Merhaba arkadaşlar, 26 Haziran 2028 Pazartesi burada. Ailemi doyurmakta ciddi sorunlar yaşıyorum. Bugün yine Whole Foods’a gittim ve içeri girmeme izin vermeleri için yalvardım ama işler her zamanki gibiydi…

Ön kapıya gelin, önümdeki adamın maskesinin arkasından boğuk bir ses duyun. “Efendim, lütfen sağlık kartınızı gösterin.” Bende olmadığını, ancak çocuklarıma yiyecek almak için çaresizce maskeleyip tüm kurallara uyacağımı açıklıyorum. Ve her zamanki gibi adam cevap verir: “Efendim, dükkânın doğu tarafında, dışarıda bir destek merkezi var. Sadece 15 dakikanızı alıyor ve sağlık kartınızla kısa sürede alışverişe çıkıyorsunuz” dedi. Arkamı dönüyorum, arabama biniyorum ve kalan yol paramı günübirlik eve gitmek için kullanıyorum.

San Francisco bölgesinde kelimenin tam anlamıyla nerede yiyecek bir şeyler bulabileceğim hakkında bir fikri olan var mı?

29 Comments

1. Niğde dan kimler var. Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) . Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 325

2. Bingöl dan kimler var. Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) . Merhaba paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 272

3. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki çok güzel, tebrikler , ali – 193

4. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım , Aylin – 83

5. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 317

6. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 346

7. Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, saolun

8. Selam herkese web siteniz yeminle mükemmel, sağolun

9. Slm web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla iyi, şukuladım , emin – 173

11. Bartın dan kimler var. Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) . Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 424

12. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) . selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 217

13. Edirne merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 06-08-2021 02:42:44

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, tebrikler , elif yılmaz – 49

15. Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

16. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

17. Kilis merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 12-08-2021 05:59:59

18. Tunceli merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 06:35:12

19. Çankırı dan kimler var. Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 301

20. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 255

21. Muş merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 01:55:54

22. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

23. Malatya merkezden ben . Merhabalar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:11:08

24. Kırıkkale dan kimler var. Düşünce için yiyecek… (Pun amaçlı) . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 457

25. Merhabalar paylaşımınız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Merhabalar siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Selam herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

28. İstanbul merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım süper ötesi çok iyi, saolun 17-09-2021 07:37:11

29. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-09-2021 17:46:50

Write A Comment