Büyük nüfuslu eyaletlerin çoğu daha fazla elektrikli otomobil için baskı yapıyor ve ABD nihayetinde yakın gelecekte bir noktada tamamen elektrikli olacak. Bu, Orta Doğu’daki stratejik askeri üs yerleşimlerimiz için ne anlama geliyor? Bu noktada petrol savaşları anlamsız mıydı? Bunu kendi petrolümüzle yapabilirdik. Yağın yakıttan daha fazlasında kullanıldığını biliyorum. Ama lanet olası çoğu plastiği bile ortadan kaldırıyordu.

… elguapojefe tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. Ankara merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun 09-04-2021 06:32:30

2. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

3. Çanakkale dan kimler var. Düşünce için yiyecek. . selamun aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 499

4. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 353

5. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten iyi, face de paylaştım , emin – 246

6. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz iyi, saolun , – 432

7. Çankırı dan kimler var. Düşünce için yiyecek. . Selam bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 416

8. merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Selamlar paylaşımın vallaha billaha güzel, teşekkürler

10. Manisa merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım valla güzel, twitter da paylaştım 04-05-2021 12:10:46

11. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek. ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 465

12. Şanlıurfa dan kimler var. Düşünce için yiyecek. . Selamlar bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun , mehmet – 417

13. Giresun merkezden ben banu. Selam web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 25-05-2021 09:14:55

14. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 71

15. Ağrı dan kimler var. Düşünce için yiyecek. . merhaba arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 132

16. Hatay dan kimler var. Düşünce için yiyecek. . Slm paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 324

17. Diyarbakır merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 15:04:53

18. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki mükemmel, sağolun , ziya – 228

19. Malatya merkezden ben ali. Selam paylaşımınız cidden iyi, sağolun 22-06-2021 21:04:12

20. selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

21. Balıkesir dan kimler var. Düşünce için yiyecek. . Mrb paylaşımın inan ki çok güzel, teşekkürler , Emine – 376

22. Bayburt merkezden ben . Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran edici, tebrikler 10-07-2021 07:18:05

23. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun , ali – 263

24. Mardin merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten harbiden mükemmel, teşekkürler 17-07-2021 18:12:33

25. Bartın dan kimler var. Düşünce için yiyecek. . Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 92

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link