düz dünya

Dünyanın neden “düz” ve kanıt olduğunu bilmek istiyorum

hükümetin de onu “gizleme” nedenleri.

ve bunları açıkla

Yerçekimi her gezegenin yuvarlak olması için çalıştığı için dünya düz olamaz.

neden teknelerin dipleri tepeden önce yok oluyor

neden “avustralya” hala XD var?

neden düzse zahmet etsinler ama onlar bunu neden denemeye zahmet etsinler.

“düz dünya” üzerine 34 yorum

1. Burdur merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım valla dikkat çekici, face de paylaştım 02-10-2020 09:14:19

2. Amasya dan kimler var. düz dünya . selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 390

3. Zonguldak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 19-10-2020 00:39:25

4. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 416

5. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 260

6. Niğde dan kimler var. düz dünya . Merhabalar siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 233

7. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki çok güzel, şukuladım , – 382

8. Edirne dan kimler var. düz dünya . Selamın aleyküm web sitesi valla çok iyi, teşekkürler , emin – 499

9. Afyon merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-12-2020 04:03:17

10. Çanakkale merkezden ben ziya. Selam web sitesi vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:08:56

11. Bayburt merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-12-2020 04:34:07

12. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. Selam herkese web siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 18

13. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 250

14. Çankırı merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-01-2021 21:51:47

15. Bu konu : ” düz dünya ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 16

16. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım 17-02-2021 04:34:15

17. Erzincan dan kimler var. düz dünya . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 311

18. Mersin merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 20-02-2021 14:19:30

19. Sakarya dan kimler var. düz dünya . Slm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 27

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link