Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor

Eğer garip alerjik bok bırakmayı bırakırlarsa, öldürülen bebek insan hücrelerini kullanmazlardı ve ilaç şirketleri olumsuz reaksiyonlardan bağışıklığa sahip olmazlarsa … Sağlığım risk altında olsaydı ve en kötü hastalıklar çok yaygındı. Ben hiç antivaxx değilim …. ama şimdi aşıların aileme verdiği zararları ve TÜM gıda alerjilerine ek olarak ailemin her üyesinin sahip olduğu otoimmün miktarıyla görüyorum …. biz değiliz artık adaylar bile.

Aşılar hakkındaki gerçek tartışma, aşı üreticisinin davalardan muafiyetinin başlıca Kırmızı Bayraklarını içermelidir. Ayrıca insanlar tehlikeli cıva seviyeleri nedeniyle belirli balıklardan kaçınırlar, ancak ne kadar enjekte edildiğini bilmiyorlar. Kesinlikle güvenli toksin içermeyen aşılar ve üreticilerin zararlardan sorumlu olduğunu görmek isterim. İşte o zaman gerçek bir tartışma olabilir. O zamana kadar … bir tarafı diğerini kapatıyor ve üretken değil.

“Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor” üzerine 16 yorum

1. Yalova merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, sağolun 01-09-2020 00:19:51

2. Aksaray merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-09-2020 18:10:52

3. Osmaniye merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 02:54:09

4. Edirne dan kimler var. Düzenli güçlendirici çekimler olmadan, çoğu insan hayatlarını temelde aşılanmamış olarak hareket ettiriyor . Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 226

Yorum yapın