Düşünce deneyimin temel dayanağı budur. Epstein öldü mü? Kitle iletişim araçlarının tamamının hemfikir olduğu ve kabul etmemizi beklediği bir şey, Epstein’ın öldüğüdür. Spekülasyon yapmamızı istiyorlar Nasıl o öldü.

Kendimize sormamızı öneririm Eğer o öldü.

Onu hapishaneden çıkarmak için başarılı bir askeri operasyonun şunlara ihtiyacı olacaktır:

1. Gardiyanlar rüşvet verdi, tehdit edildi veya uyuşturuldu (onu bulan adamın içinden)

2. Kameraları devre dışı bırakmak için düşük seviyeli temel bilgisayar korsanlığı veya insan çevirme anahtarı

3. İlaç Epstein

4. OH KAFA YOK

5. Birkaç “sağlık görevlisi” hapishaneye doğru yürür ve onu dışarı çıkarır.

Muhtemelen 250.000’den daha az bir fiyata bunu yapmak zor olmayacaktır. MİLYARLARI vardı. Bildiğimiz kadarıyla. Ve onu kurtarmak için herhangi bir sayıda devlet görevlisine şantaj yapabilirdi.

Onun öldüğüne inanmıyorum. Yüzümüzün önünde hapisten kaçtığını düşünüyorum. Düşünmeye değer olduğuna inanıyorum.

Author

28 Comments

1. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Merhaba web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 333

2. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 416

3. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , doruk – 169

4. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Selam sayfanız inanki dikkat çekici, saolun , mehmet – 339

6. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 388

8. İstanbul merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 11-01-2021 13:42:58

9. Iğdır dan kimler var. Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 349

10. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 267

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Selam siten inanki mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 283

12. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 361

13. Giresun merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-01-2021 18:28:28

14. Slm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

15. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 48

16. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten mükemmel, sağolun , ali – 308

17. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten hayran edici, şukuladım , hatice – 476

18. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inan ki iyi, teraziye tıkladım

19. Selamın aleyküm sayfan cidden güzel, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 179

21. Merhaba herkese paylaşım yeminle güzel, twitter da paylaştım

22. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 258

23. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 239

25. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle hoşuma gitti, sağolun , Emine – 91

26. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

27. Bu konu : ” Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , Hasan – 413

28. Şırnak dan kimler var. Düşünce deneyi: Epstein hapishaneden atıldı . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 465

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link