Duş düşüncesi.

Tüm çılgınlık devam ederken. Hükümetlerimizde, Hollywood’da, MSM’de, corona virüsünde garip şeyler oluyor. Olağandışı miktarda yakın dünya kuyruklu yıldızı, Elon Musk uzay yolculuğu yeteneklerimizi hızla geliştirmek için bariz bir girişimde ve tüm bu uyduları sadece internetin amacı için koyuyor mu? Graham Hancock’un tanımladığına benzer bir tür felaket olayının yakında gerçekleşeceğini hissediyorum.

Sizler de aynı şekilde hissediyor musunuz? Sanki yalan söylüyorduk ve dünyanın sonunun gelmek üzere olduğu gerçeğinden dikkatimiz çekiliyor gibi mi?

Herhangi bir fikir paylaşmak istiyorsanız, hadi alalım!

Gönderen … nathanjenkins93
[comments]

“Duş düşüncesi.” üzerine 19 yorum

1. Aydın merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 17-08-2020 00:11:17

2. Trabzon merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 26-08-2020 05:14:45

3. İstanbul merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-09-2020 15:27:35

4. Karabük merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 01:03:19

5. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım gerçekten çok güzel, saolun 02-10-2020 10:09:17

Yorum yapın