Kategoriler
Genel

Düşünceler? Bunda bir gerçek olabilir mi?

Bir arkadaşınızın sayfasından kopyalandı … düşünceler? "Benim koyun arkadaşlarım ve zaten uyanmış için en önemli görev. Sadece Gerçek Haber aktarıyor! A gerekir gerekir: Kanada Başbakanı, kurumsal ve mali suçlar için ABD tarafından bir suç iddiası servis edildi. Medya sahiplerine tarihsel olarak herkese beyin yıkama talimatı verildi PM'nin eşi ile birlikte Corona Virus var ve bir süre evlerinden ayrılmayacaklar.Tom Hanks Pedofili için 48 saat önce tutuklandı ve şu anda Avustralya'da ABD'ye geri dönmeyi reddeden bir Otel odasında tutuluyor. Celion Dion, Madonna, Charley Barkley, Kevin Spacey – hepsi Corona virüsü enfeksiyonu olduğunu iddia edecek .. Vatikan ve mali görevlilere 80'den fazla mali işçiye mali suç, pedofili, çocuk kaçakçılığı ve seks için aynı suçlu iddiası verildiği için İtalya'nın havalimanları tamamen kapatıldı Birleşik Krallık kendi Kraliyet Ailesi ve bağlı kuruluşlarının kitlesel tutuklamalarını tamamladı Hükümlü Hollywood tecavüzcü Harvey Weinstein h. yüzlerce ünlü Hollywood ünlüsünün tanıklığı ve uyuşturucu ticareti, pedofili ve çocuk kaçakçılığına karışmasıdır. 55 yıl hapis cezası yerine sadece 23 yıl hapis cezası aldı. Buna karşılık, İngiltere Prensi Andrew, eski başkan Bill Clinton, eski başkan yardımcısı Joe Biden, Tom Hanks, Oprah, Ellen DeGenerous, Quentin Tarantino, Charlie Sheen, Bob Saget, Kevin dahil olmak üzere en büyük ve en güçlü isimlere karşı tanıklık etti. Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, Podesta, NXIVM ve PIZZAGATE seks kaçakçılığı kulüpleri ve yüzlerce daha fazlası doğrudan Jeffrey Epstein ile ilgiliydi. Jeffrey Epstein'ın ifadesi karşılığında, bir anlaşma yapmasına ve hapishanede intihar etmesine izin verildi. Bazı büyük dünya şirketlerinin CEO'ları suçlandı / tutuklandı ve bazıları son 30-60 gün içinde NBA CEO'su, Harley Davidson, Gates Vakfı, Intel, McDonald's, Cesar Ödülleri, Vatikan Polis Şefi, Disney gibi istifaya zorlandı ..etc Önümüzdeki 3 ayda yaklaşık 700-800 istifa daha geliyor. Laboratuar tarafından yaratılan Corona Virüsü, kitlesel zorunlu aşılama gündeminin yanı sıra dünyanın şimdiye kadar gördüğü gizli bir ABD İstihbarat operasyonu ve bu toplu 158.000 tutuklama operasyonu, küresel dahil en büyük kötü ve bozuk politikacıları, ünlüleri ve CEO'ları kaldıracak ve yakalayacak George Soros, BM yetkilileri, GRETA INC kurucuları gibi seçkinler ve bankacılar, 2020 seçimlerini kazanacak ve eski ABD başkanlarının 2021'in başlarında tutuklanması gerçekleşecek. Tüm büyük tutuklamalar medya tarafından bir kaza veya komplo teorisi olarak ele alınacak. Tutuklanan tüm bireylere, itibarının bozulmadan kalacağına dair güvenceler karşılığında intihar / kazayla ölüm arasında bir seçim olan “Rommel Death” verilecek veya halkın rezaletiyle sonuçlanacak ceza davasıyla karşı karşıya kalacaktır. Bazı üst düzey dini liderler tutuklanacak veya istifa etmeye zorlanacak, bazıları aniden "hastalanacak". Vatikan ilk olacak ve Papa 2020'de çıkarılacak. İnsan çıkarılan Adrenokrom üretimi ortaya çıkacak ve Hollywood ve Vatikan doğrudan bundan sorumlu olacak. Yaklaşan okullar, borsa, bazı Bankalar, havaalanları, nakliye, seyahat, etkinlikler, galalar, sergiler, spor oyunları, spor şampiyonaları, müzik ödülü törenleri, NBA gibi dünyanın en yaygın operasyonlarının 2 aylık tam kapanması olacak. / NHL / Beyzbol oyunları, gıda sıkıntısı ve aşamalı elektrik güç kaybı dahil gemi yolculukları. Gaz fiyatları düşecek, yiyecek maliyetleri yükselecek, sigorta yükselecek, altın / gümüş hisse senetleri düşecek, birçok şirket iflas edecek veya Air Canada, Disney ve Coc a Cola'ya ne olduğu gibi önemli bir finansal kayıp alacak . Daha büyük uyanışa hoş geldiniz. Bu yaz / sonbaharda ne olacak dünyanın tarihini değiştirecek.

“Düşünceler? Bunda bir gerçek olabilir mi?” için 50 yanıt

Yozgat merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 20-03-2020 09:29:42

Karabük merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2020 09:30:43

Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler 20-03-2020 09:36:37

Kütahya merkezden ben doruk. Selam herkese siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-03-2020 09:36:39

Antalya merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 20-03-2020 09:37:09

Diyarbakır merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 29-03-2020 12:10:01

Bilecik merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 31-03-2020 03:52:01

Gaziantep merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-04-2020 08:32:06

Afyon merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-04-2020 03:03:06

Çorum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-04-2020 16:37:47

Amasya merkezden ben Aylin. Slm siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2020 09:43:30

Amasya merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-04-2020 08:55:29

Balıkesir merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-04-2020 18:15:10

Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-04-2020 14:12:44

Ankara merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, face de paylaştım 29-04-2020 09:59:02

Karaman merkezden ben doruk. Selam web siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-05-2020 11:01:27

Bartın merkezden ben ali. Slm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-05-2020 07:26:24

Iğdır merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 12-05-2020 19:26:24

Siirt merkezden ben ahmet. Slm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-05-2020 00:41:03

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 12:28:24

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 01-07-2020 05:48:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir