Sıklıkla tartışılan Voltaire’nin “Sizi kimin kontrol ettiğini öğrenmek için, kimi eleştiremeyeceğinizi öğrenin” sözü eşit ve zıt bir gerçeğe sahiptir: “Kimi kontrol edebileceğinizi öğrenmek için, kimi eleştirmeye aktif olarak teşvik edildiğinizi bulun.”

Soykırımdan önceki daimi adımın – buna izin veren ve mümkün kılan – anahtar hedefli demografinin moral bozukluğu ve insanlıktan çıkarılması olduğunu öğrendiğinde bir nebze olsun ya da tarihsel bilgisi olan biri şok oldu mu? Ağırlıklı olarak fikir birliği anlatısı ile çelişen biri mi?

Yahudiler, Naziler, Müslümanlar, maskeleme karşıtılar, vaxxers karşıtları, beyaz üstünlükçüler, yerli teröristler … bir etiketle başlar ve kaçınılmaz olarak cinayetle biter. Şimdi her beyaz insan, hayatta olmanın basit eylemiyle toplumun her hastalığından sorumlu tutulan aynı “ırkçı” suçluluk, ayrıcalık ve baskı fırçasına maruz kalıyor. Bu – görünüşe göre ırkçı olmayan – kampanya, bütün bir ten rengini ve yerli kıtayı – hatta kendi kendine – insanlıktan çıkarıyor ve şu anda gördüğümüz beyazlara yönelik örtük ve açıkça onaylanmış bir tür şiddete izin veriyor. Ve neden olmasın? Dokunulmazlık ve cezasızlık ile işlenen suçlar. Bazıları için önceden kefalet bile teklif edilir. Herkes için bahaneler her zaman hazırdır. Yaz ayından bu yana ABD’deki beyazlara karşı oldukça açık bir sezon oldu, politikacılar, şirketler, kolluk kuvvetleri ve medya tarafından etkin bir şekilde teşvik edildi ve failleri düzgün bir şekilde yargılamayacaklarını veya suçluları kınamayacaklarını açıkça belirtti.

Bazı liberaller, Jim Goad’ın “Fısıh Sendromu” nu * canlandırarak bu kaderi önleyebileceklerini düşünüyorlar, bu yüzden yanlışlıkla yaklaşan cezadan (gerçekten hak ettiklerini hissediyorlar) alçalma, erdem sinyalleri ve para çekme yoluyla kaçabileceklerine inanıyorlar. Bunun onları tersine ve doğrudan ateş hattına soktuğunu zaten bulmuşlardır. Bu korkaklar yalnızca zayıflığa saldırır, çünkü bu liberal örnekler yalnızca zayıflıkerdem değil. Hedefleri kendi sırtlarına çekiyorlar. En azından geçici olarak bizden ateş çekmek.

Bezmenov’un adımları, bir kültüre karşı yaptıkları gibi, bir grup insana karşı da işe yarıyor. Sadece moral bozma, insanlıktan çıkarma ve şeytanlaştırma biçiminde. Düşman, karşı koyamayacakları ve savaşamayacakları veya kendilerini felaketten veya saldırılardan koruyamayacakları bir noktaya kadar zayıflatılmıştır. Hatta bazıları kaderlerini hak ettiklerine inanıyor. COVID ve iklim değişikliği aynı prensipte çalışır. Bizsiz dünya daha iyi. Sorun biziz. Zamanımızı geçirdik. Suçların bir zamanlar ırkımızın bazı üyeleri tarafından işlendiği iddia edildi. Biz suçluyuz. Şimdi bir kenara çekilmeliyiz … “daha büyük iyilik” için.

Sol, kendi gerçek inananlarını çoktan yok etmeye başladı. Daha sonra, ana akıma olan amansız ilerleyişine aktif olarak direnenlere dönecek. Anti-vaxxers ve COVID inkarcıları için geldiklerinde, MSM’de zaten kötü, bencil ve neredeyse insanlık dışı olarak tasvir edilme sürecinde oldukları için kimse aldırış etmeyecek. Halk neşelendirecek ve modern çağın en iğrenç ve ruhu yok eden suçlarından bazılarının suçlu olduklarını, sadece haklarını savunmayı seçenlere karşı işlediklerini ve özgürlük kavramına bir miktar saygı duyduklarını muhtemelen asla bilemeyecekler. hepsi için. Kötüleşecek. Zaten birçok yerde. İsrail, New York ve Londra’daki ortodoks Yahudilere yönelik muamele, diğer muhalifler için kötü bir işarettir.

Aklıma bir başka tartışmalı Voltaire sözü geliyor: “Sizi absürdlüklere inandırabilenler, size zulümler yapabilirler.” COVID’i gerçekten “satın aldıysanız” neye inanmanız ya da yapmanız mümkün değil?

Böl ve fethet, moralini boz ve insanlıktan çıkar. Bir numara, ama her zaman işe yarayan bir numara. Dikkatleri onlardan uzak tutuyor: gerçek suçlular ve küçümseme ve nefretimizin haklı nesneleri. Üçüncü bir tartışmalı alıntı, George GW Bush’tan gelen bu söz muhtemelen yanlıştır, elit zihniyet hakkında pek çok şey açığa vurmasını engellemez: “İnsanlar ne yaptığımızı öğrenirse, sokaklarda kovalanırdık ve linç edildi. “Bu her zaman onların en derin korkusuydu. Yöntemlerinin açığa çıkması. Bu yüzden şimdi bize damlatılıyor. Küçük dozlarda tüketmek daha kolay, bizi onların zehirine yavaş yavaş alıştırıyor.

Benim için aşağıdaki Camus alıntısı, son on iki ayda beni diğerlerinden daha fazla etkilemeye ve etkilemeye devam ediyor. Her şeyi çok basit, güzel ve zarif bir şekilde açıklıyor gibi görünüyor. Aslında, iş e-postamın imzasıdır. Korkunç, uyumlu ve zayıf arasında varoluşsal rahatsızlık yaratmada asla başarısız olmaz.

“Halkın refahı … her zaman zorbaların mazereti olmuştur … tiranlığın hizmetkarlarına iyi bir vicdan vermek.

Karşı koyma zamanı. Zorbalığa elinizden geldiğince direnin. Yaşama hakkımız var.

* On yıl öncesinden, bu geçen yıl çoğumuzu şaşkına çeviren ve şaşkına çeviren şeyi gerçekten açıklayan, gerçekten parlak bir analitik teori – beyaz, liberal teslimiyet:https://counter-currents.com/2011/02/diagnosing-passover-syndrome-among-white-liberals/

Okuduğunuz için teşekkürler.

Author

14 Comments

1. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız ciddiyim güzel, tebrikler

3. Yalova dan kimler var. Duvarın karşısında kimin olacağını bilmek istiyorsanız, şu anda kimlerin morali bozuk, insanlıktan çıkarılmış ve şeytanlaştırılmış bir bakın. . Selam paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 96

4. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun

5. Ankara dan kimler var. Duvarın karşısında kimin olacağını bilmek istiyorsanız, şu anda kimlerin morali bozuk, insanlıktan çıkarılmış ve şeytanlaştırılmış bir bakın. . Selam herkese sayfanız vallaha dikkat çekici, saolun , – 468

6. Nevşehir merkezden ben banu. Merhabalar web siten inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 02-03-2021 18:51:37

7. Kars merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım 14-03-2021 00:51:32

8. Bu konu : ” Duvarın karşısında kimin olacağını bilmek istiyorsanız, şu anda kimlerin morali bozuk, insanlıktan çıkarılmış ve şeytanlaştırılmış bir bakın. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 421

9. Bu konu : ” Duvarın karşısında kimin olacağını bilmek istiyorsanız, şu anda kimlerin morali bozuk, insanlıktan çıkarılmış ve şeytanlaştırılmış bir bakın. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten iyi, tebrikler , hatice – 473

10. selamun aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Duvarın karşısında kimin olacağını bilmek istiyorsanız, şu anda kimlerin morali bozuk, insanlıktan çıkarılmış ve şeytanlaştırılmış bir bakın. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, tebrikler , doruk – 169

12. Edirne dan kimler var. Duvarın karşısında kimin olacağını bilmek istiyorsanız, şu anda kimlerin morali bozuk, insanlıktan çıkarılmış ve şeytanlaştırılmış bir bakın. . Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 483

13. Kocaeli merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten harbiden hayran edici, tebrikler 21-04-2021 07:52:02

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link