Eski kozmolojinin insanlar / botlar / şiller / ajanlar tarafından bu kadar ağır bir şekilde mücadele edilen tek komplo teorilerinden biri olduğunu fark ettiniz mi? Bu arada, tüm yaptıkları kanserli nefreti ve insanlığa karşı yalanları yaymak olduğunda, ana akım seviyeye bile aktif olarak yükselen sayısız nefret grubu var. Kendinize bunun gibi şeylerin sansürsüz olmasına izin verildiğini, ancak bu kadar çok saldırı ve sansür verildiği için dünyanın düz olduğu hakkında fikir sahibi olan insanların tehdit edici olmadığı ve aptal gibi göründüklerini sordunuz mu? Bize düzenli olarak gösterilen çok daha tehlikeli inançlar var, ancak sistem onlara göz kulak bile görünmüyor …

Author

102 Comments

1. selam arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler

2. Hatay merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 30-04-2020 13:04:32

3. Merhabalar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

4. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler

5. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Selamın aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Muğla merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 07-05-2020 04:41:15

8. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

9. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

10. Kastamonu merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:19:32

11. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

12. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. Sinop merkezden ben Emine. Selamlar web siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 10:33:37

14. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

15. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

16. Manisa merkezden ben banu. Mrb web siteniz inan ki güzel, teşekkürler 14-05-2020 10:34:03

17. Nevşehir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 10:34:09

18. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

19. Burdur merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 10:34:25

20. Merhaba siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

21. Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

22. Kütahya merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, şukuladım 24-05-2020 17:47:18

23. Kayseri merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım 29-05-2020 09:03:00

24. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, sağolun

25. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

26. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, sağolun

27. Amasya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa cidden çok güzel, teraziye tıkladım 23-06-2020 09:48:37

28. Mrb paylaşımınız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Merhaba herkese siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 04-07-2020 05:19:01

31. Siirt merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 05-07-2020 18:12:51

32. Selamlar paylaşım valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

33. Selam paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Slm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Tunceli merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-07-2020 22:34:45

36. Sakarya merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 28-07-2020 13:07:08

37. Merhabalar web siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

38. Bartın merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 09-08-2020 04:43:59

39. Kilis merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-08-2020 11:19:31

40. Selam herkese siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım

41. Osmaniye merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 20-08-2020 10:47:04

42. Amasya merkezden ben gaye. Mrb web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-08-2020 13:02:08

43. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan inan ki hayran edici, şukuladım 01-09-2020 15:47:44

44. İzmir merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, teşekkürler 06-09-2020 04:40:15

45. Selam sayfanız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

46. Bingöl merkezden ben Emine. Slm siten süper ötesi hayran edici, tebrikler 18-09-2020 20:11:28

47. Merhaba sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım

48. Aksaray merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi valla çok iyi, sağolun 27-09-2020 04:41:53

49. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan valla hayran edici, linkedinde paylaştım

50. İstanbul merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-10-2020 16:32:38

51. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

52. Antalya merkezden ben Aylin. Slm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 02-11-2020 21:14:34

53. Kocaeli dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun , Emine – 145

54. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

55. selam arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

56. Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 27-11-2020 12:19:36

57. Slm siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

58. Erzurum dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . Merhabalar web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , memo – 157

59. Osmaniye dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . Slm web siteniz valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 438

60. Manisa dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . Mrb bu web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 225

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 250

62. Bu konu : ” Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 59

63. Selamlar siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

64. Slm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

65. Bitlis dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 484

66. Isparta merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-01-2021 15:09:55

67. Bu konu : ” Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki mükemmel, saolun , emin – 176

68. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 120

69. selamun aleyküm siten cidden iyi, linkedinde paylaştım

70. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . Merhabalar sayfa yeminle iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 97

71. Slm web siten süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım

72. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

73. Rize merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-01-2021 15:48:56

74. Kahramanmaraş dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . Selam web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 499

75. Gürbüz Reply

Selam web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

76. Aksaray merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-02-2021 21:18:57

77. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım

78. Amasya dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . Merhaba sayfa harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 402

79. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

80. Kırşehir merkezden ben mehmet. Slm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-02-2021 14:41:04

81. Bu konu : ” Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 473

82. Bu konu : ” Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 355

83. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . Merhaba siteniz ciddiyim çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 463

84. Kastamonu dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . Slm sayfa cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 262

85. Isparta dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . Selamlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 207

86. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

87. Slm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

88. Merhaba web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

89. Bu konu : ” Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, sağolun , ahmet – 98

90. Kars merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 17:24:13

91. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 282

92. Karabük dan kimler var. Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 13

93. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 429

94. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düz Dünya, kitlelerin TEMELLERİNİ kanıtlamaya erişebilecekleri SADECE komplo ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 397

95. Adıyaman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 04-05-2021 05:00:47

96. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selam web siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım 11-05-2021 09:45:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link