Düzgün Kaydı Ayarlamak: Tüm alternatif düşünme altlarına açık bir mektup.

İlk olarak Gizem Okuluna hoş geldiniz.

Benim adım Ølund.

Oh-Lund telaffuz edildi.

Aslında Jack Emil Ølund, ama Jack şimdiye kadarki en yaygın isim ve Ølund’un yakalayıcısı değil mi?

Bu abonenin tek moderatörü benim ve buraya içerik yükleyecek tek kişi benim.

Bunu şimdi ifade ediyorum, çünkü bence bir bütün olarak, komplo / sınır / alternatif topluluk, her ne demek isterseniz, bir kriz içinde.

Karanlıkta bunun neden olduğuna dair birkaç bıçak:

• Bizim için her zamankinden daha fazla bilgi var.

• Reddit açıkça botlardan ve muhtemelen suları bulandıran bazı kötü niyetli güçlerden oluşmuştur.

• AboveTopSecret Çevrimiçi Forumu finansal çöküşün eşiğinde.

• PC kültürü, açık sözlü insanları ve onların gerçeği söyleme yeteneklerini sınırlıyor.

• İnsanların zihinsel alanları, dünya olayları nedeniyle her zamankinden daha çılgın.

Bu devam eden sorunları göz önünde bulundurarak, gerçek anlamda bir alan yaratmayı arzuluyorum. hakikat kendimizi tuttuğumuz standarttır.

Bu nedenle r / TheMysterySchool.

Reddit’i ilk keşfettiğim zamanı ve birçok tavşan deliğini hatırlıyorum. Daha derine indikçe neyin doğru neyin yanlış olduğunu çözmeye çalışırken tüm bu yeni bilgilerin yoluma gelmesi çok heyecan vericiydi.

Bazı örnekler şunlar olabilir:

Bunun gibi konular, haftalar / aylar / yıllar boyunca bu konuları çevreleyen meşru bilgileri bulmaya çalışarak interneti araştırmamı sağlar.

Ateş olmadan duman olmaz değil mi?

Ve bu noktada, okuduklarımın% 1’i doğruysa, gerçekliğin doğası çocukken sattığımızdan çok farklıdır.

On yıllık ilgimle başladı Ufolar ama sonra sen yol alırsın Gizli ve bu seni götürür ESP ve Psişik Casus Programları bu da sana bakmanı sağlar Ataç Operasyonu ve bu aya iniş bu da seni tekrar sona erdirecek Gizli.

Bu bir mayın tarlası propaganda, iftira ve çamurlu sular ve insanların söz konusu suların belirli yerlerine sıkıştığını görmek bana acı veriyor.

Bu yanlış bilgilerin bir kısmı kafanızı karıştırmaya yöneliktir.

Sürüngenler, Hayaletler, Siyah Üçgenler, Gümüş Purolar, Oz Faktörü, Uzaktan İzleme, Trans Durumları, Küçük Griler, Uzun Beyazlar, Büyük ayaklar, Tulpas, Sirius’un ataları…. liste devam ediyor.

Doğru ve yanlış olan nedir?

Dürüst bir ruhu deli gönderebilir, tasarım gereği ekleyebilirim.

Bu topluluğun niyetini ve amacını gerçeği dışında hiçbir şeye tutmayacağıma ve bunu olabildiğince geniş ve uzağa yayacağıma söz veriyorum ve eğer önümüzdeki haftalarda ve aylarda sunacaklarımı beğenirseniz, umarım yardım ve desteğinizle biz Toplumun işçi sınıfı düzeyinde ezoterik konuların algılanması ve tartışılmasında somut bir değişiklik yapabilir.

Emin ellerde olduğunuzu hissetmek istiyorum, çünkü bu günlerde bunu bulmak çok zor görünüyor.

Ama burada takılacaksanız, bazı temel kavramlar oluşturmamız gerekiyor.

Bu üç kelime, insanların gerçekliği veya fenomeni ölçmek için kullandığı ve hala kullandıkları metriklerdir. Her biri, gerçekliği sindirmenin zihinsel ve fiziksel bir modelini kapsar.

Bilim deneyimi etiketleme girişiminin şu anki hâkim yinelemesidir. Maneviyat bugün yan yana gelme görevi görmektedir, ancak bu bakış açısının önceki hâkim yinelemeden, Din ve tam tersi durumdan köprüsü olmuştur ve hala da öyledir.

Bu parantezin altındaki diğer kelimeler olabilir Paganizm, Teknoloji, Şamanizm ya da Hayranlık. Bir doktrine ait olan her şeyi kapsayan herhangi bir terim gündeme getirilebilir, daha birçokları vardır, ancak hiçbiri kafasına çivi çakamaz.

Bu nedenle, daha önce hiç olmadığı kadar yaklaşan bir varoluş biçimi oluşturmak için her uygulamadan uygun görünen bir şeyi kesip yapıştırmaya yönelik postmodern bir yaklaşıma girişmek istenebilir.

Örneğin, Bilim temelde yanılmazdır, kesin verilere güvenme konusundaki ısrarı nedeniyle kısa görüşlüdür. Bilim, gözlemlenebilir fenomenler için, kurumlarının kutsallığını korumak için kapılarda tutulan yüksek bir ölçüm çubuğu.

Buna saygı duyuyorum.

Ben de bundan sıkıldım.

Bu, “resmi” bilimsel anlatı üzerinde büyük bir kontrolün olduğu ve bunun gerçek olarak alınması için herkesin gemide olması gerektiği anlamına gelir.

Bunun gerçekliği ölçmek için kullandığımız son metriğin sonucu nedeniyle gerçekleştiğinden şüpheleniyorum.

Din.

Korkunç bir kelime değil mi?

Görünüşe göre,% 100 herhangi bir fiziksel biçimde var olmayan tanrılar ve kavramlardan oluşan saçma bir dünyadan bahsediyor.

Muhtemelen tarihin bu noktasında en kötü marka bütünlüğüne sahip oldukları için İslam ya da Hristiyanlık aklınıza gelen ilk ikisidir.

İsterseniz kirli bir görüntü.

Ancak Bilimin geri durduğu yerde Din, özellikle Doğu meselesine gelince, büyük kapsamlı adımlar atıyor.

İslami, Babil, Mısırlı ve Tibet kozmolojisi hepsi birbirine bağlı görünmekle kalmıyor, aynı zamanda bilimsel bir mercekle bakıldığında hepsi doğru görünüyor. Açıkçası, Kozmos’a bu sözde antik bakış açıları ile ilgili bilimde tutarsızlıklar var, ancak bu eski modellerin ciddiye alınmamasının veya bu kadar çok konuşulmamasının ana sebebinin büyük ölçüde milyonlarca yıl önce meydana gelen olaylarla ilgili olduğuna inanıyorum. ya da gelecekte milyonlarca yıl boyunca gerçekleşmesi planlanmamış olaylar ve yaşam süremiz içinde gelecek gibi görünen bir öngörüde bulunma girişimleri başarısız olmuş gibi görünüyor.

Ancak Din, Eski Metinler ve benzerlerini anlamaya başlamak için, Dinin onu orijinal yinelemesinde uygulayan insanlar için ne anlama geldiğini anlamak gerekir.

Din gerçekti.

Ne demek istedim?

Sahip olduğumuz ilk mağara sanatı hayvanları ve insansı figürleri tasvir ediyor. Basitçe söylemek gerekirse, insanların gördüklerini çizdiklerini söylemenin adil olduğunu düşünüyorum. Kavramı alegori ve hayal kurma modern toplumda zaman kaybı olarak bir kenara atıldı, ancak bilim öncesi döneme dönüldüğünde, bir boğanın vahşiliğine öfke nöbeti içinde bakabilir ve ona büyük anlam yükleyebilir.

Bu, bireyin hayatta karşılaştıkları diğer şeyleri bir zamanlar gördükleri boğanın öfkesiyle karşılaştırmasına ve aşağıdaki gibi şeyler söylemesine izin verirdi:

“O ağacı kesme şeklin bana kızgın boğanın gücünü ve gücünü hatırlattı”

Buradan, dinin nasıl bir başkasının başa çıkma mekanizması olarak oluşturduğu gökten gelen saçma sapan karakterler değil, daha fazlası olduğunu görebilirsiniz. gerçekliği oldukça yaratıcı bir biçimde yorumlamanın kasvetli dogmatik bilim dünyasına kıyasla bir yolu.

Julians Jaynes ufuk açıcı çalışması Bilincin Kökeni ve İki Kamaralı Zihnin Yıkılışı’nda bu metodolojiyi Krallara sahip ilk kabile topluluklarına uygular.

İlk mağara resimlerinden kısa bir süre sonra var olan kabilelerin mezar yerlerinde bulunan mezarlar, yiyecek, kıyafet ve mücevher gibi eşyalarla dolu mezarları gösterir.

İnsanlar neden çalışmayı açıkça durdurmuş bedenlerle fiziksel eşyaları gömüyorlardı?

Beni buradan dinlemeyi dene …

Şu anda yaşıyoruz kurgusal karakterlerle dolu bir dünya eğer biraz olsaydı tuhaf dehşet verici olay İnterneti ve tüm teknolojik ayak izimizi silen AMA, şimdiye kadar yapılmış tüm franchise’lar için şimdiye kadar yapılmış tüm ürünleri, onu doğuran eğlence endüstrisi ve teknolojinin herhangi bir bağlamı olmadan tüm bu ürünleri bulan gelecekteki bir insan medeniyetiyle bize bıraktı. biz onu gördük, kesinlikle en azından Batı Dünyasını yaklaşık 15 yıldır ele geçiren 4 parmaklı sarı tenli ırk?

İnanıyorum ki, şu anda din ile nasıl başa çıktığımızın doğası bu.

Bunu akılda tutarak, eski dinlerin, insan beyninin şu anda olmadığı şekilde işleyen bir kısmına güvendiklerini tespit edebiliriz. Yani şizofrenik halüsinasyonlar dediğimiz şeyi durduran beyin parçası günlük eylemlerimizi dikte ediyor.

Bu, o zamandan bugüne bir şeyin olduğu anlamına gelir ve bilincin doğasına ilişkin birçok soruyu gündeme getirir;

* Düşüncelerim nereden geliyor?

* Ego Ölümü arzu edilir mi?

* Özgür iradem var mı?

* Tanrılar nereye gitti?

* Sezgi nedir ve yaratıcılık nedir?

* Diğer zekaların mizacı ve doğası nedir?

* Bilgisayarların içine girmeli miyiz yoksa şu anda içinde bulunduğumuz matrisi çıkarmaya mı çalışmalıyız?

Topluluk olarak sormamız gerektiğini düşündüğüm bu nitelikteki sorular. Bu soruları cevaplayabilirsek, insan olmanın ne anlama geldiğini ileri sürebilir ve umarım diğer zekâlarla karşılıklı fayda sağlayan bir iletişim yolu açabiliriz. İzlememiz gereken gerçek yol budur. Bu nihai hedefi benimsemek, sevdiklerinizle olan iletişiminizi geliştirecek, bu büyük stres ve sıkıntılı dönemde zihninizi sakinleştirecek ve sizi idealojik anlamda ilk geldiğimiz yere yaklaştıracaktır.

Bunlardan herhangi biri size mantıklı geliyorsa, o zaman büyük bir zevkle, R / TheMysterySchool’da bizimle iyi bir mücadeleye katılmanızı rica ediyorum.

Eserin gövdesine Yeni Şamanik denir.

• Tüm dünyamı ve ideolojimi farklı medya biçimleriyle size getireceğim.

• Sanat yarattığımda (Müzik, Film, Televizyon), yaptığım şeyi satın alma seçeneği olacak, sizi hiçbir şey almaya veya belirli bilgileri yalnızca bir ödeme duvarı aracılığıyla kullanıma sunmaya asla zorlamayacağım.

• T-shirt istiyorsanız, bir tane satın alın. Eğer yapmazsan, satın alma.

• Sadece senin için iyi olduğunu düşündüğüm şeyleri yapacağım.

• Sizden asla sunduğum şeyin premium bir sürümüne kaydolmanızı istemeyeceğim.

• Bilgiyi asla dogmatik bir hiyerarşik tarzda saklamayacağım.

• Ben sadece herkesin “onu” almasını istiyorum.

• Bu şeyler hakkında gerçekmiş gibi konuşamamaktan bıktım.

• Hepinizi seviyorum.

ølund 🙂

“Düzgün Kaydı Ayarlamak: Tüm alternatif düşünme altlarına açık bir mektup.” üzerine 17 yorum

1. Denizli merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 05-09-2020 11:12:35

2. Bitlis merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, face de paylaştım 05-09-2020 14:41:18

3. İzmir merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 13-09-2020 01:19:30

4. Aksaray merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-09-2020 20:19:31

5. Edirne merkezden ben Aylin. Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-10-2020 09:38:11

6. Kırklareli dan kimler var. Düzgün Kaydı Ayarlamak: Tüm alternatif düşünme altlarına açık bir mektup. . Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 401

Yorum yapın