Bu gönderi buradaki topluluk için cahil olarak algılanırsa özür dileyerek yazıma başlamak istiyorum. Bu sub’ı sık kullanmıyorum, ancak ara sıra okumasını sağlıyorum. Düz Dünya teorisi hakkındaki genel görüşün ne olduğunu merak ediyorum. Burada yaygın olarak inanılıyor mu? Yoksa daha doğru/kanıtlarla desteklenen teorilere daha çok bir “geçit komplosu” olarak mı davranılıyor? Yine cahil olmaya çalışmıyorum, gerçekten merak ediyorum.

22 Comments

1. Bu konu : ” Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 177

2. Hakkari dan kimler var. Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? . Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 266

3. Bu konu : ” Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 32

4. Kars dan kimler var. Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? . Selam paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 271

5. Muğla dan kimler var. Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 40

6. Adıyaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım 01-07-2021 07:54:06

7. Bu konu : ” Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 223

8. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun

9. Kırıkkale dan kimler var. Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? . Selam herkese siten vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 458

10. Bu konu : ” Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 342

11. Bu konu : ” Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle mükemmel, sağolun , Emine – 419

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 424

13. Bu konu : ” Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? ” çok güzel. Selamlar siten harbiden hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 461

14. Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 415

16. Yalova merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-08-2021 04:49:03

17. Bu konu : ” Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 469

18. Trabzon dan kimler var. Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? . selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, şukuladım , Emine – 214

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 212

20. Bu konu : ” Düz Dünya teorileri hakkındaki bu alt dizinler görüşü nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , memo – 300

21. Uşak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun 19-09-2021 11:27:25

22. Mersin merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2021 20:43:16

Write A Comment