Aşının nasıl 52 kadına bebeklerini kaybettirdiğini, DMX’i öldürdüğünü vb. Haykıran düzinelerce gönderi görüyorum.

Ölümlere üzülmek güzel, ama şimdi de dahil olmak üzere, insanlar GERÇEK covid’den öldüğünde tüm bu gönderiler neredeydi?

İki tarafı da oynayamazsınız. 3.000.000 kişi değilken 50 ölüm üzücü olamaz. Bu sayı gerçekte olduğundan TEN TIMES daha abartılı olsa bile, 50’ye karşı HALA 300.000’dir.

Her bir ölüm üzücü, ancak 3 milyon kişi öldüğünde 50 vax ölümün komplonuzun kanıtı olduğunu düşünüyorsanız, bazı önceliklerinizin berbat olması gerekir. Bu gönderilerin birçoğunun herhangi bir bağlam veya dürüstlük teşebbüsü olmaksızın tamamen anti vax gündemi zorladığı çok açık.

Author

6 Comments

1. Manisa dan kimler var. Düzinelerce Covid Aşısı yan etki yazısı ne amaçla? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 146

2. Karabük merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, saolun 18-04-2021 12:43:41

3. Tunceli dan kimler var. Düzinelerce Covid Aşısı yan etki yazısı ne amaçla? . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, saolun , Hasan – 63

4. Yozgat dan kimler var. Düzinelerce Covid Aşısı yan etki yazısı ne amaçla? . selamun aleyküm siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 360

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link