Üniversite ve yüksek lisans için yaklaşık dört yıldır düşük gelirli bir konut kompleksinde yaşıyorum. Oldukça iyi büyüdüm, ailem gerçekten iyi para kazanıyor. İşimde de iyi para kazanıyorum, ama yaşadığım daireden hala taşınmadım çünkü işime uygun bir mesafe. Her neyse, zihinsel olarak eskisi kadar “hızlı” olmadığımı fark ettim. En azından ben bu bölgedeyken. Yavaş konuşuyorum ve düşüncelerimi ifade etmekte daha zorlanıyorum. Beynimde sürekli bir sis varmış gibi geliyor ve bu yüzden kendimi daha rahat hissediyorum. Bir süredir böyle hissettim, ama bu karantina sırasında birkaç hafta eve dönene kadar her şeyin sadece kafamda olduğunu düşündüm. Beyin sisi gitti ve kendimi daha berrak hissediyorum. Düşük gelirli bölgelerin kasıtlı olarak radyo frekanslarıyla vurulduğu veya sakinlerin zihinsel kapasitesini engelleyen eşit derecede kötü bir şey hakkında bir şey bilen var mı merak ediyorum. Diyetim ve diğer faktörler de gerçekten değişmedi. Sanırım hava durumu olabilir, ama bundan şüpheliyim.

Author

63 Comments

1. Tokat merkezden ben gaye. Selam paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-09-2020 08:41:29

2. Afyon merkezden ben banu. Slm paylaşım cidden iyi, teraziye tıkladım 04-09-2020 13:59:09

3. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

4. selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, linkedinde paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 21-09-2020 09:37:51

6. Bursa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım 29-09-2020 21:32:15

7. Selamlar sayfa valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

8. Selam herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

9. Şırnak merkezden ben Emine. Selam herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 03:55:06

10. Bursa merkezden ben ali. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun 21-10-2020 18:28:24

11. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz valla güzel, sağolun 21-10-2020 20:56:27

12. Slm siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

13. Van merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-10-2020 22:23:47

14. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , – 265

15. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 09-11-2020 06:03:29

16. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 14-11-2020 01:49:40

17. Eskişehir dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . Selamlar sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 10

18. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . selamun aleyküm siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 335

19. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, saolun

20. Bitlis merkezden ben memo. Selam web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-11-2020 22:12:32

21. Çankırı dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . Merhaba paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 17

22. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, tebrikler

23. Uşak merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:11:17

24. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 79

25. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, tebrikler , doruk – 88

26. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. Mrb sayfa inanki çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 383

27. Bartın dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, sağolun , mehmet – 341

28. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 292

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 245

30. Trabzon dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . Merhabalar bu web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım , Emine – 458

31. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki iyi, teşekkürler , Hasan – 70

32. Ağrı dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, sağolun , ali – 260

33. Rize dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . Merhabalar siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 429

34. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 397

35. Tokat merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 29-01-2021 05:49:52

36. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

37. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 195

38. Sakarya dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ali – 458

39. Selamlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

40. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha güzel, teşekkürler , doruk – 84

41. Bolu dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . Selam sayfan inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 407

42. Kahramanmaraş dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . Merhaba web siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 429

43. Balıkesir merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten vallaha billaha iyi, saolun 26-02-2021 07:49:51

44. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. Slm siteniz valla iyi, saolun , doruk – 500

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim güzel, saolun , Gürbüz – 186

46. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , emin – 74

47. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-03-2021 12:08:28

48. Tekirdağ merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2021 02:50:04

49. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 194

50. Slm paylaşımın harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

51. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, saolun

52. Denizli dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . Selam herkese siteniz vallaha iyi, şukuladım , doruk – 27

53. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 329

54. Samsun merkezden ben banu. Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 27-04-2021 23:43:44

55. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 495

56. Bu konu : ” Düşük gelirli konut “aptal frekansı” ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 408

57. Van dan kimler var. Düşük gelirli konut “aptal frekansı” . Slm siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 339

58. Kayseri merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, teşekkürler 15-05-2021 13:52:35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link