Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği …

Bunun anlamı, kilitlemeyi başlatan ya da başlatacak olan herhangi bir ülkenin yeni Tek Hükümet kontrolü altında olmasıdır. Referans için, Kanada bir kukla ve Trudeau bir Mançurya adayı … Başka hangi ülkelerin küresel bankacılık ve ekonomi elitinin gündemine düştüğünü görmek ilginç olacak. Güçlü iradeli, tavizsiz bir lider gerekir .. Bulunması nadirdir.

“Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği …” üzerine 8 yorum

1. Amasya merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 16-09-2020 06:16:20

2. Adıyaman merkezden ben doruk. Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:25:14

3. Muğla merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten valla hayran edici, şukuladım 02-10-2020 13:24:45

4. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, sağolun 02-10-2020 13:24:59

5. Elazığ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 13:25:07

6. Eskişehir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, şukuladım 11-10-2020 15:52:58

7. Nevşehir dan kimler var. Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çıkan en önemli haberlerden biri, Belarus hükümetine, eğer tecrit başlatırsa IMD tarafından 1 milyar dolar rüşvet verildiği … . selam arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 41

Yorum yapın