Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar.

Bu kadın, ücra bir çiftlikte anne ve babasından hapisten kaçmak için büyük zorluklara göğüs gerdi, orada esir kalması için elbiseleri, parası, ayakkabıları, telefonu ve dizüstü bilgisayarı elinden alındı. En yakın kasaba (Del Rio) 100 km uzakta olmasına rağmen, çıplak ayakla ve pijamalarıyla yiyecek ve susuz, kavurucu sıcaktan kaçtı.

Bunun oldukça ilginç olduğunu düşündüm hikaye Çocuklarının İsa’nın öğretilerini uygulamalarını engellemek için ebeveynlerin ne kadar ileri gitmeye istekli olduklarını. Bu aynı zamanda, İsa’nın anne babalarından kendisini izlediği için nasıl zulüm göreceğini öğrettiği şey için de geçerlidir. (Matta 10:36)

“Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar.” üzerine 21 yorum

1. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 28-08-2020 03:26:14

2. Tunceli merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 23:31:19

3. Tunceli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 05-09-2020 12:01:23

4. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 18:09:51

5. Düzce merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-09-2020 07:24:33

6. Çankırı merkezden ben Emine. Selamlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 04-10-2020 11:32:05

7. Osmaniye merkezden ben Emine. Selam sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 09-10-2020 19:29:42

8. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 242

Yorum yapın