Düşünce deneyi. Sahte haberlerin ne olduğunu seçip seçemezsiniz. Bir medya kuruluşunun gerçeği diğerine karşı söylediğini söyleyemezsiniz. Ya sahte. Ya da hepsi gerçek. Bu gerçek olamaz çünkü zıt şeyler söylüyorlar. Bu yüzden sahte olmalı.

Hikayenize uyacak sahte haberleri seçip seçemezsiniz.

Sol veya sağ. Her iki taraf da yanlış. Her iki tarafın da gündemleri var. Bölünme, sorumlu kişiler için önemlidir. İnsanlar küçük yaşlarından itibaren hangi kampa ait olduklarını seçmek zorunda kalmadan beyinleri yıkanır.

Aynı şey din için de geçerlidir. Dini tercihiniz bu dünyada doğduğunuz yerle bağlantılıysa. Ve bu dinler birbirine aykırıdır ve eğer diğer dine mensup olursan, cehenneme gidersin, o zaman Tanrı’nın var olmadığı anlamına gelir.

Aynı şey cildinizin veya cinsiyetinizin rengi için de geçerlidir. Siz onun içine doğdunuz. Bunun üzerinde başka seçeneğin yok. Böylece bölünme insanlık tarafından yaratılır. Herkes eşittir.

Erkekler ve kadınların aynı olduğunu söylemiyorum. Çünkü bu doğru değil. Farklı ırkların aynı olduğunu söylemiyorum. Çünkü bu da doğru değil. Ama hepimiz eşitiz. Ve eğer yumruklarımızı indiremezsek, o zaman sorumlu insanlar, sorumlu kalırlar.

“Düşünce deneyi. Sahte haberlerin ne olduğunu seçip seçemezsiniz. Bir medya kuruluşunun gerçeği diğerine karşı söylediğini söyleyemezsiniz. Ya sahte. Ya da hepsi gerçek. Bu gerçek olamaz çünkü zıt şeyler söylüyorlar. Bu yüzden sahte olmalı.” üzerine 24 yorum

1. Ankara merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız harbiden hayran edici, face de paylaştım 28-07-2020 22:53:24

2. Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2020 00:47:50

3. Adana merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 05:14:41

4. Bursa merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 06-08-2020 18:37:23

5. Bursa merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 06-08-2020 19:08:29

6. Tunceli merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 15:41:33

7. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-08-2020 19:01:28

8. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, tebrikler 05-09-2020 05:38:16

9. Isparta merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 17-09-2020 03:55:39

10. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 01:04:48

11. Hakkari merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inanılmaz güzel, şukuladım 06-10-2020 14:20:31

12. Sakarya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-10-2020 12:26:20

13. Bu konu : ” Düşünce deneyi. Sahte haberlerin ne olduğunu seçip seçemezsiniz. Bir medya kuruluşunun gerçeği diğerine karşı söylediğini söyleyemezsiniz. Ya sahte. Ya da hepsi gerçek. Bu gerçek olamaz çünkü zıt şeyler söylüyorlar. Bu yüzden sahte olmalı. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 14

Yorum yapın