Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı?

Bu noktada bunu kazanmanın bir yolu olmadığını düşünmeye başlıyorum. Elitler çok güçlü ve bence çok fazla, ama umarım birisi iyi bir kontrpuan yapar.

Temelde Çin’de olan her şey tam kapımızın önünde ve biz otoriterliğe doğru hızla ilerliyoruz. Anayasa artık anlamsız. Karşı koymanın gerçek bir yolu olmadan tamamen seçkinlerin insafına kaldık. Seçkinler insanları evlerinden yaktığında veya DEW’lerle bizi lazerle öldürdüğünde silahlar bile neredeyse anlamsızdır. Şu evlere bak ve bana ölüm yıldızları almadıklarını söyle

https://ca-times.brightspotcdn.com/dims4/default/131a559/2147483647/strip/true/crop/2048×1535+0+0/resize/840×630!/quality/90/?url=https:%2F%2Fcalifornia -times-brightspot.s3.amazonaws.com% 2Fb3% 2F51% 2F8f2f43b97ac56be32e87fdafcc81% 2Fla-camp-fire-roars-through-butte-county-201811-038

DEW’lerin yanı sıra, bizi herhangi bir şekilde alt edebilirler. Pek çok ülkeye yaptıkları gibi gıda kaynaklarını kesin, hava savaşını kullanarak kuraklığa neden olun. İşte İran cumhurbaşkanı, ABD’nin onları kuraklığa nasıl götürdüğünü açıklıyor https://www.theglobeandmail.com/news/world/irans-president-accuses-enemies-of-destroying-rain-clouds-creating-drought/article4536660/

https://www.geoengineeringwatch.org/iran-accuses-us-of-using-weather-weapons/

Onlar da covid gibi daha fazla biyolojik silah kullanabilirler. Eğlenceye el koymaya karşı koyan herhangi bir şerif, bu kişiler tarafından kolaylıkla halledilebilir.

Şu anda gördüğüm kadarıyla onları durdurmanın hiçbir yolu yok. Bu, onu durdurmak için elimden geleni yapmayacağım anlamına gelmez ama dostum … Burada hamlelerin bittiğini hissediyorum ve şah matına bakıyoruz.

Biden ve Harris, çok sayıda yeminli beyan, videografik kanıt, vb. Dahil çok açık dolandırıcılık belirtilerine rağmen göreve başlayacaklar. Mahkemeler düştü, Kongre düştü, başkanlık daha önce değilse de JFK suikastıyla düştü.

Keşke en azından gidecek bir yerimiz olsaydı, bizim gibi insanlar. Cesur yeni dünyada olduğu gibi. Bunun olduğunu görmüyorum ama şu anda kulağa en iyi durum senaryosu gibi geliyor. Makineye bir tehdit oluşturmamamız şartıyla, birkaçımız “vahşi” topluluklarda yaşayabilir.

Bir polis devletinde yaşıyoruz ve hızla artıyor çünkü muh covid muh antimaskers muh antivaxxers, bu yüzden bizim yaptığımız gibi anayasayı atalım çünkü Patriot yasasıyla muh terörizm. Hava durumu savaşı büyük olasılıkla onlarca yıldır çok yüksek bir seviyede kullanılmış ve rafine edilmiştir. Bu makine çok büyük ve gün geçtikçe daha da büyüyor.

Lütfen birisi bana neden yanıldığımı veya neyi kaçırdığımı söylesin. Ciddiyim.

“Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı?” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla dikkatimi çekti, saolun , hatice – 173

2. Bu konu : ” Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 363

3. Bilecik merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız vallaha güzel, linkedinde paylaştım 03-01-2021 18:16:24

4. Bu konu : ” Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 304

5. Şırnak dan kimler var. Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı? . Mrb sayfa ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 237

6. Ardahan dan kimler var. Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı? . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 32

7. Uşak dan kimler var. Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 493

8. Bu konu : ” Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 110

9. Bu konu : ” Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha iyi, şukuladım , doruk – 248

10. Tekirdağ dan kimler var. Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı? . Selamlar sayfan harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 63

11. Gaziantep merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-02-2021 22:51:45

12. Batman dan kimler var. Düzüşmediğimiz bir sonuç var mı? . Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 5

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link