Düşünecek bir şey

Sosyal medyanın ifade özgürlüğünü sansürlemesinden şikayetçi olanlara.

Medyada kullanmak isteyen herkes tarafından kolayca erişilebilir olan bir konuşma özgürlüğünüz olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. 2000’li yılların başından itibaren günümüz dünyasında neredeyse bir ihtiyaç olarak size pedal çevirilen cep telefonlarınızda söz konusu medya ağırlıklı olarak kullanılıyor. Şimdi, cep telefonları hayatınızın çoğunu kontrol ediyor. Bununla birlikte, cebinizde kendinizi herkesin önünde ifade edebilmenizi sağlayan bir araç olması, konuşma özgürlüğünüzü sansürlemez. İnsanların birbirleriyle yüz yüze konuştuklarını hatırlıyor musunuz? Evet, yüz yüze iletişim denen eski zamana özgü şey. Son zamanlarda denedin mi?

Görünüşe göre ABD nüfusunun büyük bir kısmı geriye doğru dev bir adım atmalı ve aynı medya platformlarında, sansürü yapan aynı kişilerin sizi kullanmaya teşvik ettiği ifade özgürlüğünüzün sansürlendiğinden şikayetçi olduğunuzu fark etmelidir. ilk sırada.

Gerçekten bir şeylerin değişmesini istiyorsan. Sosyal medyayı kullanmayı tamamen bırakın. Bahse girerim yapmayacaksın! Bir süreliğine Noy evem. Dolayısıyla, değişimin yapılmasına yardım etmeye istekli değilseniz, o zaman onlar ‘özgürlüklerinizi elinizden almaya’ devam ettiklerinde şikayet etmeyi bırakın.

Özgürlüğünüzü isteyerek teslim etmeyi bırakın demek daha akıllıca olacaktır. <

Gönderen … gnomez57
[comments]

“Düşünecek bir şey” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Düşünecek bir şey ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 69

2. Bu konu : ” Düşünecek bir şey ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, saolun , banu – 136

3. Bu konu : ” Düşünecek bir şey ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki çok iyi, şukuladım , ziya – 409

4. Bu konu : ” Düşünecek bir şey ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 91

5. Şanlıurfa dan kimler var. Düşünecek bir şey . Mrb paylaşım süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 473

6. Bingöl dan kimler var. Düşünecek bir şey . selam arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 150

7. Diyarbakır dan kimler var. Düşünecek bir şey . Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 176

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link