Çocuklarının artık toplum içinde nasıl davranacaklarını hatırlamadıklarından bahsediyorlardı. Hala dışarıda, çocuklarını evlerinde kilitli tuttukları korkusuyla yaşayan insanların olması benim için akıllara durgunluk veriyor. Bu tür bir yetiştirme ne tür gelişimsel sorunlara yol açar?

Herkes “çocukları düşün” cümlesiyle ilgili şakalaşıyor, ama hayır, gerçekten, çocukları düşün. Çocukluğunuzu tekrar düşünün ve ebeveynlerinizin, evinizin dışına çıkmanıza bile izin vermeyecek kadar korktuğunu hayal etmeye çalışın.

Bir yorum, bir mağazada başka bir çocukla etkileşime girmesine izin verilmediğinden kriz atan bir çocuktan bahsediyordu. Anlıyorum, bu bir yabancı ve bu normal olarak tamam olmaz. Ancak, bir çocuk ağlayacak kadar sosyalleşmeye can attığında, bunun sonuçlarını merak etmelisiniz.

Ben de bunu çok ironik buluyorum. Çocuklarım evde eğitim görüyor (ben büyürken) ve karımla benim aldığımız bir numaralı soru, “sosyalleşmeye ne dersiniz? Arkadaşları için ne yapacaklar?” Bu soru her zaman aptalca olmuştur, ama şimdi bu sadece ironik çünkü bu insanların çocukları yaşadıkları hayatı yaşıyorlar. düşünmek evde eğitim gören çocuklar yaşar. Geçen yıl tüm bunların saçmalık olduğunu fark ettiğimizden beri çocuklarım arkadaşları ile takılıyor ve mağazalara giriyorlar ve kesinlikle iyiler. Evlerinde hapsedilen ve normal bir çocukluğa izin verilmeyen çocuklar için, çocuklar için o kadar da tehlikeli olmayan bir hastalık yüzünden çok üzgünüm.

Author

32 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 57

2. Selamlar bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

3. Ordu dan kimler var. Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. . Selam web siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 192

4. Selamlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Çorum dan kimler var. Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. . selamun aleyküm web siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 278

6. Uşak dan kimler var. Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. . Selam paylaşım vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 408

7. Bingöl dan kimler var. Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. . Merhaba paylaşımın ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 222

8. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

9. Burdur merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 20-05-2021 17:10:39

10. Bu konu : ” Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 87

11. Ordu dan kimler var. Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. . selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 452

12. Selam herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

13. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim güzel, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 246

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 152

16. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 293

17. Konya merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-06-2021 22:09:28

18. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

19. Selam siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım

20. Bu konu : ” Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 392

21. Muğla merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-07-2021 01:26:04

22. Tokat dan kimler var. Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. . Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , hatice – 430

23. Bu konu : ” Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, şukuladım , hatice – 54

24. Bilecik merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2021 20:00:56

25. Erzincan dan kimler var. Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. . Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 191

26. Batman merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 15-07-2021 10:08:24

27. Bayburt dan kimler var. Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. . Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 105

28. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, face de paylaştım

29. Bu konu : ” Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 21

30. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Ebeveynlerin nihayet çocuklarını mağazalara götürmeye nasıl hazırlandıklarına dair bir başlık okudum. . selam arkadaşlar web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 178

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link