Geçenlerde düz dünyaya inanan bir arkadaşımla aşılar, düz dünya ve diğer çeşitli komplo teorileri hakkında saygılı bir tartışma yapmak için oturdum ve beklediğimden çok daha ilginç ve derin bir sohbetle sonuçlandı. Bunu burada paylaşmak istedim çünkü bence birçok insan bir düz dünyacı ile bir konuşma duymayı şakadan ziyade insan gibi muamele görmeyi anlamlı bir deneyim olarak bulabilir.

Tartışmamız hakkındaki düşüncelerinizi, temelden nereye geldiğimizi düşündüğünüzü ve bu tür konuşmaları daha sağlıklı ve daha anlamlı yollarla daha iyi hale getirmek için nasıl çalışmaya devam edebileceğimizi düşündüğünüzü duymak isterim. gelecek.

https://youtu.be/1klrlwCWrFE

Author

46 Comments

1. Düzce merkezden ben . Selamın aleyküm siten ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 11-07-2021 04:53:23

2. Antalya merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-07-2021 05:09:23

3. Bilecik merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 11-07-2021 05:15:05

4. Bu konu : ” Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 227

5. Bu konu : ” Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , emin – 50

6. Adana dan kimler var. Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma . Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 188

7. Diyarbakır dan kimler var. Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma . Merhaba web siten vallaha çok iyi, sağolun , ali – 273

8. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

9. Merhaba paylaşımın cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 184

11. Bu konu : ” Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 468

12. Bilecik merkezden ben memo. Selam web sitesi yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2021 05:25:33

13. Erzincan merkezden ben . selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 11-07-2021 05:25:57

14. Bu konu : ” Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 376

15. Bu konu : ” Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ahmet – 69

16. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

17. Muğla dan kimler var. Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 165

18. Eskişehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 11-07-2021 05:29:28

19. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

20. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, tebrikler

21. Bu konu : ” Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 454

22. Yozgat merkezden ben hatice. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2021 04:09:06

23. Van dan kimler var. Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 273

24. Gürbüz Reply

Selam sayfan cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. Malatya dan kimler var. Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma . Selamın aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 417

26. Samsun merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-07-2021 19:05:55

27. selam arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

28. Gaziantep merkezden ben hatice. Slm sayfan harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-07-2021 08:26:26

29. Kayseri merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-07-2021 23:27:14

30. Kayseri merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-07-2021 21:39:17

31. Kırklareli merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-08-2021 12:17:21

32. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

33. Slm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

34. Malatya dan kimler var. Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma . Merhaba herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 195

35. Bu konu : ” Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma ” çok güzel. Selam paylaşım inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 373

36. Kilis merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 02:09:42

37. Tokat dan kimler var. Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma . selamun aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 66

38. Trabzon dan kimler var. Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 89

39. Iğdır merkezden ben emin. Selamlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-08-2021 00:40:18

40. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Siirt dan kimler var. Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma . Selam herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 13

42. Bu konu : ” Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma ” çok güzel. Slm sayfan valla güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 193

43. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

44. İstanbul dan kimler var. Düz dünyacı / vax karşıtı arkadaşımla saygılı ve derinden ilginç bir tartışma . Mrb web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 265

Write A Comment