McDonald’s, Wendy’s gibi bu yerleri ve bazı işçilerin aktif vakaları olmasına rağmen bu salgın sırasında nasıl açık kaldıklarını hiç düşündünüz mü? Örneğin bu benim kasabamda oldu ve orada çalışan bir arkadaşım bunu öğrendiğim kişiydi. COVID ile aktif olarak 3 üyeye sahip olduklarını ve asla bir kez kapatmadıklarını. Bu arada diğer birçok işletme de bu yüzden durdu. Bunlar halkla doğrudan temas halinde olan insanlardır, ancak küçük barlar ve restoranlar korona nedeniyle kapılarını kapatmak zorunda kalmıştır. Ayrıca mağazaya gittiğinizde herkesle aynı tuş takımına dokunuyorsunuz ve insanlar siz yemeden önce yemeğinizi elliyor. Ve şimdi, herkes aşı olmadan hemen önce, olayları gerçeğe dönüşmeden önce açmaya devam edelim mi? Bilmiyorum. Sadece tüm mantıksal IMO’ya meydan okuyor.

Author

29 Comments

1. Yozgat merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-04-2021 19:29:26

2. İzmir dan kimler var. Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 135

3. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 398

4. Merhabalar sayfanız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhaba web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 21-04-2021 00:51:04

6. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 454

7. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 265

8. Batman merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, şukuladım 05-05-2021 00:51:05

9. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 17-05-2021 00:55:37

10. Aksaray dan kimler var. Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları . Merhabalar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 23

11. Gaziantep merkezden ben mehmet. Slm web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım 22-05-2021 18:46:36

12. Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler

13. Antalya dan kimler var. Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları . Selam siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 117

14. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 493

15. Artvin merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-06-2021 12:52:05

16. Bitlis dan kimler var. Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları . Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, şukuladım , ali – 340

17. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 413

18. Bayburt dan kimler var. Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 404

19. Bilecik merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2021 21:33:18

20. Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

21. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , hatice – 486

22. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

23. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-07-2021 20:33:01

24. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 98

25. Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

26. Kütahya merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 17-07-2021 16:46:45

27. Bolu dan kimler var. Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları . Selamlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 140

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link