Google’ın sunduğu aşı oranları çizelgeleri ile ilgili merak edilen bir şey de, “tam aşılanmış” kişilerin sayısının, tıpkı ilk aşısını yaptıran kişi sayısı gibi çok yavaş artmasıdır.

Sorun ilk aşıyı yaptırmayanların tereddütü (direnci) ise, “tam aşılı” kişilerin sayısı ne olursa olsun artmalıdır.

Bu yüzden sanırım ilk atışı yapıp ikinci atışı çeşitli nedenlerle yapmayacak olan önemli sayıda insan var. Ya da daha radikal olarak, ilk atıştan sonra yan etkilerin kapsamını sağlayabilir.

Bence incelenmesi gereken bir konu.

25 Comments

1. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım

2. Rize dan kimler var. Duyulmamış ses: ikinci doz tereddüt . Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 121

3. Bu konu : ” Duyulmamış ses: ikinci doz tereddüt ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, saolun , doruk – 323

4. Edirne merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran edici, saolun 14-08-2021 17:13:32

5. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 14-08-2021 17:20:23

6. Yozgat merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-08-2021 17:40:17

7. Bu konu : ” Duyulmamış ses: ikinci doz tereddüt ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 160

8. Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

9. Bu konu : ” Duyulmamış ses: ikinci doz tereddüt ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki güzel, saolun , mehmet – 31

10. Karaman merkezden ben doruk. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 18-08-2021 12:42:49

11. Bu konu : ” Duyulmamış ses: ikinci doz tereddüt ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 289

12. Bu konu : ” Duyulmamış ses: ikinci doz tereddüt ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 112

13. Kırklareli dan kimler var. Duyulmamış ses: ikinci doz tereddüt . Merhabalar sayfanız vallaha çok güzel, şukuladım , emin – 179

14. Kırklareli merkezden ben emin. Selam herkese web siten cidden iyi, linkedinde paylaştım 23-08-2021 06:00:26

15. Elazığ merkezden ben banu. Selam herkese siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-08-2021 10:49:12

16. Bu konu : ” Duyulmamış ses: ikinci doz tereddüt ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 446

17. Erzurum merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:22:12

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Duyulmamış ses: ikinci doz tereddüt ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 305

19. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

20. Amasya dan kimler var. Duyulmamış ses: ikinci doz tereddüt . Slm paylaşımınız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 175

21. Bu konu : ” Duyulmamış ses: ikinci doz tereddüt ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 106

22. Ağrı merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım 09-09-2021 15:58:01

Write A Comment