Düşük gelirli konut “aptal frekansı”

Üniversite ve yüksek lisans için yaklaşık dört yıldır düşük gelirli bir konut kompleksinde yaşıyorum. Oldukça iyi büyüdüm, ailem gerçekten iyi para kazanıyor. İşimde de iyi para kazanıyorum, ama yaşadığım daireden hala taşınmadım çünkü işime uygun bir mesafe. Her neyse, zihinsel olarak eskisi kadar “hızlı” olmadığımı fark ettim. En azından ben bu bölgedeyken. Yavaş konuşuyorum ve düşüncelerimi ifade etmekte daha zorlanıyorum. Beynimde sürekli bir sis varmış gibi geliyor ve bu yüzden kendimi daha rahat hissediyorum. Bir süredir böyle hissettim, ama bu karantina sırasında birkaç hafta eve dönene kadar her şeyin sadece kafamda olduğunu düşündüm. Beyin sisi gitti ve kendimi daha berrak hissediyorum. Düşük gelirli bölgelerin kasıtlı olarak radyo frekanslarıyla vurulduğu veya sakinlerin zihinsel kapasitesini engelleyen eşit derecede kötü bir şey hakkında bir şey bilen var mı merak ediyorum. Diyetim ve diğer faktörler de gerçekten değişmedi. Sanırım hava durumu olabilir, ama bundan şüpheliyim.

“Düşük gelirli konut “aptal frekansı”” üzerine 11 yorum

1. Tokat merkezden ben gaye. Selam paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-09-2020 08:41:29

2. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 21-09-2020 09:37:51

3. Bursa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım 29-09-2020 21:32:15

4. Şırnak merkezden ben Emine. Selam herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 03:55:06

Yorum yapın