Düz insanlar nasıl kızdırılır …

Ne halt ediyorsun sen? Aydaki bir kraterde Dünya mı ?! Ve o yuvarlak dünya adamlarının pislik olduğunu düşündüm.

Hey Bobby, gel bu boku oku! İnsanların düz hareketsiz bir dünyada olduğumuzu düşündüğümüz için bize deli dediklerini biliyorum ama bu pislik tam anlamıyla tüm dünyanın aydaki bir kraterin içinde olduğunu söyledi … Ne lanet bir şey.

Krater toprağı

Sculpicius Gallus M.

“Düz insanlar nasıl kızdırılır …” üzerine 18 yorum

1. Ordu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-08-2020 08:39:48

2. Çorum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 12-08-2020 16:57:16

3. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok iyi, şukuladım 09-09-2020 06:31:19

4. Giresun merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 24-09-2020 19:42:49

5. Bu konu : ” Düz insanlar nasıl kızdırılır … ” çok güzel. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 91

6. Adıyaman dan kimler var. Düz insanlar nasıl kızdırılır … . Selamlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 403

Yorum yapın