Kategoriler
Genel

Duydun mu

Hepsi Marshall Yasasını bekliyor, böylece parçalanabiliyoruz. Son zamanlarda, ilk sistem yaratıldığında zaten çok sayıda ay oldu. İnsanları köleleştirmek için daha önce bir virüse ihtiyaçları yoktu, çünkü insanlar kendilerini para yüzünden köleleştirdiler.

Para birimi ve mikroçip, aynı şey farklı nesil sadece evrim.

Belli ki seçkinler sistemi kontrol ettikleri için koyunların çobanlara ihtiyacı var. Ancak tüm çobanlar iyi ya da kötü değildir. Bir çoban ilk olarak onun için en iyisini yapar. Fakat koyunları olmadan o bir çoban değildir. Ve çoban olmadan koyunlar kurtlara bırakılır.

Sistem, yaşamdaki görünümünüze bağlı olarak hem doğru hem de yanlıştır. Ve bu dünyadaki hiç kimse herkesin kalbini memnun edecek bir sistem işletemezdi. Tıpkı insanların kişilikler çatıştıkça herkesi sevemeyeceği gibi, herkes ve herkese hitap edecek birçok faktör ve görüş vardır.

Okullarda insanlığa fayda sağlamak, insanlığa bakmak için her şeye öğretildi mi, hayır.

Bize, oluşturdukları sisteme fayda sağlayan ve onlara seçkinlere elit olarak en uygun olan ustalarımıza hizmet etmek için gerekli beceriler öğretildi.

Mükemmel bir sistem değil, asla değişmeyecek, ancak önceki imparatorlukların evrimden geçtiği gibi düşecek.

Tarih her zaman kendini tekrar eder.

Mevcut sistemi korkunç olarak adlandırmak, bu konuda hiçbir şey yapmamak ve eğitim iş hastanelerinin güvenliğine güvenmek iki yönlüdür.

Eğer sistemden herhangi bir yardım almadan ormanlarda kabileler gibi yaşarsanız ve demek istediğim, ya değiştirirseniz, öğreterek veya iyileştirerek başkaları için fayda sağlar.

Yapabileceğiniz tek şey, sistemi bozan ancak hayatta kalmak için herhangi bir şeye ihtiyaç duyan, bunu açıkça okuyan herkesin yaptığı şeyse, o zaman aslında yardım etmiyorsunuz.

Bir kişinin zayıflığını ve hatalarını, yalnızca aynı kişiyi ihtiyaç veya kriz anında kullanmak için işaret etmek.

Burada kimse bilmiyor, sadece ne öğretildiğini biliyoruz.

Sistemi değiştiremiyorsanız, sahip olduğunuz en güçlü araç olan kendi zihninizde kendi dünyanızı yaratın.

Zihninizi bu kadar aptalca ama başarılması zor ama asla imkansız bırakın.

Mutlu karantina aynı bok farklı gün

“Duydun mu” için 12 yanıt

Karaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-03-2020 02:06:22

Diyarbakır merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 22-03-2020 19:19:43

Tokat merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 23-03-2020 16:12:33

Adana merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun 30-03-2020 04:17:34

Diyarbakır merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 30-03-2020 08:11:55

Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam siteniz ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 31-03-2020 12:35:59

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız valla çok iyi, saolun 02-04-2020 21:30:04

Bayburt merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız inanki çok güzel, face de paylaştım 04-04-2020 11:05:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir