Kategoriler
Genel

Düşünce deneyi. Sahte haberlerin ne olduğunu seçip seçemezsiniz. Bir medya kuruluşunun gerçeği diğerine karşı söylediğini söyleyemezsiniz. Ya sahte. Ya da hepsi gerçek. Bu gerçek olamaz çünkü zıt şeyler söylüyorlar. Bu yüzden sahte olmalı.

Hikayenize uyacak sahte haberleri seçip seçemezsiniz.

Sol veya sağ. Her iki taraf da yanlış. Her iki tarafın da gündemleri var. Bölünme, sorumlu kişiler için önemlidir. İnsanlar küçük yaşlarından itibaren hangi kampa ait olduklarını seçmek zorunda kalmadan beyinleri yıkanır.

Aynı şey din için de geçerlidir. Dini tercihiniz bu dünyada doğduğunuz yerle bağlantılıysa. Ve bu dinler birbirine aykırıdır ve eğer diğer dine mensup olursan, cehenneme gidersin, o zaman Tanrı’nın var olmadığı anlamına gelir.

Aynı şey cildinizin veya cinsiyetinizin rengi için de geçerlidir. Siz onun içine doğdunuz. Bunun üzerinde başka seçeneğin yok. Böylece bölünme insanlık tarafından yaratılır. Herkes eşittir.

Erkekler ve kadınların aynı olduğunu söylemiyorum. Çünkü bu doğru değil. Farklı ırkların aynı olduğunu söylemiyorum. Çünkü bu da doğru değil. Ama hepimiz eşitiz. Ve eğer yumruklarımızı indiremezsek, o zaman sorumlu insanlar, sorumlu kalırlar.

“Düşünce deneyi. Sahte haberlerin ne olduğunu seçip seçemezsiniz. Bir medya kuruluşunun gerçeği diğerine karşı söylediğini söyleyemezsiniz. Ya sahte. Ya da hepsi gerçek. Bu gerçek olamaz çünkü zıt şeyler söylüyorlar. Bu yüzden sahte olmalı.” için 6 yanıt

Ankara merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız harbiden hayran edici, face de paylaştım 28-07-2020 22:53:24

Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2020 00:47:50

Adana merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 05:14:41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir