Çoğu modern komplonun ana temalarından birinin, kitleleri eleştirel / rasyonel düşünmemeye veya istememeye şartlandırmak olduğunu hissediyorum … ikincisi ile insanların düşüncelerini devlete devretmek için şartlandırıldığını kastediyorum ve hükümet.

İnsanlar, hükümetin zor analizi yapmasını ve cevabı onlara vermesini tercih ediyordu.

Bu beni ikinci bir noktaya götürüyor … mühendisler ve bilim adamları eleştirel ve rasyonel düşünmeli ve canny bir başkasından bunu kendileri için yapmasını istedi … bu yüzden mühendisler ve bilim adamları arasında güçlere karşı daha fazla aktivist olmalı. .. ama yok … çünkü bilim sürekli bir din gibi davranıyor ….

Ayrıca hayatları iş güvenliğine ve dolayısıyla bilim dinine bağlıdır çünkü işlerini kaybetme riski olmadan normları sorgulayamazlar.

SORUN ÖZGÜRLÜKTEN BİRİ DEĞİL, KENDİMİZİ DÜŞÜNMEMEKTEDİR … ÇOĞU KENDİMİZ İÇİN DÜŞÜNMÜYOR

Bazılarına burada izin verildi, ancak yanıtlarda Skepticsm’den aynı şekilde kötüye kullanım alacağım.

Bu. Bence önemli olan tek komplo … çünkü yeterince yetenekli insan GERÇEKTEN kendileri için düşünmeye başlarsa …. kartın evi HEMEN düşer ve gezegene gerçek bir adalet gelir.

Doğru duygusal tepki ortaya çıkarsa, çoğu zaman bunun bu kadar kolay çözülebileceğini hissediyorum. sanata duygusal tepki anahtar olabilir … belki de doğru şarkıyı / kitabı / filmi / resmi alır

Author

13 Comments

1. Merhabalar sayfanız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. Bitlis merkezden ben ali. Merhaba siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 07-03-2021 06:13:05

3. Ordu dan kimler var. Düşünmeyeceğini düşünemiyorum. . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 476

4. Bu konu : ” Düşünmeyeceğini düşünemiyorum. ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , – 194

5. Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. İzmir dan kimler var. Düşünmeyeceğini düşünemiyorum. . selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 443

7. Ardahan dan kimler var. Düşünmeyeceğini düşünemiyorum. . Selam herkese bu web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 43

8. Kütahya dan kimler var. Düşünmeyeceğini düşünemiyorum. . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 290

9. Yalova dan kimler var. Düşünmeyeceğini düşünemiyorum. . selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, şukuladım , doruk – 163

10. Bu konu : ” Düşünmeyeceğini düşünemiyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 464

11. Bu konu : ” Düşünmeyeceğini düşünemiyorum. ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden çok güzel, şukuladım , hatice – 441

12. Isparta dan kimler var. Düşünmeyeceğini düşünemiyorum. . Selam siten yeminle iyi, twitter da paylaştım , hatice – 130

13. Kırşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun 15-04-2021 18:42:26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link