Gerçekten daha iyi bir şey yazamam bu konu Twitter’dan

Fauci’nin e-postalarını sınıflandırmak için kullanılan kodlar (b)(4), (b)(6) ve (b)(7)(a) şeklindedir. Ne demek istiyorlar?

(b)(4) – Bir ABD silah sistemi içinde en son teknolojinin uygulanmasını bozacak bilgileri ortaya çıkarmak

(b)(6) – Amerika Birleşik Devletleri ile yabancı bir hükümet arasındaki ilişkilere veya Amerika Birleşik Devletleri’nin devam eden diplomatik faaliyetlerine ciddi zarar verebilecek yabancı hükümet bilgileri de dahil olmak üzere bilgileri ifşa etmek

(b)(7)(A) – Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti yetkililerinin Başkanı, Başkan Yardımcısını ve koruma hizmetlerine, ulusal güvenlik adına yetkili olduğu diğer koruma altındaki kişileri koruma konusundaki mevcut yeteneklerini bozacak bilgileri ifşa edin

Fauci’nin COVID ile ilgili e-postaları neden ABD silah sistemlerine bağlıydı? Sanırım (b)(6)’nın Çin hakkındaki bilgilerle ilgili olduğunu varsaymak muhtemelen güvenlidir.

45 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhabalar sayfan yeminle iyi, şukuladım 05-06-2021 20:41:13

2. Selam web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

3. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selam herkese siten harbiden güzel, facebookta paylaştım 06-06-2021 03:26:39

4. Bu konu : ” Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz iyi, tebrikler , ali – 258

5. Selamın aleyküm siteniz inanki çok güzel, sağolun

6. Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

7. Bu konu : ” Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 113

8. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

9. Erzincan merkezden ben Aylin. Selam web sitesi valla hayran bıraktı, sağolun 12-06-2021 11:23:47

10. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . Selamlar sayfanız inanki çok güzel, sağolun , Gürbüz – 180

11. Mrb paylaşım vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 124

13. Isparta merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım inanki çok iyi, teraziye tıkladım 14-06-2021 16:17:35

14. Bitlis dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 360

15. Osmaniye merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-06-2021 19:52:29

16. Selamlar web siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

17. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran edici, sağolun

18. Bartın merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-06-2021 20:40:24

19. Gümüşhane dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 419

20. Uşak dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 348

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 158

22. Bu konu : ” Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 117

23. Giresun dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . Slm paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 377

24. Slm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

25. Slm web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler

26. Manisa merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-07-2021 06:12:11

27. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 14-07-2021 03:24:17

28. Kırıkkale merkezden ben banu. Mrb web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-07-2021 12:43:35

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 140

30. Bolu dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . selamun aleyküm web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 211

31. Ankara dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . Merhaba herkese siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler , ahmet – 418

32. Karabük dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 312

33. Çankırı dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . Mrb web siten yeminle çok güzel, sağolun , hatice – 135

34. Gürbüz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, sağolun , Gürbüz – 11

35. Aydın merkezden ben hatice. Mrb sayfan inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-08-2021 04:15:26

36. Erzincan merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 19-08-2021 13:55:12

37. Tokat dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . Selam web siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 46

38. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 422

39. Bu konu : ” Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 496

40. Edirne dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . Slm siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , ahmet – 91

41. Artvin dan kimler var. Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı . Selamın aleyküm sayfan harbiden çok güzel, tebrikler , memo – 340

42. Merhabalar web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Selam herkese siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

44. Bu konu : ” Düzeltilmiş Fauci e-postaları ve altında sınıflandırıldıkları kodların anlamı – biri bağlantılı ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 86

Write A Comment