. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım , ziya – 298

28. Gürbüz Reply

Mrb web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 82

30. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

31. Trabzon dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , emin – 374

32. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden mükemmel, şukuladım

33. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 85

34. Samsun merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, saolun 15-04-2021 14:07:42

35. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . Selam herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 105

36. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

37. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım

39. Selam herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

40. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 420

41. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 279

42. Erzincan dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 93

43. Burdur merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-05-2021 03:29:20

44. Selam herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

45. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 2

46. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . Selam siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 150

47. Konya merkezden ben emin. Merhaba web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 12-06-2021 02:06:58

48. Diyarbakır dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 241

49. Slm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

50. Merhaba herkese siten süper ötesi çok iyi, şukuladım

51. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Mrb siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 33

52. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 490

53. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 34

54. Bitlis merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, sağolun 06-07-2021 18:03:58

55. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi çok güzel, tebrikler , doruk – 293

56. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

57. Tokat merkezden ben Hasan. Slm sayfa süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 18:33:47

58. Şanlıurfa dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . selam arkadaşlar sayfan cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 477

59. Bartın dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 17

60. Gaziantep merkezden ben memo. Selamlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, sağolun 27-07-2021 23:36:30

61. Bu konu : ” Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … ” çok güzel. Slm web siten inanki iyi, şukuladım , emin – 244

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link