McDonald’s, Wendy’s gibi bu yerleri ve bazı işçilerin aktif vakaları olmasına rağmen bu salgın sırasında nasıl açık kaldıklarını hiç düşündünüz mü? Örneğin bu benim kasabamda oldu ve orada çalışan bir arkadaşım bunu öğrendiğim kişiydi. COVID ile aktif olarak 3 üyeye sahip olduklarını ve asla bir kez kapatmadıklarını. Bu arada diğer birçok işletme de bu yüzden durdu. Bunlar halkla doğrudan temas halinde olan insanlardır, ancak küçük barlar ve restoranlar korona nedeniyle kapılarını kapatmak zorunda kalmıştır. Ayrıca mağazaya gittiğinizde herkesle aynı tuş takımına dokunuyorsunuz ve insanlar siz yemeden önce yemeğinizi elliyor. Ve şimdi, herkes aşı olmadan hemen önce, olayları gerçeğe dönüşmeden önce açmaya devam edelim mi? Bilmiyorum. Sadece tüm mantıksal IMO’ya meydan okuyor.

Author

9 Comments

1. Yozgat merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-04-2021 19:29:26

2. İzmir dan kimler var. Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 135

3. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 398

4. Merhabalar sayfanız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhaba web siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 21-04-2021 00:51:04

6. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 454

7. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek – Büyük zincirler ve franchise restoranları ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 265

8. Batman merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, şukuladım 05-05-2021 00:51:05

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link