Bunu her düz dünya gönderisinde söylüyorum ve ASLA gerçek/ciddi bir çürütme almadım. İşte dünyanın yuvarlak olduğu için kendi başınıza yapabileceğinizin kanıtı:

Gün batımı sırasında dışarıda yere oturun. Güneşin ufkun üzerinden geçmesini bekleyin, böylece “batmış” olur, sonra hızla ayağa kalkın. Güneş tekrar batmadan önce bir an için yeniden görünecek. Dünya düz ise bunu nasıl açıklayabilirsiniz?

37 Comments

1. Bitlis merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-06-2021 06:27:44

2. Mardin merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-06-2021 07:42:49

3. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. düz dünya . selamun aleyküm web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 447

4. İstanbul dan kimler var. düz dünya . Selamın aleyküm paylaşım harbiden iyi, facebookta paylaştım , ziya – 339

5. Kastamonu merkezden ben gaye. Mrb sayfanız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-06-2021 16:35:55

6. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 306

7. Karabük dan kimler var. düz dünya . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 392

8. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

9. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. düz dünya . Slm sayfan yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 386

10. Eskişehir dan kimler var. düz dünya . Selamın aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 152

11. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. düz dünya . Selam herkese paylaşım inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 439

12. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun , ali – 19

13. Sakarya merkezden ben ziya. Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 17-06-2021 03:47:04

14. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. Merhaba sayfan valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 96

15. Ağrı dan kimler var. düz dünya . Slm paylaşım harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 426

16. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa cidden mükemmel, face de paylaştım 23-06-2021 04:10:13

17. Bingöl dan kimler var. düz dünya . Selamlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 376

18. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 384

19. Bursa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-07-2021 21:14:25

20. Adana dan kimler var. düz dünya . selam arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 349

21. Şırnak merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 21:46:15

22. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 157

23. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfa yeminle güzel, twitter da paylaştım

24. Van dan kimler var. düz dünya . Slm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 332

25. İzmir dan kimler var. düz dünya . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, teşekkürler , emin – 110

26. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 413

27. selamun aleyküm sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

28. Karaman dan kimler var. düz dünya . Merhaba sayfan inan ki hoşuma gitti, saolun , ali – 26

29. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 179

30. Adıyaman dan kimler var. düz dünya . Slm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 367

31. Bursa merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım 31-08-2021 20:23:22

32. Kırklareli merkezden ben hatice. Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 14-09-2021 13:22:42

33. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 202

Write A Comment