Düz insanlar nasıl kızdırılır …

Ne halt ediyorsun sen? Aydaki bir kraterde Dünya mı ?! Ve o yuvarlak dünya adamlarının pislik olduğunu düşündüm.

Hey Bobby, gel bu boku oku! İnsanların düz hareketsiz bir dünyada olduğumuzu düşündüğümüz için bize deli dediklerini biliyorum ama bu pislik tam anlamıyla tüm dünyanın aydaki bir kraterin içinde olduğunu söyledi … Ne lanet bir şey.

Krater toprağı

Sculpicius Gallus M.

“Düz insanlar nasıl kızdırılır …” üzerine 49 yorum

1. Ordu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-08-2020 08:39:48

2. Çorum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 12-08-2020 16:57:16

3. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok iyi, şukuladım 09-09-2020 06:31:19

4. Giresun merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 24-09-2020 19:42:49

5. Bu konu : ” Düz insanlar nasıl kızdırılır … ” çok güzel. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 91

6. Adıyaman dan kimler var. Düz insanlar nasıl kızdırılır … . Selamlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 403

7. Elazığ dan kimler var. Düz insanlar nasıl kızdırılır … . selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , – 409

8. Malatya merkezden ben Emine. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-11-2020 12:39:14

9. Tunceli merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-11-2020 13:50:40

10. Bu konu : ” Düz insanlar nasıl kızdırılır … ” çok güzel. Mrb siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 52

11. Sinop dan kimler var. Düz insanlar nasıl kızdırılır … . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 60

12. Bu konu : ” Düz insanlar nasıl kızdırılır … ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 269

13. Batman dan kimler var. Düz insanlar nasıl kızdırılır … . Slm sayfan ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 107

14. Zonguldak merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 10-12-2020 01:44:59

15. Bu konu : ” Düz insanlar nasıl kızdırılır … ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 226

16. Bu konu : ” Düz insanlar nasıl kızdırılır … ” çok güzel. Selam herkese siten inanki hayran edici, şukuladım , emin – 237

17. Siirt merkezden ben hatice. Selamlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-12-2020 04:55:22

18. Nevşehir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 31-12-2020 09:06:07

19. Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-01-2021 04:35:34

20. Bolu merkezden ben Hasan. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-01-2021 13:20:22

21. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Düz insanlar nasıl kızdırılır … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 490

23. Bu konu : ” Düz insanlar nasıl kızdırılır … ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki mükemmel, şukuladım , hatice – 396

24. Nevşehir dan kimler var. Düz insanlar nasıl kızdırılır … . Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok güzel, saolun , ahmet – 270

25. Bartın merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 05:07:46

26. Bu konu : ” Düz insanlar nasıl kızdırılır … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 389

27. Bu konu : ” Düz insanlar nasıl kızdırılır … ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 63

28. Iğdır dan kimler var. Düz insanlar nasıl kızdırılır … . Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 164

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link