Bunu r / Wallstreetbets’e gönderdim ve hemen kaldırıldı.

Bu sabah ilk iş olarak, GME ve diğer hisse senetleri için birkaç satış emri belirledim. Kasıtlı olarak hepsini hisse başına 36.000 $ olarak belirledim. Başlangıçta hepsi alıyor gibiydi (ancak hiçbiri lol satmadı). Bir saat sonra (GME ticareti durdurduğunda), GME siparişim reddedildi. Diğeri olmadı (tüm büyük üst hisse senetleri) ve şu anda hala orada.

E-Ticaret’ten biriyle sohbet etmek için bütün günümü bekleyerek geçirdim. Piyasa kapandıktan 4 saat sonra nihayet bir cevap aldım:

Sabrınız için teşekkür ederiz, piyasa yapıcı bu siparişi mevcut piyasadan çok uzak olduğu için reddetti. Piyasa yapıcılar, piyasa fiyatından bu kadar uzak bir siparişi sürdürmemeyi seçti.

Piyasa yapıcısının kim olduğu sorulduğunda, NASDAQ dediler.

Yani temelde NASDAQ, hisselerimi satarken hangi üst limiti isteyebileceğime karar veriyor.

Bu yasal mı?

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 193

2. Bu konu : ” E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ali – 49

3. Bu konu : ” E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 358

4. Van dan kimler var. E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor . Merhabalar paylaşım gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 471

5. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

6. Selam herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. Bu konu : ” E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 368

8. Bu konu : ” E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 290

9. Malatya merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-02-2021 06:39:53

10. Erzurum dan kimler var. E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor . Merhabalar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 284

11. Kocaeli merkezden ben mehmet. Slm siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 26-02-2021 14:35:58

12. Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

13. Bu konu : ” E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 382

14. Bu konu : ” E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, tebrikler , Emine – 408

15. Ordu merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfanız inanılmaz güzel, tebrikler 31-03-2021 15:28:48

16. Kırıkkale dan kimler var. E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor . selamun aleyküm siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 13

17. Bu konu : ” E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 121

18. Bu konu : ” E-TİCARET, GME için 36.000 $ / hisse 60 günlük satış limiti emrimi reddetmeye devam ediyor ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 439

19. elif yılmaz Reply

Mrb bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link