Eğer garip alerjik bok bırakmayı bırakırlarsa, öldürülen bebek insan hücrelerini kullanmazlardı ve ilaç şirketleri olumsuz reaksiyonlardan bağışıklığa sahip olmazlarsa … Sağlığım risk altında olsaydı ve en kötü hastalıklar çok yaygındı. Ben hiç antivaxx değilim …. ama şimdi aşıların aileme verdiği zararları ve TÜM gıda alerjilerine ek olarak ailemin her üyesinin sahip olduğu otoimmün miktarıyla görüyorum …. biz değiliz artık adaylar bile.

Aşılar hakkındaki gerçek tartışma, aşı üreticisinin davalardan muafiyetinin başlıca Kırmızı Bayraklarını içermelidir. Ayrıca insanlar tehlikeli cıva seviyeleri nedeniyle belirli balıklardan kaçınırlar, ancak ne kadar enjekte edildiğini bilmiyorlar. Kesinlikle güvenli toksin içermeyen aşılar ve üreticilerin zararlardan sorumlu olduğunu görmek isterim. İşte o zaman gerçek bir tartışma olabilir. O zamana kadar … bir tarafı diğerini kapatıyor ve üretken değil.

Author

74 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

2. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Slm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. Merhaba herkese web siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım

5. İstanbul merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım vallaha güzel, face de paylaştım 18-08-2020 13:24:36

6. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

7. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

8. Selam web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Gürbüz Reply

Yalova merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, sağolun 01-09-2020 00:19:51

10. Aksaray merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 18:10:52

11. Sakarya merkezden ben Emine. Selamlar sayfa inanılmaz çok güzel, saolun 17-09-2020 09:57:03

12. Osmaniye merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 02:54:09

13. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Slm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

15. Selamlar web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım

16. Edirne dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 226

17. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 320

18. Mrb paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

19. Yalova dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Selamlar web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 187

20. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 199

21. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 217

22. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 58

23. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 285

24. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 474

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 453

26. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

27. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, sağolun

28. Slm paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

29. Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler 08-12-2020 08:09:03

30. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 146

31. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 118

32. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

33. Giresun merkezden ben emin. Merhabalar siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 21-12-2020 20:53:41

34. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Selam herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 109

35. Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

36. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-12-2020 02:33:17

37. Düzce dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, sağolun , – 18

38. Sinop dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Selam paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 351

39. Gümüşhane merkezden ben doruk. Merhaba web siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 31-12-2020 13:35:14

40. Kayseri dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Selam siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 130

41. Eskişehir dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 185

42. Mardin merkezden ben banu. Selam sayfa yeminle dikkatimi çekti, sağolun 15-01-2021 00:49:10

43. Osmaniye merkezden ben gaye. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 15:47:33

44. Şanlıurfa dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 495

45. Sivas dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Selam herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 396

46. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 391

47. Trabzon merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-01-2021 08:18:20

48. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

49. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 328

50. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle hayran bıraktı, saolun , memo – 114

51. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-02-2021 15:20:46

52. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 263

53. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler , Aylin – 305

54. Tunceli dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Merhaba herkese sayfan cidden çok güzel, tebrikler , ali – 409

55. Uşak dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Merhaba herkese web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 359

56. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 359

57. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 123

58. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 475

59. Aydın merkezden ben doruk. Slm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 31-03-2021 00:04:47

60. Slm paylaşımın valla hoşuma gitti, face de paylaştım

61. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 345

62. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 380

63. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 334

64. Merhabalar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

65. Karabük dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, tebrikler , Emine – 96

66. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 444

67. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 50

68. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, tebrikler , gaye – 230

69. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 193

70. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

71. Bu konu : ” Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim çok güzel, teşekkürler , gaye – 52

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link