Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA!

Üniversite ikinci sınıftayken, istediğimiz konu hakkında 8-10 sayfalık bir araştırma ödevi tamamlamamız gerekiyor. Düz Dünya’nın inceliklerini anlattım. Mark Sargent’ın tüm videolarını izledim, birkaç kitap okudum ve Skype üzerinden adamla röportaj yaptım. Uzman olduğumu iddia etmiyorum, ancak Düz Dünya modelinin gerçek işleyişi ve Düz Dünyacıların çoğunluğunun inandığı şey hakkında makul bir dizi soruya cevap verebilirim.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıya yorum yapın!

gönderen … mop1y123
[comments]

“Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA!” üzerine 10 yorum

1. Muş merkezden ben ziya. Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 12:30:14

2. Sakarya merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:30:23

3. Hakkari merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 16-10-2020 09:44:40

4. Hakkari merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım 19-10-2020 05:20:34

Yorum yapın