“Düz dünya” argümanının varlığına dair herhangi bir sağlam ve sağlam kanıt bulmak için ciddi bir şekilde biraz zaman ve çaba harcadıktan sonra, hiçbir şey görünmediğini keşfettim. Hareketin çok fazla kanıtı olduğunu iddia ettiği için bu garip, ancak tek bir parça bulamıyorum. İlginç bir teori olduğu için merak ediyorum ama mabey biri bana yardımcı olabilir ve sağlam ve somut bir şeyin yönünü gösterebilir.

gönderen … Parking_Wrangler3947
[comments]

Author

10 Comments

1. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz gerçekten güzel, teşekkürler 12-03-2021 09:55:58

2. Bu konu : ” Düz Dünyalılar, dünyanın düz olduğu iddianıza ilişkin herhangi bir somut delil eksikliğine ne diyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler , Hasan – 236

3. Bu konu : ” Düz Dünyalılar, dünyanın düz olduğu iddianıza ilişkin herhangi bir somut delil eksikliğine ne diyor? ” çok güzel. Mrb siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 32

4. Bu konu : ” Düz Dünyalılar, dünyanın düz olduğu iddianıza ilişkin herhangi bir somut delil eksikliğine ne diyor? ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun , Emine – 55

5. Bartın dan kimler var. Düz Dünyalılar, dünyanın düz olduğu iddianıza ilişkin herhangi bir somut delil eksikliğine ne diyor? . Selamın aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 47

6. Merhabalar web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Merhabalar paylaşımın yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link