Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA!

Üniversite ikinci sınıftayken, istediğimiz konu hakkında 8-10 sayfalık bir araştırma ödevi tamamlamamız gerekiyor. Düz Dünya’nın inceliklerini anlattım. Mark Sargent’ın tüm videolarını izledim, birkaç kitap okudum ve Skype üzerinden adamla röportaj yaptım. Uzman olduğumu iddia etmiyorum, ancak Düz Dünya modelinin gerçek işleyişi ve Düz Dünyacıların çoğunluğunun inandığı şey hakkında makul bir dizi soruya cevap verebilirim.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıya yorum yapın!

gönderen … mop1y123
[comments]

“Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA!” üzerine 47 yorum

1. Muş merkezden ben ziya. Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 12:30:14

2. Sakarya merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:30:23

3. Hakkari merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 16-10-2020 09:44:40

4. Hakkari merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım 19-10-2020 05:20:34

5. İzmir dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 470

6. Kırklareli merkezden ben . Slm bu web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-10-2020 03:07:07

7. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki güzel, sağolun , doruk – 4

8. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki iyi, tebrikler , mehmet – 313

9. Bingöl dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Merhabalar sayfan harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 91

10. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 339

11. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki güzel, şukuladım , gaye – 74

12. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 451

13. Bitlis dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Mrb siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 430

14. Elazığ merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler 06-12-2020 14:08:30

15. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Emine – 240

16. Kastamonu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 12-12-2020 00:39:02

17. Çankırı dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . selamun aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 58

18. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 435

19. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok iyi, face de paylaştım 03-01-2021 06:46:31

20. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla çok güzel, sağolun , Gürbüz – 468

21. Bursa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, sağolun 14-01-2021 08:29:12

22. Sakarya dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Selam siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 45

23. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, şukuladım , ali – 33

24. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 373

25. Batman merkezden ben Hasan. Slm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-01-2021 00:02:29

26. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 228

27. Hakkari dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, face de paylaştım , doruk – 177

28. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 475

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link