Sadece kendi düşüncem, insanların aşının politik olmadığını iddia ettiğini duyuyorum ama bahse girerim aşıyı muhafazakarlara kıyasla daha fazla demokrat aldı. Eğer bir nüfus azaltma yöntemi olarak kullanılacaksa, başka bir seçime varamayacağımızı varsaymanız gerekir, çünkü yaparsak ve nüfus azaltma başlarsa eski ve yeni muhafazakarlar oyları ezerdi.

Author

66 Comments

1. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . Slm sayfan vallaha dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 284

2. Ankara merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler 19-07-2021 06:10:04

3. Sinop dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . Slm web siteniz inanki iyi, tebrikler , – 385

4. Selam herkese sayfa inan ki mükemmel, face de paylaştım

5. Siirt merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-07-2021 06:42:48

6. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ali – 102

7. Rize merkezden ben hatice. Selamlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, saolun 19-07-2021 06:45:52

8. Zonguldak merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan inanki mükemmel, teşekkürler 19-07-2021 06:47:54

9. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla güzel, şukuladım , ziya – 391

10. Merhabalar sayfa inan ki güzel, linkedinde paylaştım

11. selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Nevşehir dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 183

13. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 19-07-2021 06:56:08

14. Ankara merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 19-07-2021 06:58:54

15. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-07-2021 07:00:18

16. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

17. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 19-07-2021 07:02:13

18. selamun aleyküm siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten iyi, tebrikler , memo – 124

20. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

21. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , – 329

22. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten hoşuma gitti, saolun , emin – 24

23. Hakkari dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . Merhaba herkese sayfan inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 59

24. Mrb web siten vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

25. Merhaba siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım

26. Mrb paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

27. Hatay dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok güzel, saolun , banu – 123

28. Sinop merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 19-07-2021 08:14:51

29. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 60

30. Düzce dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 296

31. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok iyi, sağolun 22-07-2021 06:11:52

32. Sivas dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . Mrb sayfa harbiden çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 431

33. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

34. Nevşehir dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . selamun aleyküm web siten valla hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 57

35. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-07-2021 10:15:29

36. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 31

37. Sinop dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . selamun aleyküm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 428

38. Tunceli dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . Merhabalar siteniz süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 244

39. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-07-2021 12:37:10

40. Tokat merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan cidden güzel, face de paylaştım 26-07-2021 13:21:33

41. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 125

42. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 349

43. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , banu – 399

44. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

45. Bursa merkezden ben hatice. Merhaba sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım 31-07-2021 13:07:48

46. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Selamlar web siten cidden dikkat çekici, tebrikler , Emine – 97

47. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

48. Merhaba herkese web siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

49. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Slm siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 326

50. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 247

51. selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

52. Kocaeli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-08-2021 05:55:38

53. Aksaray merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 26-08-2021 20:22:01

54. Giresun dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . Selam herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 223

55. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 19

56. Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 153

57. Ordu dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 143

58. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . Selam paylaşımın gerçekten iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 167

59. Balıkesir dan kimler var. Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 375

60. Merhaba siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düşünce: aşının nüfusu azaltmak için kullanıldığı komplosuna inanacaksanız, ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 232

Write A Comment