Bu kadın, ücra bir çiftlikte anne ve babasından hapisten kaçmak için büyük zorluklara göğüs gerdi, orada esir kalması için elbiseleri, parası, ayakkabıları, telefonu ve dizüstü bilgisayarı elinden alındı. En yakın kasaba (Del Rio) 100 km uzakta olmasına rağmen, çıplak ayakla ve pijamalarıyla yiyecek ve susuz, kavurucu sıcaktan kaçtı.

Bunun oldukça ilginç olduğunu düşündüm hikaye Çocuklarının İsa’nın öğretilerini uygulamalarını engellemek için ebeveynlerin ne kadar ileri gitmeye istekli olduklarını. Bu aynı zamanda, İsa’nın anne babalarından kendisini izlediği için nasıl zulüm göreceğini öğrettiği şey için de geçerlidir. (Matta 10:36)

Author

70 Comments

1. Çanakkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, saolun 28-08-2020 02:49:15

2. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 28-08-2020 03:26:14

3. Slm sayfan yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

5. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Tunceli merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 23:31:19

7. elif yılmaz Reply

Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

8. Tunceli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 05-09-2020 12:01:23

9. Denizli merkezden ben doruk. Selam sayfan gerçekten mükemmel, sağolun 07-09-2020 11:26:14

10. Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, sağolun

11. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 18:09:51

12. Düzce merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-09-2020 07:24:33

13. Selam herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

14. Mrb web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

15. Çankırı merkezden ben Emine. Selamlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 04-10-2020 11:32:05

16. selamun aleyküm web siten harbiden çok güzel, sağolun

17. Osmaniye merkezden ben Emine. Selam sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 09-10-2020 19:29:42

18. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 242

19. Manisa merkezden ben hatice. Slm paylaşım gerçekten çok güzel, saolun 24-10-2020 08:58:58

20. Eskişehir dan kimler var. Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 450

21. selamun aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

22. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. Merhaba sayfan valla çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 76

23. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 417

24. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba sayfanız inanılmaz güzel, şukuladım 02-12-2020 23:03:31

25. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 364

26. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki çok iyi, saolun

27. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, saolun , Gürbüz – 450

28. Slm web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 262

30. Ankara merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 19-12-2020 15:52:30

31. Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 282

33. Rize merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, twitter da paylaştım 29-12-2020 09:01:53

34. Zonguldak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 02-01-2021 14:35:37

35. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 237

36. selamun aleyküm sayfa inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden iyi, teşekkürler , Gürbüz – 314

38. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

39. Hakkari merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 13-01-2021 13:37:18

40. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok iyi, şukuladım

41. Slm siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

42. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Erzincan dan kimler var. Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. . selam arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 349

44. Merhaba herkese sayfa süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Sakarya dan kimler var. Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. . Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 97

46. Diyarbakır merkezden ben . Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 05-02-2021 11:47:23

47. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, teşekkürler , emin – 418

48. Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

49. Rize dan kimler var. Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, face de paylaştım , ali – 246

50. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, tebrikler , doruk – 125

51. Selam herkese web siteniz valla çok iyi, teşekkürler

52. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 27-02-2021 12:28:28

53. Uşak merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-03-2021 10:08:55

54. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , – 300

55. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Emine – 335

56. Bolu merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2021 16:20:46

57. Merhaba bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

58. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 78

59. Van dan kimler var. Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. . Selam siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 381

60. Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 04:22:46

61. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

62. Kırıkkale dan kimler var. Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. . Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım , Aylin – 13

63. Aydın merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-05-2021 13:59:28

64. Bu konu : ” Ebeveynler, İsa’nın öğretilerini uyguladıkları için 23 yaşındaki kızlarını gözlerden uzak bir Teksas çiftliğinde rehin alarak kaçırdılar. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 168

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link