Üniversite ikinci sınıftayken, istediğimiz konu hakkında 8-10 sayfalık bir araştırma ödevi tamamlamamız gerekiyor. Düz Dünya’nın inceliklerini anlattım. Mark Sargent’ın tüm videolarını izledim, birkaç kitap okudum ve Skype üzerinden adamla röportaj yaptım. Uzman olduğumu iddia etmiyorum, ancak Düz Dünya modelinin gerçek işleyişi ve Düz Dünyacıların çoğunluğunun inandığı şey hakkında makul bir dizi soruya cevap verebilirim.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıya yorum yapın!

gönderen … mop1y123
[comments]

Author

69 Comments

1. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, saolun

2. Mrb sayfan vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

3. Selam paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

4. Muş merkezden ben ziya. Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-10-2020 12:30:14

5. Sakarya merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:30:23

6. selamun aleyküm siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

7. Hakkari merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 16-10-2020 09:44:40

8. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım 19-10-2020 05:20:34

9. Merhabalar sayfanız cidden iyi, linkedinde paylaştım

10. Merhaba siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

11. İzmir dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 470

12. Kırklareli merkezden ben . Slm bu web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-10-2020 03:07:07

13. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki güzel, sağolun , doruk – 4

14. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki iyi, tebrikler , mehmet – 313

15. Bingöl dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Merhabalar sayfan harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 91

16. Mrb siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 339

18. Konya merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan cidden iyi, facebookta paylaştım 19-11-2020 16:51:40

19. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki güzel, şukuladım , gaye – 74

20. Gaziantep merkezden ben ziya. Selam siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 23-11-2020 21:43:20

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 451

22. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Mrb siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 430

23. Elazığ merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler 06-12-2020 14:08:30

24. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , Emine – 240

26. Kütahya merkezden ben Emine. Merhaba sayfan süper ötesi çok güzel, tebrikler 11-12-2020 05:41:02

27. Kastamonu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 12-12-2020 00:39:02

28. selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

29. Çankırı dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . selamun aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 58

30. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 435

31. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok iyi, face de paylaştım 03-01-2021 06:46:31

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla çok güzel, sağolun , Gürbüz – 468

33. Aydın merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz valla güzel, şukuladım 11-01-2021 20:33:42

34. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

35. Bursa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız valla güzel, sağolun 14-01-2021 08:29:12

36. Sakarya dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Selam siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 45

37. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, şukuladım , ali – 33

38. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

39. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 373

40. Batman merkezden ben Hasan. Slm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-01-2021 00:02:29

41. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, teraziye tıkladım

42. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 228

43. Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

44. Hakkari dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Selamlar sayfa gerçekten hayran edici, face de paylaştım , doruk – 177

45. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 475

46. Rize dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Mrb sayfan inanki çok iyi, face de paylaştım , hatice – 27

47. Elazığ dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 459

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 20

49. Zonguldak dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Selam herkese paylaşımın valla dikkat çekici, sağolun , ahmet – 331

50. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, saolun

51. Rize dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Selamlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 340

52. Merhaba web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

53. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

54. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki güzel, tebrikler

55. İstanbul dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , ali – 227

56. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun , – 305

57. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, sağolun

58. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 107

59. Çorum dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Selamlar paylaşım harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 122

60. Merhaba herkese sayfan vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

61. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım

62. Bu konu : ” Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! ” çok güzel. Merhaba siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 178

63. Aydın dan kimler var. Düz Dünya’yı mı merak ediyorsunuz? Konuyla ilgili İngilizce bir final araştırma ödevi tamamladım, AMA! . Selamlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , emin – 458

64. Konya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 09-06-2021 13:34:23

65. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

66. Yalova merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-06-2021 13:58:44

67. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, saolun 21-06-2021 07:27:28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link