Yani, sağda veya solda, o büyük para gündemlerini geride bırakmak için lobicilerden kulak işareti alacak !!! Esasen bu yüzden her iki tarafın da aynı olduğunu hissediyorum. Şimdi, komplo sorum bu Cumhuriyetçiler mi, Demokratlar mı? Ait olduğunuz partinin, seçilmiş bir memur olmak isteyenlere Hür Masonların bir parçası olmaktan daha fazla yardımcı olduğunu düşünüyor musunuz? Sadece merak.

Author

48 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . Mrb paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 14

2. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sağolun , gaye – 43

3. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 298

4. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden dikkat çekici, tebrikler , banu – 208

5. Merhabalar web siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

6. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-07-2021 10:25:22

7. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım , memo – 417

8. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , – 470

9. Mrb paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

10. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 431

11. Kars merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, facebookta paylaştım 11-07-2021 10:29:27

12. Kırklareli dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . Selamlar web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler , memo – 209

13. Siirt dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 257

14. Mardin dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . Selam web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 166

15. Mersin merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 12:23:45

16. Yozgat merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 11-07-2021 13:27:33

17. İzmir merkezden ben memo. Selam web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 00:23:00

18. İstanbul merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-07-2021 20:19:04

19. Artvin merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 15-07-2021 08:20:55

20. Konya merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım 17-07-2021 10:35:30

21. Muş dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, saolun , hatice – 191

22. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , – 169

23. Merhabalar web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 332

25. Selamlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

26. Isparta dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . Mrb sayfan yeminle çok güzel, şukuladım , mehmet – 1

27. Siirt dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . Merhabalar paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım , gaye – 457

28. elif yılmaz Reply

Slm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

29. Kars dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun , Hasan – 22

30. Iğdır dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . Mrb sayfanız inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 448

31. Kayseri dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . Slm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 357

32. Mardin dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 75

33. Çankırı merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun 25-08-2021 16:04:19

34. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

35. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 16

36. Malatya merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, şukuladım 29-08-2021 18:09:18

37. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 215

38. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 129

39. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım

40. Kars dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . Slm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sağolun , doruk – 388

41. Adıyaman merkezden ben ahmet. Selamlar sayfan harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2021 10:23:06

42. Zonguldak dan kimler var. Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, saolun , Emine – 27

43. Tunceli merkezden ben emin. Selam siteniz valla hayran edici, teşekkürler 07-09-2021 15:31:48

44. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 230

45. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 145

46. Slm sayfa gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Bu konu : ” Düşüncelerim komplo mu değil mi? Ne düşündüğünüzü merak ediyorum! ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 75

Write A Comment