duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz.

Farklı ülkelere seyahat ettiğimde bunu net bir şekilde görebiliyorum. farklı kültürlerin farklı ortak bilgilere erişimi vardır, eğer bir kişi belirli şeylerden dolayı sansürlenmişse, farklı şekilde ortaya çıkarlar. Eleştirel düşünürler başka türlü bilinmeyen bilgilere eriştiğinde, bu bir uyanış gibi hissettirir … aynı zamanda insanları düz dünya / q / incil vb. gibi belirli inançlarda fanatik yapabilir.

… nfk42 tarafından gönderildi
[comments]

“duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz.” üzerine 26 yorum

1. Kocaeli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, sağolun 18-01-2021 07:46:12

2. Osmaniye merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-01-2021 08:17:40

3. Tokat dan kimler var. duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz. . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 473

4. Muş merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 11:56:37

5. Karabük merkezden ben doruk. Selamlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 18-01-2021 11:56:37

6. Samsun merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 11:56:40

7. Rize dan kimler var. duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz. . Selamlar sayfa harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 223

8. Çanakkale dan kimler var. duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz. . selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler , hatice – 233

9. Bu konu : ” duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ziya – 442

10. Bu konu : ” duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 414

11. Bu konu : ” duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz. ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 59

12. Bu konu : ” duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz. ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 11

13. Bu konu : ” duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 12

14. Karaman dan kimler var. duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz. . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 208

15. Aydın dan kimler var. duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz. . Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 433

16. Giresun merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-01-2021 17:39:13

17. Bu konu : ” duş düşüncesi: belki koyunlar sadece sansürün çocuklarıdır … ve bunun yerine onlara öyle demeliyiz. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten iyi, sağolun , Hasan – 500

18. Bolu merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-02-2021 21:50:17

19. Ordu merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 14-02-2021 21:27:14

20. Amasya merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 22-02-2021 12:27:27

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link